شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

در صورتی زوج و زوجه در مورد ادامه زندگی مشترک به توافق نرسند و قصد جدایی داشته باشند می توانند با انجام مراحل طلاق توافقی به شکل سریع و بدون درگیری از یکدیگر جدا شوند.

 

یکی از سوالاتی که اکثر مردم می پرسند این است که قانون طلاق توافقی چگونه شده است و آیا وکیل طلاق توافقی خوب است یا خیر؟

انجام مراحل طلاق توافقی منوط به شکل گرفتن توافق فی ما بین زوج و زوجه نسبت به حقوق مالی زوجه اعم از مهریه، نفقه، اجرت المثل، ایام زوجیت و جهیزیه و حضانت فرزند مشترک و نحوه ملاقات فرزند ( در صورت وجود فرزند ) می باشد.

 

چرا وکیل طلاق توافقی ؟

هنگامی که طرفین به وکلای محرب گروه وکلای تهران مراجعه می نمایند، این وکلا توافقات طرفین را نگارش کرده و در صورت نیاز با انجام ثبت محضری این توافقات نسبت به ادامه راه اقدام خواهند کرد.

بعد از ثبت توافقات برای طرفین نوبت مشاوره گرفته می شود. طرفین دربازه زمانی 45 روزه، 5 جلسه نیز اجباری و الزامی مشاوره را انجام دهند. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که جلسات مشاوره را یکی از طرفین نیز می تواند به تنهایی شرکت کند.

همچنین هر یک از طرفین می توانند به صورت جداگانه در جلسات حاضر شوند و الزامی در مورد حضور توام طرفین وجود ندارد.

بعد از انجام مراحل مشاوره، گواهی عم از امکان سازش صادر می شود و وکیل دادخواست طلاق توافقی را در دفتر قضائی ثبت می نماید. زوجه در روز دادگاه، با حضور خود و انجام تست عدم بارداری که الزاما باید توسط متخصص انجام شود اقدام خواهد کرد.

طرفین می توانند با انتخاب وکیل از وکلای مجرب گروه وکلای تهران نبست به انجام مراحل طلاق توافقی اقدام کنند. این وکلا در سرعت بخشیدن و سریعتر به نتیجه رسیدن و هم در ثبت توافقات به نحو قانونی اقدام خواهند کرد به نحوی که ثبت طلاق در شناسنامه طرفین هیچ یک از زوج و زوجه دیگر نتوانند ادعایی را مطرح نمایند.

در صورت نیاز به مشاوره در زمینه طلاق توافقی با شماره 77221941 تماس گرفته و از مشاوران حقوقی ما کمک بگیرید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه