شمانیوز

بین‌التعطیلی 16 آبان بین شهادت امام حسن عسکری ع و روز جمعه قرار گرفته است، و این سوال پیش می‌آید که آیا بین التعطیلی 16 آبان به جز مراکز اداری، آموزشی و قضایی که در طرح تعطیلی روز پنجشنبه هستند بقیه سازمان های غیر اداری در پنجشنبه 16 آبان تعطیل هستند ؟ جزئیات تعطیلی پنجشنبه را دراین صفحه بخوانید و

بین‌التعطیلی 16 آبان بین شهادت امام حسن عسکری ع و روز جمعه قرار گرفته است، و این سوال پیش می‌آید که آیا بین التعطیلی 16 آبان به جز مراکز اداری، آموزشی و قضایی که در طرح تعطیلی روز پنجشنبه هستند بقیه سازمان های غیر اداری در پنجشنبه 16 آبان تعطیل هستند ؟ با دلگرم همراه باشید.
 

آیا بین التعطیلی پنجشنبه 16 آبان ۹۸ تعطیل است ؟

 

آیا بین التعطیلی پنجشنبه ۱۶ آبان ۹۸ تعطیل است ؟

چهارشنبه 15 آبان به دلیل شهادت امام حسن عسکری ع تعطیل رسمی می باشد. روز پنجشنبه بین تعطیلات 15 آبان و 17 آبان که جمعه است قرار دارد که مراکز اداری، آموزشی و قضایی روز پنجشنبه همیشه تعطیل هستند.

 

اما در اینجا تکلیف مراکز و سازمان های غیر اداری و غیر دولتی معلوم نیست که آیا تعطیل رسمی هستند یا خیر که در ادامه به آن می‌پردازیم.

 

بین التعطیلی پنجشنبه 16 آبان ۹۸ همانطور که میدانید روزهای پنجشنبه در طرح تعطیلی ادارات قرار دارد و تمام مراکز اداری، آموزشی و قضایی تعطیل هستند، اما در بعضی از سازمان های غیر اداری و غیر دولتی این طرح وجود ندارد و پنجشنبه ها خبری از تعطیلی نیست، حالا سوال این است 

 

پنجشنبه 16 آبان تعطیل رسمی است ؟ و تکلیف ساز مان های غیر دولتی در این روز چیست ؟

 

در پاسخ به این سوال براساس اطلاعاتی که از خبرسانی ها به ما رسیده فعلا این روز فقط برای مراکز اداری، آموزشی و قضایی تعطیل است و فعلا خبری مبنی بر تعطیل رسمی بودن آن درج نشده است.

 

در بسیاری از شبکه های اجتماعی شایعه شده است که روز پنجشنبه 98/8/15 تعطیل رسمی است اما این خبر ها صحت ندارند و هنوز هیات دولت در این باره تصمیم نگرفته است.

 

تصمیم گیری در مورد این روز بستگی به نظر هیات دولت دارد و تاکنون هیچ گونه تصمیمی برای این اتخاذ نشده است و در صورتی که در مورد تعطیلی این روز خبری منتشر شود در همین صفحه به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

 

تعطیلی مدارس و دانشگاها در 16 آبان ۹۸

16 آبان پنجشنبه است و همانطور که میدانید مدارس و مراکز اداری، آموزشی و قضایی همیشه در روز های پنجشنبه تعطیل هستند و مدارس و دانشگاه ها نیز در 16 آبان ۹۸ تعطیل می باشد.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • سجاد

    خیر مدارس دبیرستان تعطیل نیست خبر اشتباه است

  • حضرت استاد

    خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی به روز اما
    این همه بازارگرمی براچی