شمانیوز

فال روزانه جمعه 8 آذر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/09/08

فال روزانه جمعه 8 آذر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/09/08

 

 

 

فال روز تولد (98/09/08)

 

 

دوست عزیزی که 8 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فردی فعال و با انرژی، مدیر و مدبر، هوشیار و با استعداد هستید. با این که شما هیچ علاقه ای به نمایش دادن ثروت و داشته های خود ندارید، اما باید مواظب تمایلاتی که به ولخرجی دارید و حسادتی که هر از گاهی به سراغتان می آید باشید. امسال اعتماد به نفس شما به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. شما در فعالیت هایی شرکت خواهید کرد که باعث تضمین آینده ی شما شده و سبک زندگیتان را بهبود می بخشند. روابط جدیدی که امسال آغاز می کنید فرصت های فوق العاده ای برای تجارت و همچنین رشد حرفه ای در اختیار شما قرار خواهند داد. در محل کارتان شما همه چیز را تحت کنترل خود دارید و خیلی از کارها و مسائل جاری در شرکتتان به شما بستگی خواهد داشت. اگر دلتان می خواهد اندام متناسب خود را حفظ کنید امسال باید توجه ویژه ای به رژیم غذایی و برنامه ی ورزشی خود داشته باشید و وقت بیشتری را صرف خودتان بکنید. زندگی عاطفی شما امسال چندان هیجان انگیز نخواهد بود، اما ثبات خود را تا حدود زیادی حفظ خواهد کرد. دی، اردیبهشت، خرداد و آبان مهم ترین ماه های سالی که پیش رو دارید خواهند بود.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز واکنش های شما به آنچه در اطرافتان اتفاق می افتد کاملا فوری و بسیار قوی هستند، ولی با رفتارهای هر چند غیر عمدی اما حساب نشده ی خود می توانید نتایج نه چندان مطلوبی را ایجاد کنید. شاید یک لحظه به خودتان بیایید که خود را در میانه ی یک جر و بحث اساسی با مدیرتان و یا یک شخص قدرتمند دیگر بیابید. متأسفانه شما در حال حاضر قدرت کافی برای مجاب کردن طرف مقابلتان و پیروزی در این بحث را در اختیار ندارید. یادتان باشد که شما حالا حالاها باید با این شخص کنار بیایید، پس به نفعتان است که چالش هایتان را آگاهانه انتخاب کرده و دردسر بیهوده برای خودتان درست نکنید. گاهی بهتر است یک مبارزه را ببازیم تا بتوانیم در یک جنگ برنده شویم.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

 

روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است

دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

شما امیدوار هستید که رابطه ی عاطفی خود را با بیان احساسات و رویاهایی که تا پیش از این بیان نکرده بودید عمیق تر کنید، با این حال ریسکی که می خواهید بکنید ممکن است واکنش های تندی در طرف مقابلتان ایجاد کند، بهتر است با احتیاط بیشتری جلو بروید و به یک باره با گفته هایتان تصویر کاملا جدیدی که برای طرف مقابلتان غریبه است از خودتان به نمایش نگذارید. در بحث هایی که امروز بر سر مسائل مذهبی، سیاسی و اجتماعی دارید هم باید دقت بیشتری داشته باشید. شما باید عقاید خودتان را بدون تلاش برای تحمیل آنها به دیگران بیان کنید. هر چقدر هم که نظرات طرف مقابلتان با شما متفاوت باشد فراموش نکنید که به عقاید و افکار او احترام بگذارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

 

حال دل با تو گفتنم هوس است***خبر دل شنفتنم هوس است

طمع خام بین که قصه فاش***از رقیبان نهفتنم هوس است

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز وقتی یک نگاه کلی به زندگیتان می اندازید این طور به نظرتان می رسد که روابط اجتماعیتان دارند به خوبی پیش می روند، اما در واقع انرژی های عجیبی در اطرافتان در جریان هستند. شما سعی دارید در مورد نقشه ها و برنامه هایتان با دوستان و همکاران خود صحبت کنید و هیچ اشکالی هم در این کار نمی بینید. با این حال بیان آنچه در سرتان می گذرد به این راحتی ها هم نخواهد بود و در میانه ی راه احساساتتان کنترل امور را از دست شما گرفته و باعث می شوند به یکباره خودتان را در وضعی ببینید که حتی فکرش را هم نمی کرده اید. متأسفانه فرار از این موقعیت چندان هم راحت نخواهد بود و باید اشتباه های احتمالی خود را جبران کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

 

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت

خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

هر چند که بیرون رفتن از محدوده ی امنی که برای خودتان ساخته اید چندان هم برایتان راحت نخواهد بود، اما شما برای رسیدن به آنچه می خواهید آماده اید تا از این محدوده فراتر رفته و دنیای جدیدی را تجربه کنید. شاید با خودتان این طور فکر کنید که به محض انجام این کار همه چیز روبراه خواهد شد و به تمام خواسته هایتان خواهید رسید و پاداش مورد نظرتان را به دست می آورید، اما متأسفانه هر قدم از این راه با موانع کوچک و بزرگی همراه خواهد بود. در واقع اوضاع به آن بدی که به نظر می رسد هم نیست و در واقع بیشتر نگرانی های شما هستند که باعث می شوند فکر کنید در وضعیتی بغرنج گرفتار شده اید. به قضاوت های دیگران اهمیت ندهید و با اعتماد به نفس پیش بروید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

 

حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست***باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست

از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است***غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست

تعبیر:روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد . شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما نقشه های بزرگی برای خود در سر دارید، اما قبل از عملی کردن این نقشه ها و رسیدن به آنچه که می خواهید باید راهی طولانی و نسبتا پیچیده را پشت سر بگذارید. طبیعتا شما هم مثل هر شخص دیگری ترجیح می دهید در یک چشم به هم زدن به خواسته هایتان برسید، اما این امادگی را هم دارید که در صورت لزوم با تمام مشکلاتی که سر راهتان قرار می گیرند بجنگید؛ شما ترجیح می دهید بجای این که بخواهید اصلا به اهدافتان نرسید و آنها را فراموش کنید، دیر و با سختی به مقصدتان برسید. این را به یاد داشته باشید که صبوری خیلی بیشتر از داشتن قدرت و توانایی می تواند در رسیدن به خواسته هایتان به شما کمک کند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

 

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر:به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

در تمام سختی ها و مشکلاتی که ما را در بر گرفته اند و دنیای زشت و بیرحمی که ما را فرا گرفته است زیبایی های بسیاری نهفته هستند که دیدن آنها به قدرت بسیاری نیاز دارد و شما امروز آماده اید تا چشمتان را به روی این زیبایی ها باز کنید، اما انگار یک نفر قصد دارد با یک تبر ریشه های درخت امید شما را قطع کرده و شما را به حفظ همان نگاه قبلیتان مجبور کند. با این حال قدرت امروز شما بسیار فراتر از آن است که کسی بتواند به راحتی مانعتان شود. همین که کسی کاری کند که باعث شود شما و اهدافتان را به خطر انداخته است، آماده خواهید بود تا با تمام توانتان به جنگ او بروید. مواظب باشید به جای خشونت با هوشیاری با موانع و مخالفان روبرو شوید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

 

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز اطرافیانتان هر لحظه نظرشان را عوض می کنند و شما نمی توانید این رفتارها و دمدمی مزاجی های آنها را درک کنید. شاید تلاش کنید با این حالت های آنها کنار بیایید، اما این وضعیت روی برنامه ها و کارهای شما نیز تأثیر منفی خواهد گذاشت. طبیعتا شما ترجیح می دهید که رفتاری دوستانه با آنها داشته باشید، اما نه به بهای به هم ریختن زندگی خودتان! با وجود این که شما معمولا سعی در حفظ صلح و آرامش دارید ممکن است ناگهان به نقطه ای برسید که حرف هایی بزنید که بعدا از گفتن آنها پشیمان خواهید شد. مواظب باشید با نداشتن کنترل روی خشمتان برای خود دردسر درست نکنید و راهی به غیر از جر و بحث برای حل مشکلتان پیدا کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

 

آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست***وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست

شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست***و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست

تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

شما احساس می کنید که روند کارهای روزمره تان به یک تغییر اساسی نیاز دارد و باید به طور ناگهانی و کلی این روند را زیر و رو کنید، آن هم به این دلیل که با اهداف فعلی شما سازگار نیست. ایجاد برخی تغییر و تحولات می تواند ایده ی خیلی خوبی باشد، اما شما برای این کار به کمک و حمایت دوستان و اطرافیان خود نیاز دارید تا بتوانید بی آنکه از لحاظ مادی یا معنوی به مشکل بربخورید خودتان را با شرایط جدید وفق بدهید. با این حال ممکن است که بعضی ها با شما مخالفت کنند و نقشه هایتان را ناشیانه و بی اساس بدانند، اما نباید اجازه دهید که این موضوع جلوی پیشرفت شما را بگیرد. مطمئن باشید که با داشتن پشتکار، تلاش هایتان جواب می دهند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

 

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♐ فال متولدین آذر

امروز شما احساس می کنید که اتفاقات عجیب و غریبی در اطرافتان در جریان هستند و نمی توانید به دلیل آنها پی ببرید، اما سعی کنید نسبت به آنها با ذهنی باز واکنش نشان داده و به خرافات و افکار اشتباه روی نیاورید، این اتفاقات در زندگی همه ی ما پیش می آیند و اگر آنها را درک نمی کنیم به خاطر نداشتن اطلاعات کافی و صحیح در مورد آنهاست. شما امروز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید و خوشبختانه انرژی لازم برای انجام آنها را نیز در اختیار دارید، اما حتما در نظر داشته باشید که در طول روز در بازه های زمانی مناسب وقتی را برای استراحت خودتان در نظر بگیرید تا بتوانید بدون خسته کردن خودتان کارهایتان را به انجام برسانید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

 

صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد

آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما" به تو خواهد رسید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♑ فال روز متولدین دی

این روزها موضوعات بسیار متفاوتی در جریان هستند که باعث افزایش بیشتر و بیشتر خشم و عصبانیت شما می شوند و بروز ندادن این احساساتتان برای شما به چالشی بسیار دشوار تبدیل شده است. متأسفانه تا زمانی که خودتان چیزی در مورد نیازهایتان نگویید و به اطرافیانتان نشان ندهید که چقدر دارند به شما و اعصابتان فشار وارد می کنند خودشان متوجه هیچ چیزی نخواهند شد. مخفی نگه داشتن افکار و احساساتتان هیچ کمکی به بهتر شدن اوضاع نخواهد کرد؛ در واقع این احساسات منفی هر چقدر که سرکوب شوند شدیدتر و شدیدتر خواهند شد. از روی احساس وفاداری به دوستتان انجام کاری که برایتان سخت یا غیرممکن است را به عهده نگیرید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

 

ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت

آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت

تعبیر:اجر ثوابی را که کرده اید زود خواهید دید. نشانه هایی از یار هویدا شده برای رسیدن به او جور خواهید کشید. بیماریتان خیلی زود درمان می شود نگران نباشید. به سفر زیارتی می روید و در آنجا گمشده ی دل خودتان را می یابید و با خدای خودتان پیمان می بندید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♒ فال متولدین بهمن

احساس استرس و بیقراری شما دارد روز به روز بیشتر می شود و آماده اید هر کاری لازم باشد را انجام دهید تا خودتان را از این فشار و نگرانی فزاینده نجات بدهید. با این حال در شرایط فعلی هر چه قدر بیشتر صبر و حوصله به خرج دهید به نفعتان خواهد بود، چون کارهایی که در حال حاضر انجام می دهید آثاری طولانی مدت روی زندگی و کارهای شما خواهند گذاشت و یک حرکت اشتباه کافی است تا اوضاع را برای خودتان حتی از این که هست هم بدتر کنید. در صورت این که بین شما و اطرافیانتان تنش و درگیری به وجود بیاید بهتر است که در کمال صداقت با موضوع برخورد کنید، چون گفتن حقیقت اگر با ملایمت همراه باشد حداقل از ایجاد تنش بیشتر جلوگیری خواهد کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

 

دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را***دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا

کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز***باشد که بازبینیم دیدار آشنا را

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز رفتارهای بی ثبات دوستان و اطرافیانتان باعث نگرانی شما شده است. با این حال نمی شود زیاد هم از این که ایراد کار از آنهاست و شما در تردیدی که نسبت به آنها دارید محق هستید مطمئن باشید. در واقع تحت شرایط کیهانی فعلی شما حتی می توانید فکر کنید که تمام دنیا بر علیه شما با هم متحد شده اند و در نتیجه ی این افکار اعتماد به نفستان به میزان زیادی کاهش پیدا کرده است. با این همه و در کمال تعجب تنها در عرض یک لحظه ممکن است احساستان تغییر کند و بار دیگر به دیگران اعتماد کنید! به خواب های بدی که شب گذشته دیده اید زیاد توجه نکنید، آنها تعبیر خاصی ندارند و بیشتر از نگرانی ها و ترس های شما ریشه می گیرند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

 

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

*منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه