شمانیوز

ضیاییان گفت: بنابر نقشه‌های هواشناسی تا یکشنبه در بخش‌هایی از استان گیلان بارش ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز وبه نقل از پارسینه: صادق ضیاییان مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی  از استمرار بارش باران در برخی مناطق کشور خبر داد و گفت: بنابر نقشه های هواشناسی، از صبح امروز در استان های گیلان، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و شمال شرق استان تهران بارش باران آغاز شده است.

به گفته وی، امروز در برخی ایستگاه های ماسوله، خراسان شمالی، بجنورد و شهرهای اطراف بارش برف گزارش شده است.

ضیاییان درباره آخرین وضعیت آب و هوای کشور طی روزهای آتی بیان کرد: روز یکشنبه در بخش هایی از استان گیلان بارش ادامه خواهد داشت، ضمن آنکه احتمال بارش پراکنده در ارتفاعات استان تهران وجود دارد.

مدیر کل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی روزهای دوشنبه  و سه شنبه بارشی در سطح کشور نداریم، افزود: روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب، شاهد بارش باران در استان های آذربایجان غربی، بخشی از آذربایجان شرقی، کردستان و کرمانشاه خواهیم بود و برای ایام پایانی هفته در روزهای آتی می توان اظهار نظر بهتری داشت.

وی از پایداری و سکون نسبی هوا تا اواسط هفته خبر داد و گفت: با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا برای استان تهران و شهرهای پرجمعیت همچون کرمان و اصفهان انتظار داریم که غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور افزوده شود.

ضیاییان با اشاره به اینکه افزایش آلاینده های جوی تا روز چهارشنبه در کشور ادامه دارد، بیان کرد: براین اساس هرچه به روزهای پایانی نزدیک می شویم، آلاینده های جوی بیشتر می شود.

مدیر کل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در پایان درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران تصریح کرد: بنابر نقشه های هواشناسی، دمای هوا برای تهران در روزهای آتی تغییر محسوسی ندارد و تنها از روز چهارشنبه قدری دما برای تهران افزایش می یابد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه