شمانیوز

در فضای مجازی شایعه شده است که محدودیت اینترنتی از جمعه اول اذر ماه رفع شود و استفاده از اینترنت به روال سابق بر گردد.

به گزارش شمانیوز : در فضای مجازی شایعه شده است با توجه به ارامشی که در کشور بعد از اغتشاشات اخیر حاکم شده است محدودیت اینترنتی از جمعه اول اذر ماه رفع گردد و پیش بینی می شود استفاده از اینترنت بدون محدودیت و به روال سابق باز گردد تا مردم بتوانند از شنبه به راحتی از اینترنت استفاده کنند .

 

* شمانیوز صحت این خبر را تایید یا تکذیب نمی کند .. 

 

 

امروز تکلیف اینترنت مشخص می شود 

دبیر شورای عالی مجازی گفت: مسئولین به دنبال اتصال اینترنت در اسرع وقت هستند و امروز جلسه‌ای برای این موضوع برگزار می‌شود.

خبرگزاری ایلنا: دبیر شورای عالی مجازی در پاسخ به پرسشی مبنی بر زمان اتصال اینترنت اظهار کرد: مسئولین به دنبال اتصال اینترنت در اسرع وقت هستند و امروز جلسه‌ای در این باره برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: امیدواریم شرایط فراهم شود که این اقدام ناخواسته هرچه سریعتر پایان پیدا کند.

فیروزآبادی با تاکید بر اینکه ظرف یکی دو روز آینده درباره زمان دقیق اتصال اینترنت تصمیم‌گیری می‌شود، افزود: با توجه به اینکه ما تصمیم‌گیرنده نیستیم و تصمیم در این موضوع مربوط به دستگاه‌های ذیربط و امنیتی است، نمی‌توانم درباره زمان دقیق آن اظهارنظر کنم.

 

وی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار ما مبنی بر اینکه برقراری شبکه اطلاعات ملی نیز به شکل موثر نیازمند اینترنت است، گفت: شبکه ملی اطلاعات نیز به شبکه جهانی متصل است و بدون آن خوب کار نمی‌کند به همین دلیل وقتی اتصال با اینترنت اصلی قطع می‌شود، شبکه ملی اطلاعات نیز دچار مشکلاتی می‌شود.

 

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: درباره ضرر و زیان و مشکلات به وجود آمده برای کسب و کارهای اینترنتی اظهار کرد: امیدواریم حادثه اتفاق افتاده برای اینترنت وزارت ارتباطات را به اتخاذ تمهیداتی وادارد که از شبکه ملی پرقدرت و توانمند برخوردار شویم.

 

فیروزآبادی ادامه داد: قطع اینترنت ضرر و زیان سنگینی را به مردم وارد کرد اما وزارت ارتباطات سعی کرد در کوتاه‌ترین مدت در بخش‌های مختلف ارتباط را برقرار کند به اکنون شاهد آن هستیم که در حوزه‌هایی مانند حمل و نقل، خرید و فروش بلیت و امور بانکی تا حدودی مشکلات مرتفع شده است.

 

وی ابراز امیدواری کرد که با اقدامات آتی از سوی مسئولان ذیربط در صورت تکرار این اتفاق زیان‌های مردم به حداقل برسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • مهریماه

  کشور امن وامانه کی اینترنت تنها دلخوشیه ما ایزانیاوصل میشه؟؟؟خواهشاجواب بدهید؟؟؟

  • ناشناس

   دوست عزیز شکیبا باشید

 • من

  اینترنت کی وصل میشه😥😥

 • ناشناس

  نت همراه رو وصل کنید تهران

 • محمد حسین

  کسی میدونه نت تهران کی وصل میشه ما خیلی محدودیت زندگی داریم

 • عسل

  فعلا که نت بعضی از استان هارو وصل کردن تهران که کشت و کشتار بود اینترنتو وصل کردن ،رشت بدبخت که فقط یذره اعتراض کرد و حتی برای امنیت تظاهرات کردن اینترنتو وصل نکردن

 • fatemeh

  ایــنــتــررررررنتـــــ 😭😭😭


روی خط رسانه