شمانیوز

بعد از اعلام سهمیه بندی و نرخ جدید بنزین، ویدیویی در شبکه های اجتماعی پخش و ادعا شده مربوط به آتش زدن پمپ بنزین خمینی شهر،بعداز اعلام وضعیت تازه بنزین است.ویدیوی اختصاصی زیر نشان می دهد چنین اتفاقی نیفتاده و ویدیو قدیمی است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز: بعد از اعلام سهمیه بندی و نرخ جدید بنزین، ویدیویی در شبکه های اجتماعی پخش و ادعا شده مربوط به آتش زدن پمپ بنزین خمینی شهر،بعداز اعلام وضعیت تازه بنزین است.ویدیوی اختصاصی زیر نشان می دهد چنین اتفاقی نیفتاده و ویدیو قدیمی است.

 

آیا پمپ بنزینی آتش زده شده است

طبق بررسی‌های انجام‌شده و اخذ اخبار دقیق از تمام استانداری‌ها، تاکنون موردی مبنی بر بروز آشوب، تجمع، درگیری و آتش زدن پمپ بنزین‌ها در هیچ نقظه‌ای از کشور گزارش نشده است.

 اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آتش زدن جایگاه‌های سوخت در استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان و دیگر مناطق کشور صحت ندارد و این اخبار توسط برخی اکانت‌های خارجی در حال انتشار در توئیتر و فضای مجازی است و انتشار این اخبار با هدف تحریک مردم و به آشوب کشاندن فضای کشور است.

 ساعت ۰۰:۰۰ جمعه ۲۴ آبان، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از اعمال سهمیه‌بندی بنزین و قیمت جدید سوخت در سراسر کشور خبر داد. بعد از انتشار این خبر، برخی حساب‌های کاربری در توئیتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی از بروز تجمع در برخی شهرها و به آتش کشیدن چند پمپ بنزین خبر دادند اما بررسی‌ها تا این لحظه نشان می‌دهد که فیلم‌ها و عکس‌های منتشرشده در این زمینه، قدیمی است و مربوط به ساعات اخیر نیست.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه