شمانیوز

فال روزانه دوشنبه 4 اذر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/09/04

فال روزانه دوشنبه 4 اذر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/09/04

 

 

 

فال روز تولد ( امروز دوشنبه 1398/09/04)

 

 

 

دوست عزیزی که 4 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

توانایی های شما زبانزد خاص و عام است اما تاکنون شرایط لازم را برای نشان دادن آنها نداشته اید. امسال یکی از بهترین سالهای زندگی تان است از این رو که می توانید بهترین استفاده را از مهارت هایتان بکنید و پیشرفت چشمگیری را در زندگی تان ببینید. فقط یادتان باشد که پس از رسیدن به هدف تان، دست از تلاش بر ندارید تا موفقیت های بیشتری به دست آورید. امسال سالی است که وارد مرحله جدیدی از زندگی تان می شوید به همین دلیل باید در تصمیم گیری محتاط تر عمل کنید. وقت آن است تا زاویه دید خود را تغییر دهید. این گونه رابطه بهتری با اطرافیان تان خواهید داشت. بالاخره انتظار شما در مورد مسائل عاطفی به سر می رسد و روزهای پر از عشق را تجربه خواهید کرد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

هیچکس مسئول زندگی شما نیست، همیشه انتخاب با شماست. شما می توانید زندگی تان را رها کنید تا دیگران کنترل امور آن را به دست گیرند یا این که خود، آنطور که دلتان می خواهد آن را پیش ببرید.  شاید فکر می کنید که توانایی لازم را برای این کار ندارید، اما اشتباه می کنید. هیچ کس کامل نیست، پس انگشت اشاره تان را از روی نقص هایتان بردارید و آن را روی توانایی تیان بگذارید تا معجزات اش را ببینید. انجام دادن کارهای بزرگ و مهم بخصوص در محیط کار، اعتماد به نفس از دست رفته را به شما بر خواهد گرداند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

 

رونق عهد شباب است دگر بستان را***می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را

ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی***خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را

تعبیر:یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بیش از همیشه می درخشید، پس اگر می خواهید بر کسی تاثیر بگذارید، حال بهترین زمان است. اگر درخواستی از کسی دارید، خجالت را کنار بگذارید و حرف دلتان را به زبان آورید. برای مدتی کارهای خود را رها و زمان خود را صرف خوشگذرانی کنید. مطمئن باشید نه تنها وقت تان هدر نخواهد رفت، بلکه انرژی بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. به زودی خبری به گوش تان می رسد که انتظارش را نداشته اید. قبل از تصمیم گرفتن، خوب در مورد آن تحقیق کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♊ فال روزانه متولدین خرداد

اخیرا نسبت به رفتارهای دیگران حساس شده اید. اگر می خواهید دیگران با شما صادق باشند، شما نیز باید به گونه ای با آنها رفتار کنید که به حرف هایتان اعتماد کنند، پس از اغراق کردن بپرهیزید. فردی در محیط کار نظر شما را به خود جلب کرده است اما در مورد بیان احساسات تان شک دارید. بهتر است دور نقض های کوچک را خط بکشید و با دیدی مثبت به او نگاه کنید. هیچ کس کامل نیست، پس این شمایید که باید شرایط ایده آل را برای خود بیافرینید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

 

در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است

جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز خبری می شنوید که انتظارش را نداشته اید. شاید هضم آنهمه اطلاعات در آن واحد برایتان گیج کننده باشد اما صحبت کردن با فردی که تجربه لازم را دارد، می تواند شرایط را برایتان روشن تر کند. از اطلاعاتی که به دست دارید برای پیشرفت در کارتان استفاده کنید. احساس می کنید که ذهن تان کمی آشفته است، پیاده روی در چنین روزی می تواند ذهن خسته شما را باز و شما را برای روزهای بهتری آماده کند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

 

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

تعبیر: با یک سند پول زیادی نصیبتان می شود. سر نماز همیشه دعا می کنید که خوار و ذلیل نشوید. در هر حال شما همیشه محترم و عزیز خواهید بود. در سرنوشت تو اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. پس امیدت را از دست نده چون دل خسته ی تو دوباره شاد می شود.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♌ فال روزانه متولدین مرداد

به زودی توسط یک فرد تغییرات اساسی در زندگی تان ایجاد می شود که تاثیرات اش تا مدت ها در زندگی تان خواهند ماند. این تغییرات فرصت خوبی است تا خودی نشان دهید و با سرعت بیشتری در مسیر هدف های زندگی تان حرکت کنید. اهمیت ارتباط با دیگران را از یاد نبرید. افراد زیادی در اطرافتان وجود دارد که می توانند کمک حالتان باشند، پس به دور از غرور از آنها کمک بگیرید. اگر مجرد هستید، به زودی در یک میهمانی فردی نظر شما را به خود جلب می کند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

 

حال دل با تو گفتنم هوس است***خبر دل شنفتنم هوس است

طمع خام بین که قصه فاش***از رقیبان نهفتنم هوس است

تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♍ فال روزانه متولدین شهریور

تغییری در محیط کار خود خواهید داشت. این تنوع پیشرفت قابل ملاحظه ای برای شما به همراه خواهد داشت. ممکن است در ابتدا هماهنگی با شرایط جدید برایتان سخت باشد اما رفته رفته همه چیز مطابق میل تان پیش خواهد رفت. آنچه بیش از همه اهمیت دارد، امنیت شغلی است که در شرایط جدید، برایتان مهیاست. فقط یادتان باشد که این فرصت ها همیشگی نیست و اگر آن را از دست دهید، ممکن است تا سالهای سال هیچ پیشرفتی در زندگی تان نداشته باشید. خوب در مورد دوراهی هایتان بیاندیشید و سپس آنچه قلب تان می گوید را دنبال کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

 

روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست***در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست

گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست***چون من در آن دیار هزاران غریب هست

تعبیر:خبر خوشی را می شنوی که به خاطرش انتظار کشیده ای و روز به روز کارت بهتر می شود. اما تعلقات تو نیز بیشتر می شود. مواظب صفای باطن خویش باش تا جدا شدن از دنیا برایت راحت باشد. خوشی خود را با دیگران تقسیم کن تا همیشه سبک بال و آسوده خاطر باشی.

 

 

 
 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز با کمی کسالت از خواب بیدار می شوید اما نگران نباشید، اگر کمی به تغذیه تان اهمیت دهید، همه چیز حل خواهد شد. در رابطه عاطفی تان، چارچوب هایی برای خودتان ساخته بودید که اخیرا کمی متزلزل شده است. به جای نگرانی، بد نیست یک بار هم خودتان را به دست باد بسپارید و رها شدن را تجربه کنید. آنوقت خواهید دید که سرنوشت با دست های خود بهترین ها را برایتان رقم خواهد زد. در انتهای روز از دوستی قدیمی که مدتی ست از اون دور بوده اید، یاد کنید. خبرهای خوبی را از زبان او خواهید شنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

 

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

احساس ضعف می کنید، این حس نتیجه تنش های اخیری ست که تجربه کرده اید. شاید حتی این موضوع، تمرکز را از شما بگیرد طوری که نتوانید کارهایتان را به درستی پیش ببرید. بهترین کاری که در حال حاضر می توانید انجام دهید این است که دست از کارهایتان بکشید و کمی به خودتان استراحت دهید. اگر در فضای آزاد باشید، بهتر است. طبیعت می تواند انرژی مثبت فوق العاده ای به شما دهد. نگرانی هایتان را هم کم کنید زیرا نتیجه ای که خواهید گرفت، کاملا سورپرایزتان خواهد کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

 

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست***پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان***نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

اگر راهی را آغاز کرده اید، شک و دودلی هایتان را به دور بریزید و با اعتماد به نفس بالا پیش روید. تردید ها پاهایتان را متزلزل خواهد و قدرت را از شما خواهد شد. برای رهایی از این وضعیت از حمایت دیگران کمک بگیرید. خبر خوبی را از طریق یک تماس تلفنی خواهید شنید که شما را در مسیری که در پیش گرفته اید مصمم تر خواهد  کرد. امروز در ارتباط با شریک زندگی تان کمی محتاط تر عمل کنید. مراقب حرف هایی که به زبان می آورید باشید زیرا ممکن است که موجب سوتفاهم شود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:هوشیار باش رقیبان می خواهند تو را خوار کنند و از در الفت وارد شده اند و طرح محبت با تو خواهند ریخت. فریب آنها را نخور. خودت گره ها را باز کن. از چیزی خجالت نکش به سفری کوتاه می روی و در این سفر گشایشی در کارت می شود و تو به کام دل خود می رسی و در آن زمان بندگی خداوند را فراموش نکن.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♑ فال روزانه متولدین دی

تا به حال به شغل دوم فکر کرده اید؟ اگر جواب شما مثبت است همین امروز دست به کار شوید و شغل مورد علاقه خود را راه بیاندازید. فرصتی پیش پایتان قرار می گیرد که به راحتی می توانید مسئولیت آن را در خانه به عهده بگیرید. شاید در این کار دودل باشید اما پس از گذشت چند وقت خواهید دید که چقدر راحت تر از آنچه فکرش را می کردید همه چیز به درستی پیش خواهد رفت. در ارتباط با شریک زندگی تان از پنهان کاری به شدت بپرهیزید زیرا عاقبت خوبی در انتظارتان نخواهد بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

 

صوفی از پرتو می راز نهانی دانست***گوهر هر کس از این لعل توانی دانست

قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس***که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست

تعبیر:رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♒ فال روزانه متولدین بهمن

از طریق یکی از دوستان تان با فردی آشنا خواهید شد. این فرد موقعیت اجتماعی خوبی دارد و می تواند مهره تاثیرگذاری در زندگی کاری تان باشد. اگر رابطه خود را با او ادامه دهید، یکی از صمیمی ترین دوستان تان نیز خواهد شد. برای هدفی نذر کرده اید. شاید در رسیدن به آن احساس ناامیدی کنید اما هر چه مثبت تر به آن بنگرید، شانس رسیدن به آن نیز بیشتر است. اگر از افراد با تجربه در این راه کمک بگیرید، زودتر به نتیجه مطلوب تان خواهید رسید. حفظ آرامش مهمترین چیزی ست که در حال حاضر باید در اولویت زندگی تان قرار دهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

 

میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت***خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت

گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست***خوش تقاضا می‌کنی پیش تقاضا میرمت

تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

درست آنجا که انتظارش را ندارید، دوستی به شما زنگ می زند و خبری را به شما می دهد که از خوشحالی سر از پا نمی شناسید. یک جعبه شیرینی بخرید و این شادی را با خانواده تان قسمت کنید. اگر به فکر ادامه تحصیل هستید، با کمی تلاش نتایج خوبی خواهید گرفت. درنگ نکنید زیرا ممکن است مسئولیت های دیگر آنقدر شما را درگیر کند که فرصت هیچ کاری نداشته باشید. دوستی از شما خواسته ای دارد، قبل از اینکه به او پاسخ مثبت دهید، خوب فکر کنید زیرا بعدها ممکن است پشیمانی به سراغ تان آید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

 

لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است

شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است

تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

*منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه