شمانیوز

جوان شیطان صفت پس از آنکه به قید وثیقه آزاد شد ازدواج کرد اما راز وی فاش شد.

رکنا در دی 97 نوشت:  فرهاد، متهم به قتل ۳۱ساله که چند سال از عمرش را پشت میله های زندان سپری کرده است، پس از آن که جرم خود را در حضور قاضی پذیرفت، گفت: یک شب زمستانی با دوستانم نزد یک جوان افغان رفتیم و تا نیمه های شب مشروب خوردیم که آغاز تیره روزی ما از همین شب نشینی بود.

 
اخبار داغ:
 

فیلم لورفته از الناز شاکردوست در مراسم عروسی با ظاهری عجیب + فیلم و بیوگرافی

 

وی ادامه داد: وقتی وسوسه پول های زوج جوانی که در آن نزدیکی خانه باشکوهی داشتند به ذهنمان خطور کرد حرکت کردیم اما شیطان در ما رخنه کرد به همین دلیل ابتدا زن جوان را به نوبت و در مقابل چشمان همسرش مورد تجاوز قرار دادیم و سپس آن ها را به قتل رساندیم.

فرهاد افزود: پلیس در همان مراحل اولیه تحقیقات به ما شک کرد و دستگیر شدیم ۳سال و اندی را در زندان سپری کردم ولی باز هم ادعا می کردم که من در قتل نقشی ندارم و بی گناهم! بالاخره پس از گذشت مدت ها از این ماجرا، قاضی پرونده مرا با «وثیقه» آزاد کرد.

وی بیان داشت: در این زمان بود که به خواستگاری دختری رفتیم و پاییز سال ۹۲ مراسم عروسی ام برگزار شد و زندگی مشترک خودمان را آغاز کردیم، اما مدتی بعد باز هم روانه زندان شدم این بار که دیگر همه مدارک علیه من بود نتوانستم راز جنایت را پنهان کنم و ناچار به اعتراف شدم.

متهم اظهار داشت: اکنون همسرم فهمیده است که من در یک پرونده قتل و تجاوز نقش داشته ام به همین دلیل قصد دارد از من جدا شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه