شمانیوز

یک کودک هندی که با همدستی خواهرش، در اختیار شوهر و دوست شیطان صفت او قرار می گرفت با شکایت همسایه ها نجات یافت.

به گزارش اختصاصی شمانیوز: این دختر 5ساله که نامش در این گزارش "چاریتا"عنوان شده در آوریل 2017 مادر و پدرش را در حادثه ای از دست داد و از آن موقع تحت سرپرستی خواهر بزرگتر و همسر او قرار گرفت. دختر کوچک به ظاهر زندگی خوبی را در کنار خواهر و شوهرخواهرش سپری می کرد  تا اینکه چندی پیش شماری از همسایه ها به اداره پلیس "گوالیور" رفتند و از رازی کثیف پرده برداشتند.

همسایه ها به پلیس گفتند "چاریتا" مدتهاست از سوی خانواده و یکی از دوستان مشترک آنها مورد اذیت و آزار جنسی قرار می گیرد و کسی نیست به داد دخترک بیچاره برسد. با اعلام این شکایت، ماموران به محل زندگی دختر خردسال رفتند و به بررسی موضوع پرداختند.

تحقیقات نشان می داد که دختر کوچک طی این سالها با همدستی خواهرش در اختیار شوهر او و یک مرد 55 ساله که در همسایگی آنها زندگی می کند قرار گرفته و بارها به وی تجاوز شده است.

فجیع ترین بخش پرونده، شکنجه "چاریتا" توسط خواهرش بوده است. "آنیل میشرا" دادستان عمومی،  در این باره می‌گوید: هربار که "چاریتا" با خواسته خواهر و شوهرخواهرش مخالفت می کرد تحت شکنجه قرار می گرفت. خواهر بی‌رحم برای مجازات دخترک، چند روز به او غذا نمی داد و آنقدر گرسنه نگهش می داشت تا "چاریتا" به اجبار به خواسته کثیف آنها تن بدهد. او برای مجبور کردن "چاریتا" حتی رویش آب جوش می ریخت.

 

509ba755-6879-4f59-8b89-20621a66e951

 

 

d2dbc3de-81c3-48e6-ac22-ecd7b450adb4

 

به گفته دادستان،"چاریتا" طی این دو سال با همدستی خواهرش بارها مورد سوءاستفاده جنسی شوهر خواهر خود و مرد همسایه قرار می گرفت اما جرات نداشت اعتراضی بکند چون خواهر بی رحم او را شکنجه می کرد.

گفته می شود "چاریتا" در حال حاضر به مرکز حمایت از کودکان بی سرپرست سپرده شده است و شوهرخواهرشیطان صفت و همدستانش با حکم دادگاه به تحمل سه سال حبس و پرداخت 99 هزار روپیه محکوم شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید