شمانیوز

​ربوده شدن دختر نوجوان مراکشی و زندانی شدن او در اسارتگاه 15 مرد شیطان صفت در حالی در صدر رسانه‌های خبری این کشور قرار گرفت که مردم مراکش در اعتراض به بی مسولیتی پلیس برای نجات این دختر به خیابانها ریختند.

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از الجزیره، "خدیجه" دختر 17 ساله مراکشی چندی پیش در مسیر رفتن به خانه یکی از بستگان، توسط چند ناشناس با تهدید چاقو ربوده و به اسارتگاه شیطانی 15 مرد در شهر " اولاد آید " در منطقه " بنی ملال" مراکش فرستاده شد.

دختر نوجوان به مدت دو ماه، مورد و جنسی مردان شیطان صفت قرار گرفت؛ متجاوزان  بی رحمانه "خدیجه" را شکنجه می کردند و در صورت مقاومت او، بدنش را با سیگار می سوزاندند. بی رحمی مردان هوسباز تا جایی بود که قسمتهای مختلف بدن دختر بی پناه از جمله دستها، گردن و پشت او را بر خلاف میل و خواسته اش خالکوبی کردند و طی این مدت او را به مردان مختلف فروختند.  

 خدیجه که از این همه شکنجه به تنگ آمده بود چندین بار تصمیم به  فرار گرفت اما تلاشهایش بی نتیجه ماند و هربار مورد شکنجه سخت‌تر قرار می گرفت.

پس از دوماه سرانجام مردان شیطان صفت که دختر بیچاره برایشان تکراری شده بود تصمیم گرفتند او را آزاد کرده وبه سراغ طعمه جدیدتری بروند بنابراین "خدیجه" را آزاد و تهدید کردند در صورت اطلاع به پلیس، او و خانواده اش را خواهند کشت.

دختر زجرکشیده پس از آزادی از اسارتگاه مردان هوسران، اما ساکت ننشست و نزد پلیس رفت. با اطلاعاتی که "خدیجه" به ماموران داد آنها توانستند 12 مرد بین سنین 18 تا 27 ساله این باند را دستگیر کنند اما علی‌رغم تلاشهای پلیس، سه نفر از افراد باند موفق به فرار شدند.

نجات دختر مراکشی در حالی در صدر رسانه‌های خبری این کشور قرار گرفت که 29 هزار نفر با امضای طوماری به مقامات دولتی، خواستار رسیدگی فوری  و ارائه درمانهای  پزشکی و روانی به "خدیجه" شدند.

 

5293109 (1)

 

در همین حال پدر "خدیجه" در مصاحبه با رسانه‌ها گفت که بارها ناپدیدشدن دخترش را به پلیس گزارش داد اما آنها هیچ وقت به این پرونده رسیدگی و تلاشی برای یافتن دخترش نکردند.

بی‌ توجهی پلیس به پرونده ناپدیدش شدن "خدیجه"، خشم مردم و طرفداران حقوق زن در این کشور را برانگیخت و هزاران نفر در اعتراض به بی مسولیتی پلیس و مقامات به خیابانها ریختند.

گفتنی است قربانیان تجاوز جنسی در مراکش غالباً در معرض آسیب های اجتماعی مضاعف قرار دارند زیرا مسائل و خشونتهای جنسی در این کشور یکی از بزرگترین تابوی های جامعه بوده و این در حالی است که خشونت علیه زنان مراکشی همچنان در حال گسترش است.

مترجم: مریم حسینی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه