شمانیوز

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی کردستان از فوت یکی دیگر از حادثه دیدگان آتش سوزی تالار عروسی مانگه‌شو در شهر سقز خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل ازباشگاه خبرنگاران:  شهرام شریفی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی کردستان گفت: با فوت یکی از مصدومان حادثه آتش‌سوزی تالار عروسی مانگه‌شو در شهر سقز، تعداد جانباختگان این حادثه به ۱۲ نفر رسید.

او اضافه کرد: این فرد اهل بوکان، از زمان وقوع این حادثه بدلیل شدت جراحات وارده در بخش مراقبت‌های ویژه (آی‌سی‌یو) بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر بستری بود که امروز درگذشت.

 

 مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی کردستان با بیان اینکه فرد فوت شده با هویت صالح محمد امینی و ۷۵ساله است، افزود: همه افراد مجروح‌شده این حادثه که در بیمارستان امام خمینی (ره) و تامین اجتماعی سقز بستری بودند مداوا و ترخیص شده‌اند.

حادثه دردناک تالار مانگه شه شامگاه پنجشنبه بر اثر نشت شلنگ گاز متصل به بخاری رخ داد و باعث کشته شدن ۱۲نفر و مجروح شدن ۴۸نفر از مهمانان مراسم عروسی شد در این حادثه پنج کودک و پنج زن همراه با یک مرد جان باختند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه