شمانیوز

مریم دختر 17 ساله ای است که به دلیل غفلت و ندانم کاری از چنگال دیو صفتان جان سالم به در برده و دست به دامن پلیس شده است.

ساعد نیوز در مهر ماه 98 نوشت : مریم در حالیکه صدایش لرزان و چهره ای بر افروخته داشت، در حضور مددکار کلانتری 21 عالیشهر اینگونه به بیان مشکلش پرداخت: نمی دانم چطور شروع کنم آمدم که شما مرا کمک کنید. 17سال سن دارم ، وقتی 12 سالم بود پدرم در اثر بیماری از دنیا رفت و برای همیشه ما را تنها گذاشت. مادرم مجبور بود برای تأمین مخارج زندگی و اینکه دستمان جلوی هر کس و ناکسی دراز نشود، در شرکت های خدماتی کار کند.

 

بیشتر بخوانید : 

تجاوز گروهی فجیع به مهدیه در انباری جلوی گشم شوهرش + جزئیات

 

 

او ساعت های طولانی کار می کرد تا من احساس کمبود نکنم ولی بیچاره نمی دانست که جواب محبت هایش را اینگونه می دهم و آبرویش را می برم! چند سال به همین منوال گذشت و سعی می کردم در نبود مادرم کارهای منزل را انجام دهم. هر از گاهی هم سمانه دوستم پیش من می آمد و ساعاتی را با هم می گذراندیم.

 

بیشتر بخوانید :

تجاوز گروهی و وحشیانه 7 افغانی به دختر جوان تهرانی در باغ فرحزاد + جزئیات

 

 

 

متأسفانه در انتخاب دوست اشتباه کردم و بیراهه رفتم. از طریق سمانه بود که با پسری در شبکه های اجتماعی آشنا شدم و از همان روز اول ارتباط مجازی را به بیرون کشاندیم، با هم قرار می گذاشتیم و به پارک یا کافی شاپ می رفتیم. هر چند مادر بیچاره ام نبود که ببیند دارم چه غلطی می کنم و از اوقات فراغت من زیاد اطلاعی نداشت. حرف های سعید خیلی به دلم می نشست، او را مرد آرزوهایم می دیدم و در کنارش احساس خوشبختی و شاد بودن می کردم.

 

تا اینکه یک روز با سعید بیرون که بودیم او پیشنهاد داد که به منزل شان برویم تا کسی ما را با هم نبیند. ابتدا مقاومت کرده ولی نهایتاً با چرب زبانی همراهش شدم.

 

وارد منزل که شدیم از دیدن 2 پسر جوان حسابی شوکه شدم. خواستم برگردم ولی سعید مانع شد، قول داد که اتفاقی نمی افتد و مراقبم هست.

 

بعد از کمی نشستن و آشنایی با آنها آرام تر شدم ولی بعد از چند ساعت پسرها شروع به دست انداختن من کردند و و مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و سعید هم فقط نگاه می کرد و چیزی نمی گفت و هر کاری می کردم دست از من بر نمی داشتند و مرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار دادند.

 

نمی دونستم چطوری از چنگال آن شیاطین خودم را خلاص کنم. آنها تهدیدم کردند که اگر به کسی درباره این اتفاق چیزی بگویم، دست از سرم بر نمی دارند، حتی آنها گفتند که از من فیلم تهیه کرده اند.

 

تا چند روز مات و مبهوت بودم جرأت گفتن به کسی را هم نداشتم و از آن موقع چند بار خواستم خودم را بکشم، عذاب وجدان داشتم فکر کردن درباره آن اتفاق شده بود کابوس شب و روزم. داشتم دیگه دیوانه می شدم، به زحمت با خودم کنار آمدم. به شما پناه آوردم تا کمکم کنید.

 

اما بعد از اینکه مددکار کلانتری با مریم صحبت کرد وی کمی آرام شد و توانست راجع به مشکلش حرف بزند.

مادر مریم در جریان موضوع قرار گرفت و قول داد از او حمایت کند.

 

با مشخصاتی که مریم از افراد خاطی داده بود، با پیگیری مقام قضایی نهایتاً آن چند نفر در مخفیگاه شان شناسایی و دستگیر شدند.

مجرمان با شگردهای فنی پلیس به جرم خود اعتراف نموده و جهت سیر مراحل قانونی و کیفر مجازات تحویل مقام قضایی گردیدند.

همچنین آموزش های لازم در زمینه مهارتهای زندگی و ارتباطی جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی به مراجع داده شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • اسی

  متاسفم

 • محمد

  واقعا از همیچین ادمهایی که با رویای دیگران بازی میکنن متنفرم

 • دنیز

  واقعا این جور ادمارا اعدام کرد

 • بی نام

  داستان مسخره ای بود,دفعه بعد یکم جالب تر بنویسید مرسی

 • فاطمه

  چرا درس نمیگیریم ما....الله و اعلم

 • پارمیس

  خب به ما چه؟

 • ناشناس

  تمام پسرها و مردها شیطان هستند.
  اصلا به آنها اعتماد نکنید.

 • ایدا

  واقعا ادم هاکثیف شدن متاسفانه

 • Mojtaba

  واقعا اینکار وحشتناکی است وباید ایطور آدما سوزاند...

 • محمد

  دروغه

 • ژنرال آمریکایی

  مادرش بدبخت شب تا صبح زحمت کشیده تا خانم بره کافی‌شاپ با دوست پسرش عشق و حال بکنه
  این جواب خیانتیه که به مادرت کردی

 • ثمین 16 ساله

  وای

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه