شمانیوز

فال روزانه سه شنبه 16 مهر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/7/16

فال روزانه سه شنبه 16 مهر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/7/16

 

 

فال روز تولد ( امروز سه شنبه 1398/7/16)

 

 

 

دوست عزیزی که 16 مهر به دنیا آمده ای تولدت مبارک!

شما شخصی باهوش، مستقل، مهربان، دارای قدرت تکلم بالا و اجتماعی هستید. مورد حمایت قرار دادن دیگران و مهربانی شما را در هر جمعی که قرار بگیرید محبوب و معروف می کند. شما خیلی راحت می توانید انرژی مثبت یا منفی اطرافیانتان را احساس کنید و بفهمید که چه حسی نسبت به شما دارند. امسال در مقابله با مشکلاتی که ممکن است در وضعیت سلامتیتان پیش بیایند هیچ چیز به اندازه داشتن انرژی مثبت و نگرش صحیح تأثیرگذار نخواهد بود، البته این را هم باید بگوییم که به غیر از دندان هایتان در جای دیگری از بدنتان با مشکل جدی مواجه نخواهید شد. امسال مسافرت هایی که می روید می توانند نقش مهمی در زندگی شما ایفا کنند. خواه این سفرها به قصد فعالیت های تجاری و یا برای پیدا کردن کار باشند، خواه به قصد تفریح و خوش گذرانی، تأثیر آنها را تا مدت ها در زندگی خود به طور ملموسی خواهید دید. اگر کسب و کار مستقلی برای خودتان دارید به شما توصیه می شود که سعی کنید برای گسترش تجارت خود با شرکت های خارجی ارتباط برقرار کنید. شما قادر خواهید بود با مشکلاتی که در محل کارتان به وجود می آیند به راحتی مقابله کنید و آنها را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. لجبازی با همکاران و رؤسایتان چیزی جز دردسر برایتان نخواهد داشت. شاید رابطه عاطفیتان امتحان سختی را پشت سر بگذارد، اما خوشبختانه در نهایت از آن پیروز بیرون خواهید آمد. آبان، آذر، اسفند و فرودین ماههای شانس شما هستند.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین فروردین

شما سعی دارید با یک نفر در مورد عشق و روابط عاطفی صحبت کنید، اما این مکالمه به خوبی پیش نمی رود. شما احساس می کنید طرف مقابلتان آنقدر در درک حرف هایتان با مشکل مواجه است که برای فهمیدن حرف هایتان باید یک مترجم استخدام کنید! هم شما و هم طرف مقابلتان باید سعی کنید زمینه را برای داشتن یک مکالمه ی جدی و بدون مشکل فراهم کنید. منطقی باشید، اما حواستان به احساسات خودتان و طرف مقابلتان هم باشد. متاسفانه پی خواهید برد که یکی از دوستان و یا همکارانتان شما را گول زده و با این کار او بسیار شگفت زده خواهید شد. با این حال بهتر است به جای بدرفتاری و عکس العمل های تند، هنر صبوری را انتخاب کنید.

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین اردیبهشت

حتی اگر بین شما و شخصی که دوست دارید اوضاع کمی به هم ریخته باشد و اندکی احساس سردی بر رابطه تان حاکم شده باشد هم امروز روز فوق العاده ای برای عشق و عاشقی است. شاید این فاصله برای این باشد که قدر عشقتان را بیشتر بدانید و ببینید که این رابطه چه نقش مهمی در زندگیتان دارد. اگر هم هنوز مجرد هستید و کسی در زندگیتان نیست امروز می تواند فرصت خوبی برای شروع یک رابطه جدید عاطفی باشد. شما هم خوشبختانه از لحاظ روانی آمادگی کافی دارید و می توانید رابطه ی خوب و آینده داری را آغاز کنید. فقط باید مواظب باشید در آغاز کار زیاد تند پیش نروید!

 

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین خرداد

این که یک نفر را دوست داشته باشیم و اینکه فقط برای راضی نگه داشتن او هر کاری که لازم باشد را انجام دهیم دو مقوله ی کاملا متفاوت هستند. شما نباید برای خوشنود کردن طرف مقابلتان به او دروغ بگوید و تنها برای این که احساس بهتری نسبت به خودش، شما یا رابطه تان داشته باشد حرف هایی را به او بزنید که دلش می خواهد بشنود. یک دوست واقعی همیشه و تحت هر شرایطی با صداقت رفتار می کند، حتی اگر مطمئن باشد که حرف هایش ممکن است به طور موقت باعث ناراحتی و دلخوری طرف مقابل شوند. قبل از بیرون رفتن از خانه حتما تلفن همراهتان را شارژ کنید چون تماس مهمی با شما گرفته خواهد شد.

 

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین تیر

شما نمی توانید با تلاش برای تحت کنترل داشتند کارها و تصمیمات دیگران عشق و محبت آنها را به دست بیاورید و مورد تحسین و تشویق آنها قرار بگیرید. دیگر وقت آن رسیده است که اطرافیانتان را کمی راحت بگذارید و اجازه بدهید برای خودشان حد و مرزهایی تعیین کنند و برای رابطه شان با شما قوانینی که خودشان می خواهند را وضع کنند. به شخصی که دوست دارید اجازه بدهید خودش برای رابطه اش با شما تصمیم بگیرد، این کار به شما این فرصت را خواهد داد تا چیزهایی در مورد او یاد بگیرید که تا پیش از این از آنها بیخبر بوده اید. اگر می خواهید به خواسته هایتان در این رابطه دست پیدا کنید باید کمی صبور باشید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین مرداد

امروز وقتی پای عشق و روابط عاطفی به میان می آید شاید لازم باشد کمی ترمز بگیرید! این بدان معنی نیست که مشکلی در رابطه تان وجود دارد و یا اگر در روزهای آغازین یک رابطه ی عاطفی جدید به سر می برید باید نگاهی همراه با تردید به این رابطه داشته باشید، فقط باید متوجه باشید که برای پیش بردن این رابطه و بهتر کردن آن باید نگاهی منطقی تر داشته باشید. مسئله اینجاست که شما آنقدر جذب طرف مقابلتان شده اید که نگاهی بیش از حد رویایی به این رابطه دارید و همین می تواند آینده ی رابطه تان را به خطر بیندازد! قصد ندارید خواندن آن کتابی که مدت هاست روی میز کنار تختتان گذاشته اید را تمام کنید؟!

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین شهریور

امروز اوضاع دارد برای شما به خوبی پیش می رود و احساس می کنید جنبه هایی از زندگیتان که پیش از این آشفته و درهم و برهم به نظر می رسیده اند بالاخره دارند سر و سامان می گیرند و همه چیز دارد در جای خودش قرار می گیرد. به این که بالاخره تلاش های صادقانه و برنامه ریزی های دقیق و حساب شده تان دارند به ثمر می نشینند ایمان داشته باشید. این موضوع به ویژه در ارتباط با مسائل عاطفی هم صدق می کند. همه چیز دارد برای ورود رابطه ی عاطفی شما به مرحله ای جدی تر آماده می شود. سعی کنید امروز حتما زمانی را به شخصی که دوست دارید اختصاص بدهید و از بودن در کنار او لذت ببرید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین مهر

پذیرفتن محدودیت و داشتن نظم و ترتیب چیزهایی نیستند که برای شما زیاد خوشایند باشند، اما در شرایط فعلی شما درست به همین ها نیاز دارید. سعی کنید انرژی خود را با کارهای بیهوده هدر ندهید و ذهن و انرژی خود را روی کارهایی که برایتان اهمیت بیشتری دارند متمرکز کنید. شما کارهای مهمی دارید که باید هرچه سریعتر انجام شوند و تنها با داشتن یک برنامه دقیق و منظم از پس آنها برخواهید آمد. اگر در پایان روز توانی برایتان باقی ماند کمی به روابط عاطفی خود فکر کنید. این اواخر چقدر برای خانواده، عزیزان و عشقتان وقت گذاشته اید؟ آخرین باری که آنها را بغل کرده اید کی بوده است؟

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین ابان

امروز به خاطر چیزهای خوبی که دارید از خداوند سپاسگزار باشید. بی آنکه حتی یک دقیقه دیگر معطل شوید، از آنهایی که به شما کمک کرده اند تا رشد کنید و به سمت اهداف بزرگتان پیش بروید تشکر کنید. به پیاده روی بروید. به دل طبیعت بروید. با بچه ها بازی کنید. با جنبه ی معنوی وجودتان ارتباط برقرار کنید تا بتوانید از آنچه در حال حاضر دارید و آنجایی که هستید لذت ببرید و برای رسیدن به احساس خوشبختی مدام در انتظار چیزهای بزرگتر و بهتر نباشید. امروز شما بسیار قدرتمند هستید و کارهایی می کنید که از شما بعید است، مثلا اگر کسی بخواهد رئیس بازی درآورده و کنترل شما را در دست بگیرد با قدرت تمام به آنها چنگ و دندان نشان خواهید داد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین اذر

امروز وقتی پای عشق و مسائل عاطفی به میان می آید به نفعتان است که کمی بیشتر حواستان را جمع کنید و احتیاط بیشتری از خود نشان دهید. داشتن یک رفتار تند و تهاجمی ممکن است باعث شود شخصی که بسیار دوستش دارید و برایتان عزیز است از شما فاصله بگیرد. یادتان باشد که عشق یک خیابان دوطرفه است و باید حواستان به هر دو طرف باشد، نمی شود هر کاری که دلتان خواست بکنید و انتظار داشته باشید طرف مقابلتان همیشه از کارهایتان استقبال کند. در نظر گرفتن افکار و احساسات طرف مقابلتان از نقشی حیاتی برخوردار است. رفتار امروزتان می توانند در تعیین آینده ی این رابطه نقشی سرنوشت ساز داشته باشد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین دی

روابط عاطفی شما در حال حاضر دارند به طور فوق العاده ای خوب پیش می روند. برای اینکه دیگران را به خود جذب کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که خود واقعیتان باشید. فرصت های بی نظیری برای بهتر کردن روابط خود با اطرافیانتان برای شما فراهم شده اند و می توانید به آنهایی که برایتان از همه عزیزتر هستند خیلی نزدیکتر از قبل باشید. سعی کنید رابطه ی عاطفی خود را با کلمات محبت آمیز و کارهای کوچکی که نشان دهنده ی عشق و احساستان هستند تغذیه کنید. در حال حاضر درکتان از مسائل و مشکلات خیلی واضح و صحیح نیست و به همین دلیل بهتر است تصمیم گیری در مورد مسائل مهم را به وقت دیگری واگذار کنید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین بهمن

امروز بهتر است در کارهایتان و همچنین در انتخاب لباس هایی که می پوشید دقت و احتیاطی بیش از همیشه به خرج دهید! پوشیدن لباس هایی که زیادی جلب توجه کنند یا رفتارهایی که حالت خودنمایانه داشته باشند دقیقا نتیجه ای برعکس آنچه انتظار دارید خواهند داشت و در طرف مقابلتان، خواه عشقتان باشد، خواه رئیستان، دافعه ایجاد خواهد کرد. درست است که مد و زیبایی در دنیای امروز از اهمیت زیادی برخوردار هستند، اما هیچ چیز نمی تواند به اندازه شخصیت شما تأثیرگذار باشد. مواجه شدن با حقایق تلخ در رابطه با کسانی که دوستشان دارید همیشه برای شما سخت بوده است، اما دیگر وقت آن رسیده است که از حمایت بیهوده از آنها دست بردارید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

فال روزانه سه شنبه 1398/7/16 مخصوص متولدین اسفند

روابط عاطفی شما در حال حاضر به آن خوبی که انتظار دارید پیش نمی روند، اما نباید اجازه دهید که این موضوع باعث دلسردی و نا امیدی شما شود. به راه خود ادامه دهید و خیالتان راحت باشد که به مرور زمان همه چیز درست خواهد شد. شما در شرایط فعلی نیاز دارید که اعتماد به نفس خود را افزایش دهید چون احتمال آنکه حمایت مورد نیازتان را از اطرافیان خود دریافت کنید خیلی زیاد نیست. متاسفانه در حال حاضر با حرف زدن در مورد افکار و احساسات درونیتان با دیگران تنها باعث ایجاد چالش و نا آرامی خواهید شد؛ ولی با این وجود بهتر است اگر چیزی اذیتتان می کند پیش از آنکه خشم و ناراحتیتان از کنترل خارج شود در مورد آن حرف بزنید.

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه