شمانیوز

اختصاصی/

پست یک مرد انگلیسی در فضای مجازی که از تهدید به جدایی همسرش به خاطر یک تاتوی ساده نوشته بود با واکنشهای جنجالی زیادی از سوی کاربران روبه رو شد.

به گزارش شمانیوز: این مرد که با نام مستعار «جک» خودش را معرفی کرده به تازگی در یکی از پستهای خود در شبکه های مجازی نوشت: زمانی که آخرین فرزند من «کیت» به دنیا آمد به خاطر علاقه‌ای که به فرزندانم داشتم نام او و خواهر و بردارش «سارا» و«اندی» را روی بازویم خالکوبی کردم. سالها از این ماجرا گذشته اما به تازگی پسرم «اندی» که حالا 22 ساله است متوجه حقیقتی در مورد خود شده که تمام زندگی ما را بهم ریخته است. او به تازگی فهمیده که یک ترنس است و به همین دلیل نامش را به «اتنا» تغییر داده است.

این مرد در ادامه توضیح داد: متاسفانه این پایان ماجرا نبود «اندی» از همان موقع مرا مجبور کرده تا نامش را از روی دستم پاک کرده یا اینکه آن را به «اتنا» تغییر دهم. در این میان، همسرم هم در حمایت از او مرا تهدید کرده در صورتی که مطابق خواسته فرزندمان، خالکوبی نامش را تغییر یا پاک نکنم برای همیشه از من جدا شده و به همراه سه فرزندمان، به خانه پدرش خواهد رفت.

 

WhatsApp Image 2019-10-04 at 7.57.47 AM

 

«جک» همچنین به صحبت مادر خانواده اشاره کرده و نوشته، همسرم معتقد است خالکوبی نام «اندی» روی بازویم آسیب روحی به فرزندمان وارد می کند و باعث بدترشدن روابط خانوادگیمان می شود.

به گفته این پدر، پاک کردن خالکوبی تنها دغدغه من نبود؛ زیرا مدت زمانی نیاز بود تا بتوانم جنسیت جدید فرزندم را بپذیرم و خوشبختانه به هویت و نام جدیدش عادت کردم اما در مورد پاک کردن خالکوبی، ماجرا به این راحتی ها نیست.

«جک» می گوید: پاک کردن و تغییر نام این خالکوبی نیاز به لیزر دارد که به خاطر هزینه های آن در حال حاضر امکان انجامش را ندارم. این در حالی است که «اتنا»هم همانند مادرش مرا تهدید کرده در صورت پاک نکردن خالکوبی اسمش دیگر برای یک لحظه هم در این خانه نخواهد ماند.

در ادامه پست این پدر انگلیسی، کاربران پاسخها و راه حلهای مختلفی به «جک» پیشنهاد کرده اند. برخی با به او حق داده و نوشته اند که قطعا پاک کردن یا تغییر نوشته خالکوبی زمان بر و پرهزینه است.

یک کاربر نوشت: اصرار «اتنا» برای پاک کردن خال کوبی بازوی شما به این خاطر است که او فکر می کند شما هنوز جنسیت جدید او را تایید نکرده اید و برای همین با تغییر نوشته خالکوبی یا پاک کردنش میخواهد شما را به پذیرش واقعیت مجبور کند.

اما در این بین پاسخ یکی از کاربران بسیار پرطرفدار بود: ترنس بودن فرزندتان واقعیتی است که شما بدون قید و شرط مجبور به پذیرش آن هستید اما اینکه او شما را مجبور می‌کند تا با بدن خود چنین کاری بکنید باور کردنی نیست. "

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه