شمانیوز

رئیس شبکه بهداشت و درمان مه ولات گفت: خوشبختانه موردی از آنفلوآنزا در این شهرستان دیده نشده و تعطیلی دو روزه مدارس در مه ولات صرفا به دلیل جلوگیری از بروز آنفلوآنزا انجام شده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از رویداد ایران: مجتبی خلوصی در مه ولات با اشاره به تعطیلی دو روزه مدارس این شهرستان در راستای جلوگیری از ابتلا به بیماری آنفلوآنزا اظهار کرد: به پیشنهاد اداره آموزش و پرورش مه ولات و تصمیم فرماندار، امروز مدارس مقطع ابتدایی و پیش دبستانی این شهرستان تعطیل شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان مه ولات با اشاره به اینکه خوشبختانه در این شهرستان موردی از آنفلوآنزا ثبت نشده، افزود: مهم‌ترین مسئله در آنفلوآنزا پیشگیری است و برای همین روز چهارشنبه نیز تمامی مدارس شهرستان تعطیل است تا کمکی برای جلوگیری از بروز آنفلوآنزا باشد.

وی با بیان اینکه رعایت بهداشت فردی بهترین اقدام در راستای جلوگیری از مبتلا شدن به آنفلوآنزا است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه آمار مراجعات سرماخوردگی در این چند روز زیاد بود، همچنین با عنایت به اینکه دانش آموزان بیشتر در معرض ابتلا به آنفلوآنزا هستند با پیشنهاد اداره آموزش و پرورش و با تصمیم فرماندار تعطیلی مدارس مه ولات انجام شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • محمد

    فردا تهران تعطیله


روی خط رسانه