شمانیوز

پدر هندی که پس از جدایی از همسرش به دختر 9 ساله خود تجاوز و سپس او را با "مرگ موش" به قتل رساند با تلاش پلیس این کشور دستگیر شد.

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از نیوزایتین، این مرد هندی با نام مستعار "راجو" کارگر یک کارخانه در شهر "رهتاک" هند است. "راجو" و همسرش که دارای چهار فرزند هستند از همان اوایل ازدواج با یکدیگر اختلاف و درگیری داشتند. اختلافات این زوج، با وجود به دنیا آمدن چهار فرزند نه تنها کمتر نشد بلکه در نهایت باعث شد این دو شش ماه پیش ، تصمیم به جدایی از یکدیگر بگیرند همچنین قرار شد بچه ها نزد پدرشان زندگی کنند.

"داریکا" دختر 9 ساله این زن و شوهر هندی پس از رفتن مادر، شبها از ترس و ناراحتی در اتاق پدرش و کنار او می خوابید. یک شب وقتی "راجو" از سر کار به خانه بازگشت متوجه شد سه فرزند بزرگتر در خانه نیستند و "داریکا" در اتاق در حال نوشتن تکالیف مدرسه اش است.

مرد جوان با دیدن بدن ظریف دخترش در یک لحظه اسیر وسوسه شیطانی شد و به سراغ "داریکای" کوچک رفت.

 پدر شیطان‌صفت پس از تجاوز به دختر خردسالش، از ترس آنکه او چیزی از این ماجرا به مادرش بگوید به فکر جنایت  افتاد. به همین منظور به بازار رفت و مقداری "مرگ موش" خرید. " راجو" سپس سم مهلک را در غذای دختر بیچاره ریخت و به خورد او داد. چند ساعت بعد وقتی خواهر و برادران بزرگتر به خانه آمدند و با بدن نیمه جان خواهرشان روبه رو شدند او را به بیمارستان بردند اما علی‌رغم تلاشهای پزشکان، دختر بیچاره جان باخت.

به گزارش شمانیوز، با مرگ "داریکا"، رسیدگی به پرونده در دستور کار پلیس "رهتاک" قرار گرفت و ماموران در قدم اول سراغ پدر دختر رفتند اما متاسفانه هیچ خبری از "راجو" نبود. با ناپدیدشدن ناگهانی این مرد، مادر "داریکا" که به شوهرش مشکوک شده بود شکایتی علیه او تنظیم و ثبت کرد.

سرانجام با تلاش و ردیابی‌های پلیس هند، پدر هوسران در "ایندور" دستگیر و برای محاکمه به دادگاه دهلی نو فرستاده شد.

گفتنی است تجاوز جنسی در هند معضلی فراگیر و رو به رشد است و تجاوز جنسی به کودکان ۱۲٫۵ درصد کل تجاوزهای جنسی در این کشور را تشکیل می‌دهد. در سال ۲۰۱۲، تعداد ۳۱۲۵ مورد تجاوز جنسی به کودکان گزارش شده‌ و این در حالی است که در مقابل این گزارش رسمی، گروه‌های حقوق بشر طی تحقیق‌های خود اعلام کرده‌اند که بیش از ۷۲۰۰ کودک در سال در هند مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند.

در زمینه جنایت علیه کودکان و قاچاق انسان هند رتبه هفتم را در جهان دارد. هر سال صدهزار کودک در این کشور ناپدید می‌شوند که بیشتر آن‌ها مورد آزار یا تجاوز جنسی قرار می‌گیرند.

مترجم: مریم حسینی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه