شمانیوز

فال روزانه دوشنبه 22 مهر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/7/22

فال روزانه دوشنبه 22 مهر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/7/22

 

 

 

فال روز تولد ( امروز دوشنبه  1398/7/22 )

 

 

 

 

 

 

 

دوست عزیزی که 22 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
شما شخصی مسئولیت پذیر، با صداقت، با اراده، منطقی و مذهبی هستید. شما ویژگی های مثبت زیادی دارید اما گاهی لجباز، حسود و سلطه جو می شوید و اگر این صفات خود را تحت کنترل در نیاورید باعث خواهند شد که اطرافیانتان از شما فاصله بگیرند. امسال برای حفظ سلامتی خود باید از هرگونه استرس و فشار روانی فاصله بگیرید. در اثر فشار کاری و بیش از حد کار کشیدن از خودتان ممکن است به سلامتی خود لطمه وارد کنید. اگر این وضعیت را کنترل کنید هیچ مشکل خاصی از لحاظ سلامتی نخواهید داشت. امسال شما از پول هایی که دارید به بهترین شکل ممکن استفاده خواهید کرد و علاوه بر به دست آوردن سود بیشتر اعتبار و شهرت خود را نیز در محیط حرفه ای افزایش خواهید داد. با این همه باید پیش از پذیرفتن هر معامله و بستن هر قراردادی تمام جوانب را به دقت در نظر بگیرید. سالی که در پیش رو دارید از لحاظ حرفه ای برای شما سال موفقیت و ثروت خواهد بود. با رویکرد هدفمندی که نسبت به زندگی دارید خواهید توانست در زمینه ی کاری خود پیشرفت قابل توجهی داشته باشید. امسال برای شما پر از فعالیت، مشغله و به دنبال آنها موفقیت خواهد بود. امسال برای عاشق ها سال خیلی خوبی خواهد بود و روزهای خوشی را در کنار عشقشان خواهند گذراند. مهر، دی، فروردین و خرداد بهترین ماه های سال هستند.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین فروردین

امروز شاید نتوانید باور کنید که تمام آن چیزهایی که دارند اتفاق می افتند واقعیت داشته باشند. موفقیت و خوش شانسی دارند با سرعتی غیر قابل باور به سراغ شما می آیند و جز برخی مشکلات و مسائل کوچک و بی اهمیت هیچ چیزی سر راهتان نخواهد بود تا سرعتتان را کاهش دهد. موفقیت در زمینه ی تجاری، حرفه ای و مسائل مادی بیش از هر زمان دیگری خواهد بود، تا حدی که شاید این شرایط شما را دچار نگرانی کند و ندانید چه چیزی در انتظارتان است. الان وقت آن نیست که بخواهید خودتان را با این افکار بیهوده آزار بدهید پس تمام تلاشتان را بکنید، با جریان اتفاقات پیش بروید و به چیزهای خوب فکر کنید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین اردیبهشت

موفقیت در زمینه ی حرفه ای و مالی زمینه را برای دنبال کردن برخی از رویاهای شما که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار هستند فراهم کرده است. شاید مدت ها در این فکر بوده اید که دوباره به دانشگاه بروید و یک مدرک بالاتر بگیرید، به دور دنیا سفر کنید و یا کتابی را که مدت ها درگیر نوشتنش بوده اید به چاپ برسانید. رویای شما هر چه که باشد، الان بهترین زمان برای دنبال کردن آن است. در حال حاضر برنامه ی شما خیلی آزادتر از همیشه شده است و می توانید به راحتی هدفتان را بی آنکه نگران هیچ چیزی باشید دنبال کنید. همین امروز برنامه ریزی برای این کار را شروع کنید و نگذارید حتی یک روز دیگر هدر برود.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین خرداد

حالا که خیالتان در مورد مسائل کاری و مالی از همیشه راحت تراست و احساس امنیت بیشتری می کنید، شاید دیگر وقت آن رسیده باشد که زمانی را هم به معنویات و یا شاید حتی وظایف مذهبی خود اختصاص دهید! هر چه باشد روح شما هم به رسیدگی و توجه نیاز دارد و چه زمانی بهتر از حالا که نیرویی از درونتان دارد شما را به این سمت فرا می خواند. حتی خواب هایی که می بینید هم در همین مورد هستند و این نشانه ای برای شماست تا به شما راه را نشان دهد و بگوید که چه باید بکنید. خواندن کتاب هایی در این مورد و یا گوش کردن سخنرانی های مرتبط با آن به شما کمک زیادی خواهد کرد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین تیر

در حال حاضر تمام جنبه های مختلف زندگیتان دارند به خوبی پیش می روند. کار وضعیت مالی، روابط اجتماعی، همه و همه دارند در مسیر درست خود رو به موفقیت پیش می روند، در این میان روابط عاطفی حتی بهتر از بقیه پیش می روند و این وضعیت باعث احساس رضایت و خوشبختی در شما شده است. اینکه همه چیز باب میل ما باشد خیلی کم پیش می آید، پس از این فرصت حداکثر استفاده را ببرید. اگر در فکر این بوده و هستید که با ادامه تحصیل و یا بالا بردن سطح و دانش خود از طرق مختلف وضعیت حرفه ای و اجتماعی خود را بهبود ببخشید الان زمان بسیار خوبی برای این کار است، خجالت را کنار گذاشته و برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین مرداد

هر کاری که در حال حاضر مشغول انجام آن هستید، خواه تجارت یا پروژه های حرفه ای باشد، خواه کارهای شخصی و فعالیت های داوطلبانه، به میزان قابل توجهی باعث احساس رضایت و موفقیت در شما می شود. شما از کاری که انجام می دهید لذت می برید و از این که روی دنیای اطرافتان تأثیری می گذارید و با افراد جدیدی آشنا می شوید احساس رضایت و خشنودی دارید. در نتیجه ی وضعیت روانی مثبتی که دارید وضع سلامت شما نیز حتی بهتر از قبل شده است و احساس می کنید که انگار هیچ چیزی نمی تواند جلوی شما را بگیرد. مواظب موانع کوچکی که سر راهتان قرار می گیرند باشید و اجازه ندهید حال خوبتان را از شما بگیرند.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین شهریور

اگر در زمینه ی کارهای هنری فعال هستید امروز برای شما یک روز به یاد ماندنی خواهد بود و فعالیت های هنری تان سود زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. شما با افراد بسیار ارزشمندی آشنا خواهید شد که منافع زیادی برای شما خواهند داشت و از کمک و حمایت آنها تا مدت های طولانی بهره مند خواهید شد. روابط عاطفی شما دارند خیلی خوب پیش می روند و احساس اعتماد به نفس و شور و هیجان تازه ای در وجود شما شکل گرفته است. این فرصت ها زیاد پیش نمی آیند، پس تا می توانید از آنها استفاده کنید. در پایان روز ایده های جدیدی که به واسطه ی موفقیت های امروزتان به ذهنتان رسیده اند را حتما یک جا یادداشت کنید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین مهر

امروز یک دورهمی خیلی بزرگ در خانه ی خودتان و یا در خانه ی یکی از نزدیکتان شکل خواهد گرفت. در این جمع حتما به شما خوش خواهد گذشت، اما این دورهمی چیزهایی فراتر از خوش گذرانی نیز برای شما به همراه خواهد داشت.آشنایی با برخی غریبه های حاضر در این جمع فرصت های کاری و تجاری فوق العاده ای را برای شما فراهم خواهد کرد. حداقل چیزی که به دست خواهید آورد این است که با گوش کردن به صحبت هایی که در این جمع می شوند ایده های جدیدی به ذهنتان خواهند رسید که می توانند زمینه ساز موفقیت هایی بزرگ برای شما باشند. امروز برای شما خیلی بهتر از آن چیزی که انتظارش را دارید خواهد بود.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین ابان

خودتان را برای تغییرات زیادی که قرار است در محیط اطرافتان به وجود بیایند آماده کنید، اما خیالتان از این بابت راحت باشد که این تغییرات، حتی اگر در نگاه اول این طور به نظر نرسد، در نهایت به نفع شما خواهند بود. کسب و کارهای جدیدی دارند راه اندازی می شوند، افراد جدیدی وارد زندگیتان می شوند و برخی تعمیرات و بازسازی ها بالاخره دارند انجام می شوند. صحبت کردن در مورد این اتفاقات امروز وقت زیادی از شما خواهد گرفت و اخبار مربوط به آنها را از طریق تلفن با عزیزانتان در میان خواهید گذاشت. امروز از طریق یک نامه، ایمیل و یا تماس تلفنی یک پیشنهاد هیجان انگیز به شما و یا یکی از نزدیکانتان خواهد شد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین اذر

شما این اواخر دوره های موفقیت آمیزی را در زمینه ی مسائل تجاری و اقتصادی پشت سر گذاشته اید، امروز این دوره ی موفقیت دارد به اوج می رسد و قراردادی را امضا خواهید کرد و یا از قراردادی خارج خواهید شد که روی وضع مالی شما تأثیر قابل توجهی خواهد گذاشت. با این کار نه تنها وضع مالی شما به میزان چشمگیری بهتر خواهد شد، بلکه به چنان ثباتی خواهد رسید که پیش از این هرگز تجربه نکرده اید. تا زمانی که به تلاش و کوشش ادامه دهید و همین میزان از پشتکار را در وجود خود حفظ کنید همه چیز به همین خوبی پیش خواهد رفت، پس ذهن خود را با نگرانی در مورد این که مبادا این خواب خوش به پایان برسد درگیر نکنید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین دی

امروز شما کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید و اصلا احساس نمی کنید که امروز یک روز تعطیل است! هر قدر بیشتر می دوید کارهای کمتری را به انجام می رسانید و شاید حتی چند تماس مهم که حتما باید امروز می گرفته اید را هم فراموش کنید. با این روش شما تا آخر روز هم کارهایتان را به انجام نخواهید رساند. کمی دست نگه دارید و حتی به خودتان استراحت بدهید و کاری که باعث آرامشتان می شود را انجام دهید. سپس لیست کارهایتان را نوشته و با خونسردی و بر اساس اولویت پیش بروید. حتی اگر به انجام همه کارهایی که در برنامه تان داشته اید هم نرسید هچ اشکالی ندارد، بیخود خودتان را دیوانه نکنید!

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین بهمن

در این روزهای آخر ماه هزینه های غیر مترقبه ای ممکن است برایتان پیش بیایند و حساب و کتاب هایی که برای بودجه تان کرده بودید را به هم بریزند. شاید مجبور شوید از یک نفر قرض کرده و بدهیتان به یک نفر دیگر را پرداخت کنید و این وضعیت برایتان گران تمام می شود. شما نباید خودتان و یا دیگران را برای پیش آمدن این وضعیت سرزنش کنید، زیرا این وضع کاملا موقتی است و طی چند روز آینده همه چیز به روال عادی باز خواهد گشت. این روزها باید سعی کنید کمی بیشتر از همیشه مواظب رژیم غذایی خود باشید و از مصرف غذاهای چرب و پرکالری تا جای ممکن خودداری کنید، زیرا این کار علاوه بر ایجاد اضافه وزن سلامت شما را هم به خطر خواهد انداخت.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/22 مخصوص متولدین اسفند

امروز بداخلاقی و بی حوصلگی دوست صمیمی و یا شریک زندگیتان باعث ناراحتیتان شده و شما را هم دچار افسردگی کرده است. او میلی به صحبت کردن با شما نشان نمی دهد و شما نگران این هستید که مبادا کار اشتباهی کرده و یا حرف بدی زده باشید. به احتمال زیاد این حالت های او هیچ ارتباطی به شما ندارد و مسئله ای کاری و یا مسائل شبیه به آن باعث ناراحتی اش شده اند. سعی نکنید او را مجبور کنید در مورد این موضوع با شما صحبت کند، زیرا این کار تنها باعث خواهد شد فاصله ی بیشتری از شما بگیرد. سر خودتان را با کارهایی که در خانه به عهده دار ید گرم کنید و منتظر بمانید تا خودش به سراغتان بیاید و سر صحبت را باز کند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه