شمانیوز

علی ربیعی:

سخنگوی دولت گفت: در استان هایی که از اینترنت سوء استفاده صورت نمی گیرد استان به استان اینترنت آنها وصل خواهد شد و به حالت طبیعی برمی گردد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فارس: امروز علی ربیعی در حاشیه مراسم افتتاحیه «دوره آموزش بین‌المللی مدیریت پروژه‌های اشتغال روستایی و کاهش فقر» که با حضو 15 کشور عضو سیرداپ(مرکز توسعه روستایی یکپارچه آسیا و اقیانوسیه) در هتل انقلاب برگزار شد در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره مشکلاتی که قطع اینترنت برای برخی مشاغل از جمله تاکسی های اینترنتی ایجاد کرده است، گفت: مشکلات برخی مشاغل اینترنتی و بانک ها را حل کردیم اما هنوز مشکل برخی کارهای دانشجویی و مشاغل دیگر باقی مانده است.

سخنگوی دولت گفت: اما باید همه بپذیریم در شرایطی که برخی به دنبال سوء استفاده هستند چنین تصمیمی از سوی دولت طبیعی است مثلا من خودم شاهد بودم که برخی در یکساعت در اصفهان و شیراز قصد حمله به دونقطه ای را داشتند که می توانست بخش اعظمی از موبایل های کشور را از کار بیندازد.

وی با بیان اینکه شورای امنیت ملی تصمیم قطع اینترنت را گرفته است، گفت: من اطلاع دارم که در استان هایی که از اینترنت سوء استفاده صورت نمی گیرد استان به استان اینترنت آنها وصل خواهد شد و به حالت طبیعی برمی گردد.

ربیعی تاکید کرد: می پذیرم که با قطع اینترنت خیلی ها دچار سختی شده ا ند و این محدود به تاکسی های اینترنتی نیست اما نگرانی بزرگتر امنیت ملی کشور است که باید به آن توجه شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • یکی

  عاقا اصفهانم اینترنتش وصل میشه ایا

 • معینی

  سلام خواهش میکنم اینترنت استان تهران هم وصل بشه الان چند روزه که نمیشه کار کرد خواهش میکنم 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 • پرهام

  اینترنت شیرازم وصل کنید دیگه بابا

 • امیرشهین

  وصل کنید بخدا دیگه کارتون نداریم

 • ناشناس

  همه شهرها شامل سواستفاده نیسن مث شمال ..خواهش میکنم وصل کنین اینترنت مارو

 • خاکی هستم

  جان عزیزیت اینترنت استان مرکزی اراک وصل کنید خودکشی نزدیک هست

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه