شمانیوز

برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ با مینی بوس در بزرگراه باکری مصدومیت شدید راننده را در پی داشت.

به گزارش خبرنگار شمانیو به نقل از مهر : برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ با مینی بوس در بزرگراه باکری مصدومیت شدید راننده را در پی داشت.

 

پس از وقوع حادثه رانندگی، رانندگان خودروهای عبوری در محل حادثه برای درخواست کمک با سامانه ۱۲۵ تماس گرفتند و ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۲۲:۴۷ دقیقه شب گذشته زنگ ایستگاه ۲۷ را به صدا درآورد و آتش نشانان را عازم بزرگراه شهید باکری شمال به جنوب، بعد از بزرگراه حکیم کرد.

عیسی کیایی که فرماندهی محل حادثه را بر عهده داشت در این باره گفت: یک دستگاه خودرو سواری ۲۰۶ در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید باکری در حال حرکت بود که به علت نامعلوم از مسیر اصلی خود خارج و با یک دستگاه مینی بوس پارک شده برخورد کرده و بر اثر این برخورد، بانوی۳۰ ساله ای از ناحیه دست و صورت دچار آسیب دیدگی جزئی شده بود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه و نصب علائم هشدار دهنده ی ترافیکی مشغول عملیات شدند و ضمن قطع برق خودروسوار، راننده خودرو ۲۰۶ را که قبل از رسیدن آتش نشانان توسط رانندگان خودرو های عبوری از ماشین خارج شده بود به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل دادند و پس از تحویل محل حادثه به عوامل راهور و نیروی انتظامی به عملیات خود پایان دادند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه