شمانیوز

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از انهدام باند مخوف آدم ربایی در پایتخت خبر داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، گفت:  یکی از باند‌های بزرگ آدم ربایی که با استفاده از احکام جعلی انتظامی و قضایی در لباس ماموران اقدام به درخواست‌های کلان میلیاردی از خانواده‌های افراد ربوده شده می‌کرد، متلاشی شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: متهمان در آخرین اقدام خود پس از ربایش فرد، به وی فشار آوردند که بگوید یکی از دستگاه‌های حاکمیتی او را دستگیر کرده است و از خانواده او طلب مبالغ میلیاردی کرده بودند.

10812235_554

 

سردار رحیمی گفت: اعضای این باند ۸ نفر هستند و سرکرده آن نیز دستگیر شد؛ او برای هر مورد گروگان گیری یک گروه جدید را تشکیل می‌داد.

سردار رحیمی افزود: در حال بررسی هستیم که متوجه مقدار کلاهبرداری از مالباختگان شویم، متهمان با استفاده از دستگاه‌های شوک افراد ربوده شده را در یکی از محل‌های اطراف تهران شکنجه می‌کردند.

 

10812536_936

 

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه متهم اصلی ۵ سابقه کیفری، جعل کلاهبرداری و گروگانگیری داشته است، تصریح کرد: متهم ۶۰ ساله خود را حاجی بازاری معرفی می‌کرده است و شماره خودرو‌های دولتی را برداشته و بر روی خودرو خود می‌گذاشته است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: از ابتدای امسال تا به امروز ۹ مورد گروگانگیری داشتیم و همه موارد توسط پلیس بررسی و به نتیجه رسید، شهروندان در کمترین زمان ممکن پس از آدم ربایی پلیس را در جریان بگذارند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه