شمانیوز

رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: توجه به نماز و مسجد کشور را برابر آسیب ها بیمه می کند. حجت‌الاسلام محسن قرائتی بعدازظهر چهارشنبه در اجلاسیه نماز استان با بیان اینکه مسجد و توجه به نماز کشور را بیمه می کند اظهار داشت: وقتی در نماز پیشانی بر سجده می گذاریم این نشانه عظمت نماز است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از مهر : رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: توجه به نماز و مسجد کشور را برابر آسیب ها بیمه می کند.

حجت‌الاسلام محسن قرائتی بعدازظهر چهارشنبه در اجلاسیه نماز استان با بیان اینکه مسجد و توجه به نماز کشور را بیمه می کند اظهار داشت: وقتی در نماز پیشانی بر سجده می گذاریم این نشانه عظمت نماز است.

وی با اشاره به اینکه باید کاری کنیم که مسلمان نمازخوان شویم ادامه داد: با وجود ماهواره ها و تهاجم فرهنگی، کارها سخت شده ولی باید به اقامه و احیای نماز توجه کنیم.

وی خواستار ترویج فرهنگ نماز در کشور شد و با اشاره به اینکه ایجاد حکومت اسلامی یادآور شد: آینده بر مبنای حکومت صالحان، با رعات وحدت، رهبری و تمسک به قانون محقق می شود.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور، خواهان تلاش برای رفع مشکلات براساس توجه به مبانی دینی شد و گفت: حوزه های علمیه باید به این موارد توجه کنند زیرا تولید محتوای علوم قرآنی بر مبنای نیاز جامعه رسالت طلاب و حوزه های علمیه است.

حجت الاسلام قرائتی تحقق ایجاد حکوت الهی را از مهمترین رسالت حوزه های علمیه برشمرد و گفت: تبلیغ شیوه های معارف الهی با تلاش طلاب علوم دینی می تواند مردم را متوجه مظامین قرآنی کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه