شمانیوز

فال روزانه دوشنبه 29 مهر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/7/29

فال روزانه دوشنبه 29 مهر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/7/29

 

 

فال روز تولد ( امروز دوشنبه 1398/7/29 )

 

 

 

 

دوست عزیزی که 29 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

در چنین روزی شانس با شماست، پس تا می توانید خواسته های خود را با صدای بلند فریاد بزنید. فرقی نمی کند زمینه مورد علاقه تان موسیقی، هنرهای نمایشی، کامپیوتر یا… باشد، شما در هر زمینه ای که قدم بردارید، پیروز خواهید شد.  کارهایی را که در این سال انجام خواهید داد، می تواند کل زندگی تان را تحت تاثیر قرار دهد پس آنها را هوشیارانه انتخاب کنید. شما اخیرا تلاش های بسیاری برای اهداف خود کشیده اید اما برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید تا ماه بهمن صبر کنید. سال فوق العاده ای از نظر روابط عاطفی خواهید داشت، از تک تک لحظه های خود نهایت لذت ببرید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29 مخصوص متولدین فروردین

این روزها کارتان و به تبع فعالیت فیزیکی زیادی دارید که شما را به شدت خسته کرده است، به همین دلیل ممکن است کارهایتان را با سرعت کمتری پیش ببرید. اطرافیان تان نیز از این که شما همیشه پر از انرژی بوده اید و حال مانند یک حلزون عمل می کنید، سورپرایز شده اند. تا جایی که می توانید به خودتان استراحت دهید زیرا باید انرژی لازم را برای کارهای دیگر ذخیره کنید. تنها برای کارهای روزمره خود که احتیاج زیادی به تمرکز ندارند، وقت بگذارید. اگر در رابطه عاطفی تان سدی قرار دارد، بدون کمک اطرافیان، سعی کنید به تنهایی آن را بردارید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29 مخصوص متولدین اردیبهشت

اطرافیان تان این روزها حساس تر از همیشه به نظر می رسند اما این شمایید که باید با آنها مدارا کنید. سعی کنید با دیگران این روزها مهربان تر باشید تا همه چیز به شرایط عادی خود بازگردد. برای جلوگیری از سوتفاهم نیز سعی کنید بیشتر مراقب رفتارهایتان باشید. یکی از دوستان قدیمی که رابطه اش را با شما قطع کرده بود، بار دیگر به سمت تان باز می گردد. اگر می خواهید برخلاف گذشته همه چیز به خوبی پیش رود، بهتر است کمی منطقی تر عمل کنید. تغییری در محیط کارتان رخ می دهد که به نفع شماست.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29مخصوص متولدین خرداد

مشغله امروز شما زیاد است، ایمیل و تلفن های زیادی به شما می شود که وقت زیادی از شما می گیرند. از طرف دیگر مجبور هستید برگه های زیادی را مطالعه کنید در حالی که از آنها زیاد سر در نمی آورید. برای این که در صد خطای خود را کاهش دهید، برخی از این مسئولیت ها را به دیگران واگذار کنید. اخیرا به فردی علاقمند شده اید اما آن را از دیگران پنهان کرده اید. این موضوع انرژی زیادی از شما گرفته است. بهتر است هر چه زودتر به دنبال زمانی مناسب برای بیان احساسات به عشق تان پیدا کنید زیرا پنهان کاری بیش از این به صلاح نیست.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29 مخصوص متولدین تیر

کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و خوشبختانه مهارت و سرعت بالای شما به کمک تان می آید. برای رفع خستگی بد نیست بعداز ظهر خود را با دوستان تان بگذرانید. شما فردی هستید که به جای این که تمام انرژی خود را بر یک رابطه عاطفی بگذارید، خود را با چندین رابطه درگیر کرده اید. اما بدانید که کیفیت مهمتر از کمیت است. در مورد موضوعی دودل هستید، تا وقتی شک شما تبدیل به اطمینان نشد، قدم برندارید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29 مخصوص متولدین مرداد

بالاخره پس از مدت ها نتیجه تلاش های بی وقفه خود را خواهید گرفت و از این بابت بسیار خوشنود و راضی هستید. اعتماد به نفس و قدرت شما نیز بالا رفته است و دوست دارید در این باره ساعت ها با دیگران گفتگو کنید. حال زمان شادی است پس تا می توانید این موفقیت را جشن بگیرید. اگر احساس می کنید که رابطه عاطفی شما جز غم برایتان هیچی نداشته است، آن را به پایان برسانید. اگر چه فرد بهتری را در نظر دارید اما بهتر است قبل از اقدام به هر کاری خوب فکر کنید و با احتیاط عمل کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29 مخصوص متولدین شهریور

اگر سعی کنید که مهارت های خود را افزایش دهید، می توانید بر درامد مالی تان نیز بیفزایید. پس از همین امروز به فکر ثبت نام در کلاس های آموزشی باشید. بد نیست کمی در مورد رابطه عاطفی خود فکر کنید. به راهی که گذرانده اید و تجربه هایی که در این دوران کسب کرده اید، بیاندیشید. این کار فوایدی بسیاری هم برای شما و هم برای شریک زندگی تان خواهد داشت زیرا به نتیجه های مثبتی خواهید رسید فقط کافی است با خودتان صادق باشید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29 مخصوص متولدین مهر

امروز از صبح ذهنتان درگیر است. اگر سوالی در ذهنتان بوجود آمد، از بیان آن نهراسید و برای آنچه موجب ابهام تان شده، توضیح بیشتری بخواهید. تا شک تان برطرف نشده، تصمیم نگیرید. از یکی از دوستان تان درخواستی دارید اما از جوابی که می شنوید، تعجب خواهید کرد. اگر لازم است تغییراتی به سبک زندگی خود دهید، درنگ نکنید. شاید حال وقت ایجاد تغییرات باشد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29 مخصوص متولدین ابان

کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اما توصیه می کنیم سلامت خود را به خاطر کار به خطر نیندازید. اگر مقداری از آنها را به فردا موکول کنید، مطمئن باشید تمرکزتان را از دست نمی دهید و هیچ اتفاقی بدی نیز نخواهد افتاد. حتی اگر ملاقات افراد و جواب دادن به تلفن هایتان موجب استرس شما می شوند، گوشی خود را خاموش کنید و قرارهایتان را نیز به روز بعد موکول کنید. نگران نباشید دیگران شرایط شما را درک خواهند کرد. دوستی منتظر عکس العملی از جانب شماست، او را بیش از این منتظر نگذارید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29 مخصوص متولدین اذر

اگر در برخی از ایده هایتان هنوز کمی ابهام وجود داشته باشد، به زودی همه چیز روشن و واضح خواهد شد. با این روش جنبه هایی از زندگی که برایتان تاریک و ناراحت کننده بود نیز رخ دیگر خود را نشان خواهند داد. اگر عشق تان افکار عجیب و غریبی را در سر می پروراند، بهتر است با او در این زمینه صحبت و او را با واقعیت رو به رو کنید. اگر تمام جنبه های رابطه برای هر دوی تان روشن و واضح شود، به مسیر جدیدی قدم می گذارید که آرامش را برای هر دوی تان به همراه خواهد داشت.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29 مخصوص متولدین دی

به فکر تغییر بزرگی در زندگی تان هستید اما بهتر است که کمی دیگر هم صبر کنید. اگر متاهل هستید، برای بعد از ظهر خود یک برنامه مفرح به همراه محبوب تان ترتیب دهید. اگر هم مجردید، امروز نیرویی شما را به سمت عشق هل می دهد. فردی برای ملاقات با شما اصرار می ورزد و در نهایت شما نیز پیشنهاد او را قبول می کنید. اگر در این مورد سخت نگیرید، لحظات خوبی را خواهید گذراند. به زودی شرایط مالی شما دچار تغییرات مثبتی خواهد شد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29 مخصوص متولدین بهمن

خبری ذهن شما را درگیر کرده است طوری که دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورید. اگر چه ذکاوت شما تحسین برانگیز است اما ممکن است جنبه هایی از این موضوع برایتان مبهم باشد. اما نگران نباشید با جمع آوری اطلاعات بیشتر، به آنچه می خواهید می رسید. اگر به فکر خرید وسیله ای هستید، باید قبل از هر کار در مورد آن خوب برنامه ریزی کنید. اگر حساب جیب تان را نداشته باشید ممکن است در آینده به مشکلات مالی بر بخورید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/29 مخصوص متولدین اسفند

امروز که روابط اجتماعی تان خوب است، بیشتر با دیگران در ارتباط باشید. صحبت کردن با دیگران می تواند اطلاعات خوبی را در زمینه های مختلف به دست تان برساند که در پیشرفت کاری تان نیز موثر خواهد بود. شما برای رابطه عاطفی خود تلاش زیادی کرده اید اما در حال حاضر بهتر است دست نگه دارید و به گذشته خود نگاهی بیاندازید. عاشق شدن خوب است به شرطی که طرف مقابلتان نیز قدر شما و فداکاری هایتان را بداند. پس بهتر است این بار احساسات تان را نادیده و بار دیگر با عقل خود جلو بروید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه