شمانیوز

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایسنا: سرهنگ نادر رحمانی ‌درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، گفت: بر اساس آخرین گزارش دریافتی تا این لحظه در اکثر محورهای استان اردبیل، محور خوی-چالدران در استان آذربایجان غربی،  محوراسالم-خلخال در استان گیلان و محورهای اهر-کلیبر، تبریز-اهر، مرند-جلفا و صوفیان-مرند در استان آذربایجان شرقی بارش برف گزارش شده است.

وی افزود: در عین حال در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان غربی و گیلان، محورهای رامسر، چالوس، سوادکوه و نور در استان مازندران، محورهای بجنورد-اسفراین و بجنورد-شیروان در استان خراسان شمالی بارش باران گزارش شده است. همچنین در محور اردبیل-آستارا در استان اردبیل، محور سلماس-خوی استان آذربایجان غربی، محورآبادان-اهواز در استان خوزستان، محور زنجان-طارم در استان زنجان، ‌ محور بجنورد-اسفراین استان خراسان شمالی، محور درگز-امام قلی استان خراسان رضوی و محورهای کرج-چالوس و فیروزکوه شاهد مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید هستیم.

رحمانی با بیان اینکه رانندگان در محور خلخال –اسالم استان اردبیل حتما با زنجیر چرخ تردد کنند، گفت: در عین حال در آزادراه تهران - کرج در محدوده گرمدره، آزادراه کرج - قزوین در محدوده پل فردیس تا مهرویلا و در آزادراه قزوین - کرج در محدوده پایانه شهیدکلانتری تا پل فردیس ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.

وی تاکید کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه