شمانیوز

دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه 21 از تعیین و آماده سازی محل‌های اسکان اضطراری شهروندان در فصل زمستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فارس:  هادی اسماعیلی دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه 21 تهران درباره اسکان اضطراری ویژه فصل زمستان در پایتخت اظهارداشت: پنج محل در سطح منطقه21 به عنوان محل‌های اسکان اضطراری شهروندان، به ترتیب در پایگاه چندمنظوره مدیریت بحران در شهرک استقلال، مجموعه ورزشی دریا در شهرک دریا، مجموعه ورزشی یاس در بلوار یاس تهرانسر، مجموعه ورزشی شهرک دانشگاه در شهرک دانشگاه تهران و مجموعه ورزشی وردآورد در محله وردآورد تعیین و آماده شده است.

وی افزود: تعداد 20 بنر پرتابلی در ابعاد سه در چهار متر، به منظور اطلاع رسانی هرچه بهتر محل های اسکان اضطراری به شهروندان در معابر سطح منطقه21 نصب شده است.

اسماعیلی در خاتمه یادآور شد: طبق هماهنگی‌های انجام شده با اداره کل آموزش و پرورش منطقه نه تهران بزرگ؛ هشت مدرسه جهت اسکان اضطراری شهروندان در فصل زمستان تعیین و آماده سازی شده اند که به ترتیب شامل مدارس شهید فرجی شهرک آزادی، امام حسین(ع) تهرانسر بلوار یاس، دستغیب و 22بهمن تهرانسر قباد شمالی، تهذیب شهرک دانشگاه تهران، ایمانی وردآورد، شهیدان هوشمند وردآورد و مدرسه غدیر چیتگر شمالی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه