شمانیوز

در هند اتفاق افتاد؛

مادر یکی از مجرمان پرونده قتل و تجاوزجنسی یک دختر در حیدرآباد هند، خواستار اشد مجازات برای فرزند خود شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ایندیاتودی، پنجشنبه گذشته پیدا شدن جنازه سوخته یک دختر جوان در شهر حیدرآباد هند در صدر رسانه های خبری این کشور قرار گرفت.

جنازه که متعلق به دختری 27 ساله دامپزشک است توسط یک رهگذر در بیرون شهر پیدا شد. تحقیقات و بررسی های پزشکی قانونی نشان می داد که دختر بیچاره مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

با شناسایی هویت قربانی (با نام مستعار آشا در این گزارش)، خواهر وی به اداره پلیس حیدرآباد فراخوانده شد و به ماموران گفت: روز پنجشنبه خواهرم با من تماس گرفت و گفت که دوچرخه اش خراب شده و در جایی گیر افتاده است . همان موقع "آشا" با چند نفر شروع به صحبت کرد وبه من گفت که چهار مرد برای کمک به او آمده اند و تا چند دقیقه دیگر مجددا با من تماس می گیرد. اما این تماس آخرین تماس خواهرم بود و امروز خبر مرگش را برای من آوردند.

 

5294230

 

در ادامه تحقیقات پلیس، چهار مرد 20 تا 30 ساله با نام‌های "عاریف"،"جولی شیوا"،"جولو ناوین"،"چینتاکونتا چنهاشاوولو" به عنوان متهم پرونده دستگیر شدند. آنها در بازجویی ها ابتدا منکر اتهامات خود شدند اما وقتی با مدارک و شواهد محکمه پسند روبه شدند به ناچار لب به بیان حقیقت گشودند.

"عاریف" به پلیس گفت: آن روز من و دوستانم پنهانی لاستیک دوچرخه دختر جوان را پنچر کردیم و سپس به بهانه کمک‌رسانی به او نزدیک شدیم. اما دختر بیچاره متوجه نیت ما شد و خواست فریاد بکشد که جلوی دهانش را گرفتیم، به گوشه ای خلوت کشانده و به او تجاوز کردیم. سپس برای گم کردن هرگونه ردی از خودمان، او را خفه کرده و جنازه اش را در خارج شهر با بنزین سوزاندیم.

اعترافات تکان دهنده چهار مرد شیطان صفت و انتشار آن در رسانه ها ، واکنشهای مختلف و تظاهرات گسترده ای برای ابراز انزجار و درخواست برخورد شدید با عاملان این حادثه  در شهرهای مختلف هند به دنبال داشته است.

«جایا باچان»هنرمند سابق و سیاسمتدارهندی و همسر آمیتاب باچان‌ هنرپیشه سرشناس این کشور، نیز طی سخنانی در پارلمان خواستار اعدام عاملان این جنایت در ملاعام و بدون طی شدن مراحل قضاییشد.

در دادگاهی که برای محاکمه چهار متهم این پرونده تجاوز گروهی برگزار شد مادر یکی از متهمان با ابراز انزجار از جنایت پسرش گفت: اگرچه "عاریف پسرم" است اما جنایتی که اومرتکب شد قلب هزاران مادر و زن را به درد آورد. باید همان بلایی سر پسرم و همدستانش  بیاورند که سر قربانی آورند.

این مادر حتی خواستار سنگسار،اعدام و سوزاندن  پسرش شد و اعلام کرد که خانواده های سه عامل دیگر این جنایت کثیف نیز با خواسته او موافق هستند.

مادر "چنهاشاوولو" نیز گفت: فقط یک مادر می تواند درد از دست دادن فرزند را درک کند.  او پسرم است اما من هرگز از او دفاع نخواهم کرد و برادرش هم درخواست اشد مجازات برای او دارد.

گفتنی است که قاضی در حالی حکم اشد مجازات (اعدام) را برای عاملان این جنایت صادر کرد  که وکلای مدافع این چهار تن، خواهان مجازات خفیف تری شدند.

مترجم: مریم حسینی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه