شمانیوز

پلیس فلوریدای آمریکا با بررسی آرشیو کیت‌های تجاوز جنسی، پس از نزدیک به سه دهه یک مجرم خطرناک را شناسایی و دستگیر کرد.

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از فاکس نیوز، رسیدگی به پرونده "نوئل بانگو" 57 ساله از وقتی در دستور کار پلیس "پالم بیچ" ایالت فلوریدا قرار گرفت که در آوریل امسال به دستور رییس این مرکز، آرشیو 1500 کیت تجاوز جنسی (مجموعه‌ای از وسایل مورد استفاده پزشکی برای جمع‌آوری و حفظ شواهد جسمی به دنبال ادعای تجاوز جنسی است) متعلق به 30 سال گذشته برای بررسی بیشتر به آزمایشگاه جرم شناسی این ایالت فرستاده شد.

بررسی کیت‌ها در نهایت به شناسایی شماری از مجرمان جنسی این ایالت منتهی شد؛ ماموران با مطالعه نتایج آزمایشات کیت‌ها و مطابقت آن با بانک اطلاعات دی‌ان‌ای "اف بی آی" به 10 متجاوز از جمله "نوئل بانگو" رسیدند. این مجرم سابقه دار که پیش از این در سال 1996 به جرم آزار و اذیت جنسی یک زن، زندانی و در سال 2007 آزاد شده بود اینبار با اتهام تجاوز به یک دختر 17 ساله در سال 1992 روبه رو شد. ماموران پلیس پس از تحقیقات فراوان توانستند "بانگو" را در نزدیکی شهر فیلادلفیای آمریکا شناسایی و دستگیر کنند.

با شناسایی متهم، قربانی این پرونده که اکنون یک زن میانسال است به اداره پلیس فراخوانده شد. این زن که نام او فاش نشده وقتی پس از نزدیک به سه دهه از ماجرای تجاوز، با "بانگو" روبه رو شد او را شناخت و برآشفته شد.

 

ede0d312-7734-4d4c-a0a6-1e0ced0a8782

 

قربانی 44 ساله به ماموران گفت: 17 ساله بودم که یک روز هنگام رفتن به مدرسه‌ام در شهر "دلری‌بیچ" این مرد راهم را بست و به زور مرا به گوشه ای کشاند. هرچه به او التماس کردم فایده‌ای نداشت و او بیرحمانه آزارم داد. با اینکه سالها از آن اتفاق می گذرد اما هنوز هم یادآوری آن روز مرا به هم می ریزد.

"بانگو" که پس از دستگیری خود را بی گناه می دانست وقتی با مدارک آزمایشگاه و اظهارات قربانی روبه رو شد به ناچار لب به بیان حقیقت گشود و به جنایت کثیف خود اعتراف کرد. پلیس فلوریدا احتمال می دهد که مجرم سابقه دار، ‌قربانیان دیگری نیز طی این سالها داشته است و بر همین اساس تحقیقات بیشتر در مورد پرونده "بانگو" همچنان ادامه دارد.

مترجم: مریم حسینی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ناشناس

    چرا همه قربانیای این سایت 17سالشونه؟😑

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه