شمانیوز

رئیس اورژانس تهران از وقوع آتش‌سوزی در هتل مارلیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز وبه نقل از فارس: پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران از وقوع آتش‌سوزی در هتل مارلیک واقع در در تقاطع سمیه ـ‌ مفتح خبر داد.

وی افزود: حدود 5 اتاق از اتاق‌های این هتل درگیر آتش‌سوزی شده‌اند و از آمار مصدومان یا فوتی‌های احتمالی گزارشی در دست نیست.

رئیس اورژانس تهران تأکید کرد: پس از اعلام حادثه بلافاصله دو آمبولانس به محل اعزام شده‌اند.

 

تکمیلی// 

هتل مارلیک در حال خدمت‌رسانی به مهمانان است

آتش‌سوزی صبح امروز در هتل مارلیک در قسمت انبار بود و به سرعت کنترل شد و حتی نیازی به خروج و تخلیه افراد از ساختمان نبود.

خوشبختانه این آتش‌سوزی محدود با سرعت عمل پرسنل و آتش‌نشانی تهران کنترل شد و نه کسی آسیب دید و نه حتی ساختمان نیاز به تخلیه شدن داشت.

در همین رابطه جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا با بیان اینکه آتش در هتل مارلیک مهار شده است از عدم وجود مصدومیت و تلفات جانی در این آتش سوزی خبر داد.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی در این مصاحبه گفت: ساعت 9:59 دقیقه آتش سوزی در مجتمع اقامتی در خیابان طالقانی تقاطع خیابان مفتح صورت گرفت که پس از اطلاع به سامانه 125، دو ایستگاه آتش نشانی و یک نردبان هیدرولیکی اعزام شد.

او افزود: تعداد ایستگاه های اعزامی در ابتدا 4 ایستگاه بوده و در کمتر از 4 دقیقه ایستگاه اول اعزام می‌شود و اعلام می کند نیاز به دو ایستگاه دیگر نیست.

ملکی با بیان دلایل این آتش سوزی اظهار کرد: در طبقه سوم این ساختمان اقامتی 7 طبقه، انباری 30 متری وجود دارد که محل نگهداری ملافه و وسایل خانه بوده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه به سرعت آتش تحت کنترل است، گفت: نیاز به تخلیه افراد دیگری که در ساختمان بوده‌اند وجود ندارد چراکه دود شدت نگرفت.

او در رابطه با مصدومیت‌های جانی و مالی تصریح کرد: دود شدت نداشت به همین دلیل مورد مصدومیت و تلفات جانی گزارش نشده است.

به گفته ملکی آتش مهار شده و نیروها در حال بررسی و ایمن سازی هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی در پایان با تاکید بر افزایش ایمنی مراکز اقامتی گفت: باید اماکن تجمعی وضعیت ایمنی خوبی داشته باشند همچنین  کسانی که در آن بخش ها کار می‌کنند لازم است بتوانند با وسایل خاموش کننده کار کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه