شمانیوز

معاون امور عمرانی استانداری تهران گفت:‌ از فردا تمامی مدارس استان تهران دایر هستند و محدودیت‌های کمیته کاهش آلودگی هوا نیز لغو می‌شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فارس: محمد تقی‌زاده معاون امور عمرانی استانداری تهران  اظهار داشت: بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی از میزان غلظت آلاینده‌های استان تهران در هوا کاسته شده است و از فردا یک سامانه بارشی و وزش باد در استان تهران وارد می‌شود.

 

 

خبر داغ و جنجالی:

مهناز افشار کشف حجاب کرد

 

 

وی ادامه داد:‌ تمام محدودیت‌های آلودگی هوا در استان تهران از فردا حذف می‌شود و تمامی مقاطع تحصیلی مدارس نیز دایر است و هیچ گونه تعطیلی در مدارس نداریم.

معاون امور عمرانی استانداری تهران گفت: همچنان برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی در دستور کار پلیس راهور است و مقرر شده در این خصوص اقدامات جدی‌تری صورت بگیرد.

در حال حاضر شاخص آلودگی هوای شهر تهران همچنان بر روی عدد 112 و ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه است که بر اساس پیش‌بینی‌ها از حجم آلاینده‌ها کاسته خواهد شد.

یک هفته گذشته هوای تهران در شرایط ناسالم برای همه آحاد جامعه بود و مدارس استان تهران در تمامی مقاطع به غیر از مدارس شهرستان‌های فیروزکوه،‌ دماوند و پردیس سه روز تعطیل شد و یک روز هم دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در استان به غیر از شهرستان‌های نامبرده تعطیل شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • یه ماکانی

  ما اعتراض داریم تعطیلی نیاز داریم

 • مهدی

  لطفا تعطیل کنید الان ما سه تا بچه هروز صبح مدرسه می ریم الان هم مریض شدیم بیچاره پدر ما مگه در ماه چقدر کار میکنه که باید پول دوا دکتر بده خدایی اگه شما جای پدر من بودید چیکار میکردید لطفا تعطیل کنید

 • M.yo.

  امروز به نظر من هوا نسیت به روزای دیگه خیلی آلوده تره

 • A

  چرا به فکر ما نیستید مگه ما ریه نداریم ما تحمل این آلودگی رو نداریم فقط به فکر خودتونید تعطیل کنید بابا مگه الکی داریم می میریم از این هوای گند تهران

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه