شمانیوز

فال روزانه دوشنبه 20 آبان 98 +فال حافظ و فال تولد 98/08/20

فال روزانه دوشنبه 20 آبان 98 +فال حافظ و فال تولد 98/08/20

 

 

 

فال روز تولد امروز دوشنبه 98/08/20

 

 

 

دوست عزیزی که 20 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال سالی است که از عشق لبریز می شود. نشانه های آن را از چند روز دیگر دریافت خواهید کرد. کلید موفقیت شما در این رابطه وفاداری است، پس از همین امروز آن را در زندگی تان تمرین کنید. اگر تا به حال به کمیت اهمیت زیادی می دادید، حال زمان آن است که به دنبال کیفیت باشید. در اواخر پاییز تغییرات بزرگی را در زندگی تان خواهید دید که مدت هاست انتظارش را می کشید. از فرصت هایی که در این دوران برایتان فراهم می شود استفاده کنید و به دنبال پیشرفت باشید. تا خودتان دست به کار نشوید، هیچکس به کمک شما نخواهد آمد. ماه دی بهترین ماه سال تان خواهد بود. خودتان را برای یک سال شیرین آماده کنید.

فال روزانه

z1og_fefdjnd3y7qv

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز یکی از دوستان تان ناراحت و افسرده نزد شما می آید و دوست دارد با شما درد و دل کند. سعی کنید تنها دو گوش شنوا برایش باشید. از نصیحت های بی جا نیز بپرهیزید زیرا ممکن است در آینده به ضررتان تمام شود. شما خود نیز در زندگی درگیری هایی دارید اما بهتر است که چشم هایتان را به روی آنها ببندید و به راهتان ادامه دهید. این کار اگر چه سخت است اما غیرممکن نیست. اگر می خواهید در جمع دیگران محبوب تر باشید، بیشتر صحبت و ایده های ذهنی تان را بیان کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

مسائل مالی امروز ذهن تان را درگیر می کند. در این شرایط باید تمام توانایی های خود را به کار گیرید و با برنامه ریزی دقیق خودتان را از مخمصه برهانید. نگرانی را کنار بگذارید زیرا در نهایت همه چیز به بهترین شکل خود اتفاق خواهد افتاد. مدتی است که از شریک زندگی تان دور شده اید. شاید احساس کنید که او تمایل زیادی به شما ندارد اما اگر قدم اول را شما بردارید، می بینید که اشتباه فکر می کردید. رفتن به یک سفر می تواند روحیه هر دوی شما را تغییر دهد.z1og_fefdjnd3y7qv

♊ فال امروز متولدین خرداد

چند روزی است که به شدت درگیر کارهایتان هستید، دوست دارید همه چیز را رها و کمی استراحت کنید. شما کل روزتان را در چهار دیواری، چه در محل کار و چه در خانه، به سر می برید بنابراین بد نیست کمی به زندگی تان هیجان دهید. از همین حالا تلفن را بردارید و با دوستان تان برای یک آخر هفته هیجان انگیز برنامه بچینید. فردی توجه شما را به خود جلب کرده است اما سعی می کنید که آتش عشق تان را در پشت نقاب بی تفاوتی پنهان کنید. پیشنهاد ما به شما این است که صادق باشید. حداقل با این روش تکلیف خود را می دانید.

z1og_fefdjnd3y7qv

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز بیش از هر زمان دیگری کنجکاو هستید. دوست دارید با دقت بیشتری به اطراف تان نگاه کنید. زمان مناسبی برای مطالعه، شرکت در جلسات و کلاس های مورد علاقه تان است. تجربیانی که به دست می آورید روی آینده شغلی شما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. حتی چیزهایی کشف می کنید که شما را به هیجان می آورند. شما در زندگی مشترک تان، فردی وفادار و قابل احترام هستید. عشق زندگی تان نیز به این موضوع ایمان دارد، به همین دلیل در پی خرید هدیه ای برای جبران محبت های شماست. روزهای خوش در راهند.z1og_fefdjnd3y7qv

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

مدتی است ناراحت هستید، این را اطرافیان تان نیز فهمیده اند. چاله ای در زندگی تان به وجود آمده که نمی دانید آن را چگونه پر کنید اما نگران نباشید زیرا کمک در راه است. یک نفر از جایی که انتظارش را ندارید در این راه به شما کمک می کند. بهتر است دست از نگرانی در مورد رابطه عاطفی تان بردارید. شریک زندگی تان شما را انتخاب کرده زیرا به شما علاقه دارد پس به جای شک و تردید در مورد احساس او بهتر است به دنبال راهی برای محکم شدن این رابطه باشید. خرید یک هدیه بدون مناسبت می تواند تاثیر زیادی روی او بگذارد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♍ فال امروز متولدین شهریور

مشکلی در کارتان بوجود آمده که شما را نگران کرده است. اما استرس را کنار بگذارید زیرا به زودی همه چیز حل خواهد شد. به این موضوع ماند یک چالش نگاه کنید و سعی کنید که آن را با موفقیت پشت سر بگذارید. شما قدرت ذهنی و توانایی های بالایی دارید که به کمک تان می آیند. بهتر است حواس تان بیشتر به اطراف تان باشد زیرا با افرادی در ارتباط هستید که با شما صادق نیستند. زمان خوبی برای یک قرار رمانتیک است. سعی کنید امروز از صحبت کردن در مورد موضوعات مهم بپرهیزید و تنها خوش بگذرانید.z1og_fefdjnd3y7qv

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

خبرهایی می شنوید که کمی نگران تان می کند. اگر چه این خبر در حال حاضر چندان خوشایند نیست اما در نهایت به نفع شما تمام خواهد شد و درهای تازه ای را به رویتان خواهد گشود. بهتر است اطلاعات بیشتری کسب کنید تا نگرانی هایتان کمتر شود. کشف چیزهای جدید همیشه لذت بخش است پس از حرکت نایستید. به زودی کاری را انجام می دهید که تا به حال جرات اش را نداشته اید. پس از آن می فهمید که ریسک کردن چقدر لذت بخش است و موجب پیشرفت شما خواهد شد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♏ فال روزانه متولدین آبان

امکان دارد امروز در کارتان به مانعی بر خورده و از حرکت باز ایستید. نگذارید این موضوع شما را نگران و عصبی کند. در این شرایط هیچ کاری از دست شما بر نمی آید پس اصرار بی خود نکنید. بهترین کاری که در این شرایط می توانید انجام دهید این است که خودتان را با کارهای دیگری سرگرم کنید تا گره آن کارتان خود به خود باز شود. به میهمانی دعوت می شوید، اگر چه حوصله آن را ندارید اما حتما در آن شرکت کنید. دیدار با افرادی در این میهمانی به نفع شما تمام خواهد شد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

♐ فال متولدین آذر

خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید زیرا یکی از آرزوهای شغلی شما بالاخره به واقعیت می پیوندند. شاید باور آن در وهله اول برایتان سخت باشد اما انرژی های منفی را از خودتان دور کنید و راهتان را در پیش گیرید. شما برای آنچه اکنون هستید تلاش های زیادی کرده اید و سختی های بسیاری متحمل شده اید، پس حالا که با موفقیت فاصله ای ندارید، از حرکت نایستید. کافی است دست تان را دراز کنید تا هر آنچه می خواهید به دست تان آید. فردی نظر شما را به خود جلب کرده است. برای جلب توجه او روش های زیادی را به کار برده اید که تاثیری نداشته. بهترین کار این است که مستقیم هر چه در دلتان می گذرد را با او در میان بگذارید.z1og_fefdjnd3y7qv

♑ فال روز متولدین دی

اخیرا نسبت به خودتان بدبین شده اید. مدام به خودتان و تصمیماتی که می گیرید، شک می کنید و دلیل آن هم مشکلات اخیری است که برایتان پیش آمده اما سعی کنید خوش بین تر باشید و کمی واقع بینانه تر به شرایط خود نگاه کنید. آنچه که اتفاق افتاده از کنترل شما خارج بوده است بنابراین عادلانه نیست که خودتان را مسئول تمام اشتباهات بدانید. به تلاش های خود ادامه دهید، بهترین خود را رو کنید و اجازه ندهید که اتفاقات مختلف باورهای شما را تغییر دهند. به یکی از نزدیکان زندگی تان قولی داده اید که بهتر است هر چه زودتر به آن عمل کنید وگرنه سو تفاهم های زیادی را به دنبال خواهد داشت.

z1og_fefdjnd3y7qv

♒ فال متولدین بهمن

امروز فقط دوست دارید که در خانه بمانید و استراحت کنید اما این کار بیشتر شما را کسل می کند. بهتر است تا می توانید وقت خود در بیرون از خانه بگذرانید و با دیگران در ارتباط باشید تا انرژی رفته به شما بازگردد. اگر سو تفاهمی میان شما و عشق تان به وجود آمده است، صادقانه با هم گفتگو کنید، مطمئنا مشکل تان برطرف خواهد شد. به زودی تغییری در محیط کار شما به وجود می آید. اگرچه در ابتدا برایتان سخت است که با آن کنار بیایید اما پس از مدتی می بینید که به نفع تان خواهد بود.z1og_fefdjnd3y7qv

♓ فال روزانه متولدین اسفند

اگر به فکر شروع یک رابطه عاطفی هستید، بهتر است محتاطانه عمل کنید. شما اتفاقات تلخ زیادی را پشت سر گذاشته اید و حال زمان آن است که از زندگی تان لذت ببرید، یک اشتباه ممکن است که شما را بار دیگر به همان راهی که در گذشته رفته اید بکشاند. قبل از هر تصمیمی بهتر است که با خانواده خود مشورت کنید. تغییری در روند زندگی تان رخ داده که شما را کمی نگران کرده، نگرانی تان بی مورد است زیرا هر پیشرفتی احتیاج به ریسک کردن و ایجاد تغییرات دارد. پس با اعتماد به نفس بالا به راهی که در پیش گرفته اید، ادامه دهید.

z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

*منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

 

 

 

 

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه