شمانیوز

به گزارش پلیس در پی ربودن دختر 20 ساله به همراه 2 تن از دوستانش در منطقه شمال غربی جورجیا توسط افراد ناشنانس ربوده پس از 48 ساعت تجاوز شکنجه توسط پلیس آزاد شدند

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران : به نقل از اسوشیتد پرس تیلور اسمیت 20 ساله به همراه دو تن از دیگر از دوستانش به قصد گذراندن تعطیلات راهی منطقه شمال غربی جورجیا شد.

 
 
بیشتر بخوانید : 

تجاوز جنجالی و فجیع به دختر ایرانی در ساحل جمیرا در دبی + جزئیات

 


پس از اسکان آنان درکنار رودخانه و استقرار چادر مسافرتی متوجه حضور دو فرد ناشناس می شوند. تلاش آنان برای رهایی از افراد ناشنانس بی فایده بود و توسط این افراد به مدت دو روز مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار گرفتند.
 
 

 تیلور اسمیت مبتلا به آسم بود که حین انجام عمل بی شرمانه متجاوزین بر اثر حمله آسم در گذشت.متجاوزین زمانی دستگیر شدند که قصد انتقال دو قربانی دیگر پس از رها کردن جسد تیلور درون چادر به آتلانتا را داشتند.

مارتی گادیس به همراه همدست خود چشم‌های قربانیان خود را بسته بودند و آنان را به یک آپارتمان در مرکز شهر منتقل کردند. جولیا لینکن 19 ساله از غفلت آنان حین مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی استفاده کرد و با تلفن همراه خود با فوریتهای پلیس 911 تماس گرفت و پلیس را از موقعیت دقیق خودشان باخبر کرد.


پس از حضور یک ساعته پلیس این افراد یکی دیگر از قربانیان خود را بر اثر ضرب و شتم شدید که منجر به شکسته شدن جمجمه شده بود از پای در آوردند.

حضور پلیس باعث نجات جولیا لینکن 19 ساله شد. یکی از افراد متجاوز پس از حضور پلیس با شلیک گلوله به  زندگی خود پایان داد و مارتی گاریس 38 ساله تسلیم پلیس شد.


پس از بررسی سوابق عاملین این جنایت مارتی گاریس سابقه کیفری بوده که با پرداخت وثیقه در سال 1998 از زندان آزاد شده بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه