شمانیوز
شما نیوز

انتقام شیطانی پسر نوجوان و تجاوز به دختر 10 ساله

پسر نوجوان انگلیسی که در اقدامی انتقام‌جویانه و به خاطر خشم آنی، یک دختر خردسال را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده بود با حکم دادگاه این کشور به تحمل 7 سال زندان محکوم شد.

به گزارش اختصاصی شمانیوز و به نقل از ایندیپندنت، این پسر 16 ساله که با نام مستعار "جرج" معرفی شده است سال گذشته به اتهام آزار و اذیت جنسی یک دختر 10 ساله توسط پلیس "بریستول" انگلیس دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

ماجرا اینگونه آغاز می شود که سال 2018 هنگامی که "لیانا" از خانه به مدرسه می رفت "جرج" او را دیده و ناگهان به سمت دختر خردسال می رود. "لیانا" با دیدن چهره پر از خشم پسر نوجوان از ترس شروع به فریاد زدن می کند. "جرج" همان لحظه با وسیله ای به سر دختر کوچک زده و وقتی بی‌حال روی زمین می افتد به طرز وحشیانه‌ای  به او تجاوز می کند. همان موقع یکی از عابران با دیدن بدن نیمه جان دخترک و ظاهر بهم ریخته "جرج" متوجه ماجرا شده و بلافاصله با پلیس تماس می گیرد.

پسر نوجوان اما با دیدن ماموران بدون فرار و هرگونه مقاومتی تسلیم شده و دستگیر می شود.

"جرج" در همان بازجویی اولیه به جرم خود اعتراف کرد و تجاوز به دختر خردسال را پذیرفت. با اعترافات این پسر، پرونده او به دادگاه "بریستول" فرستاده شد و پسر متجاوز تحت محاکمه قرار گرفت.

 وکیل "جرج" در دادگاه گفت: موکلم مبتلا به اوتیسم است و کودکی پرتنش و سختی را پشت سر گذاشته است. او روز حادثه آن قدر پر از خشم و عصبانیت بوده که تصمیم می گیرد با صدمه زدن به یک نفر خودش را آرام کند.

به گفته روانشناس این پسر، آسیب رساندن به دیگران، آن هم به روش آزارجنسی یکی از بدترین انواع خشونت است که فرد مبتلا از آن رنج می برد.

با این حال قاضی پس از شنیدن اظهارات وکیل پسر متجاوز و روانشناس او، "جرج" را به 7 سال و دوماه زندان محکوم کرد. همچنین او پس از گذراندن دوره زندان مشمول هشت سال آزادی مشروط خواهد بود.

"جرج" پس از شنیدن حکم دادگاه در برابر قاضی و خانواده "لیانا" ابراز پشیمانی و عنوان کرد: به خاطر آسیبی که به این دختر کوچک رساندم از او و خانواده اش عذرخواهی می کنم. می دانم با عذرخواهی من، چیزی عوض و جبران نخواهد شد اما بدانید که من به خاطر عصبانیت، اسیر وسوسه شیطانی شدم و تصمیم گرفتم انتقام همه ناراحتی هایم را از یک نفر دیگر بگیرم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied