شمانیوز

در استرالیا اتفاق افتاد؛

پرونده رسوایی اخلاقی تهیه‌کننده و بازیگر مشهور چینی با مدارک جدید قربانی در یک دادگاه استرالیا به جریان افتاد.

به گزارش شمانیوز به نقل از گاردین، بررسی پرونده "یون شیان گائو" بازیگر مشهور و "جین وانگ" تهیه‌کننده 37 ساله چینی پس از ساخت اپیزود یک سریال در استرالیا، در دادگاه "نیوسوث‌ویلز" این کشور آغاز شد.

 

در مارس سال 2018 یک زن استرالیایی که به دلایل قانونی نامش فاش نشده به اداره پلیس سیدنی رفت و از این دو ستاره چشم بادامی شکایت کرد.

 

این زن به پلیس گفت: من به عنوان یکی از همکاران خارجی گروه فیلمبرداری چینی در اپیزودی که در سیدنی فیلمبرداری می شد حضور داشتم. به مناسبت پایان فیلمبرداری، جشن کوچکی با حضور عوامل فیلم ترتیب داده شد. پس از پایان مراسم "وانگ" به من گفت که یکسری از طرفدارانش در اتاق محل اقامت وی در هتل لوکس "شانگری لا" سیدنی منتظرش هستند و از من خواست تا پیش از او به آنجا بروم.

 

WhatsApp Image 2019-11-01 at 2.59.53 PM

 

زن استرالیایی ادامه داد: وقتی به اتاق "وانگ" رفتم کسی آنجا نبود ابتدا کمی ترسیدم اما چند دقیقه بعد "گائو" وارد شد. "گائو" مرد مودب و چهره مردمی محبوبی است او همسر و یک دختر دارد و در کنار او خیالم راحت بود. اما با ورود "وانگ" به اتاق همه چیز تغییر کرد و این دونفر چهره کثیفشان را نشان دادند.  ابتدا "گائو" به من تعرض کرد و گفت اگر می‌خواهم تا پیش از طلوع خورشید به خانه ام بروم باید به خواسته "وانگ" نیز تن بدهم. آنها طی یک ساعت و نیم چندین بار به من تجاوز کردند.

 

با اظهارات این زن استرالیایی، دو سوپراستار چینی به دادگاه فراخوانده شدند. وکلای مدافع متهمان،پس از شنیدن اظهارات زن مدعی شدند که هر گونه رابطه جنسی بین این زن و موکلانش با رضایت طرفین بوده و هیچگونه اجبار و زوری در کار نبوده است.

 

"مورگان تنگاراج" وکیل بازیگر مشهور سریالهای چینی نیز گفت: تمامی حرفهای این زن یک ادعای بی اساس است همه می دانند که "گائو" و "وانگ" دو چهره شناخته شده و موجه هستند که زنان چینی احترام زیادی برای آنها قائل هستند.

 

گفتنی است به تازگی این زن استرالیایی مدارکی به دادگاه "نیوسوث‌ویلز" ارائه کرده که در صورت اثبات، برای دو ستاره مشهور چینی بسیار گران تمام خواهد شد.

 

"یون شیان گائو" بازیگر چینی است که به خاطر ایفای نقش در سریالهای تلویزیونی" oddess of Mercy" در سال 2011 و " Legend of Mi Yue " در سال 2015 به شهرت رسید.

مترجم:مریم حسینی

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه