شمانیوز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری ۳ سوداگر مرگ و کشف ۶۷ کیلو و ۱۶۰ گرم تریاک خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از مهر : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری ۳ سوداگر مرگ و کشف ۶۷ کیلو و ۱۶۰ گرم تریاک خبر داد.

 

 سرهنگ محمد بخشنده  گفت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی قصد دارد با مسافرت به استان های جنوبی و شرق کشور با همکاری اهالی بومی آن محل، مقادیری مواد مخدر خریداری کند و با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری محموله مواد مخدر را به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم با استفاده از محورهای مواصلاتی منتهی به جنوب تهران قصد دارد مواد مخدر خریداری شده را به شهر تهران منتقل کند، عنوان کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد که متهم قصد دارد محوله خریداری شده را در همان طول مسیر قبل از داخل شدن به شهر تهران در در بزرگراه آزادگان به سمت بزرگراه فتح به ۲ خریدار مواد مخدر تحویل دهد.

وی تصریح کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از خودروی آنان اخذ شد.

بخشنده افزود: مراقبت های ویژه پلیسی در طی چند روز اخیر ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق شدند خودروی متهم را در بزرگراه آزادگان مشاهده کنند. پس از مدتی تحت نظر داشتن موفق شدند خودروی سواری متهم را در یک عملیات پلیسی متوقف و راننده آن دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در عملیات دیگری ۲ سوداگر مرگ که منتظر رسیدن محوله بودند، دستگیر شدند، تصریح کرد: در بازرسی از خودروی سواری مقدار ۶۷ کیلو و ۱۶۰ گرم تریاک کشف و هر سه متهم در همان بازجوئی اولیه به اعمال مجرمانه شان اعتراف کردند.

این مقام پلیسی بیان داشت: با انتقال متهمان به پلیس مبارزه با مواد مخدر و تحقیقات تکمیلی هر سه سوداگر مرگ برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه