شمانیوز

رئیس پلیس راه راهور ناجا از زائرانی که به صورت پیاده به سمت مشهد مقدس در حال حرکت هستند خواست که خلاف جهت ترافیک پیاده‌روی کرده و از تردد و حرکت در شب پرهیز کنند.

 به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فارس: سردار سیدتیمور حسینی، رئیس پلیس راه راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، درخصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر مساله خاص ترافیکی در سطح جاده‌های کشور گزارش نشده است. 

رئیس پلیس راه راهور ناجا به بارش نزولات آسمانی در معابر جاده‌ها اشاره و تصریح کرد: در محورهای مواصلاتی استان‌های شمال و شمال غرب کشور بارش باران جریان دارد؛ همچنین در این معابر مه گرفتگی و کاهش دید وجود دارد که شرایط خاصی را برای رانندگی می‌طلبد و باید رانندگان با دقت و توجه لازم و سرعت مطمئنه رانندگی کنند. 

وی به تمهیدات و محدودیت‌های جاده‌ها در تعطیلات پیش رو پرداخت و گفت: برای تردد زائران به خراسان رضوی تمهیدات خاصی از سوی پلیس راهور اندیشیده شده ؛ همچنین با توجه به افزایش سفرها به استان‌های شمالی نیز در این معابرپیش بینی‌های لازم شده است.

سردار حسینی با بیان این مطلب که برنامه پیاده‌روی زائران به سمت مشهد مقدس در حال جریان است از زائران درخواست کرد: از مسیر مخالف جریان ترافیک اقدام به پیاده‌روی کنند و از پیاده‌روی در شب بپرهیزند چرا که با توجه به تاریکی هوا و لباس تیره‌ای که بر تن دارند امکان بروز حوادث ترافیکی متصور است. 

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: رانندگانی که در مسیر خراسان رضوی تردد می‌کنند با توجه به حضور زائران پیاده باید با دقت لازم رانندگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس راه برای مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد زوار حرم علی‌ابن‌موسی‌الرضا (ع) در مسیرهای منتهی به مشهد مقدس حضور فعال خواهند داشت

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه