شمانیوز

فال روزانه شنبه 23 آذر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/09/23

فال روزانه شنبه 23 آذر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/09/23

 

 

فال روز تولد (98/09/23)

 

 

دوست عزیزی که 23 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی فعال و پرانرژی، منطقی، پر از شور زندگی، مدیر و مدبر هستید و در زمینه ی حرفه ای از قدرت منحصر بفردی برخوردار هستید که شما را از سایر همکارانتان متمایز می کند. امسال با وجود برنامه ی سنگین و فشرده ی کاریتان سلامت شما نسبت به سال گذشته پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و حتی اگر برای مدنی طولانی با مشکل خاصی درگیر بوده اید هم امسال به احتمال زیاد وضع سلامتیتان بهبود خواهد یافت. شما قصد دارید فعالیت های تجاری خود را گسترش دهید و به همین منظور هم سفرهای کاری زیادی به داخل و خارج از کشور خواهید داشت که خوشبختانه برای شما همان نتایجی را به همراه خواهند داشت که انتظار دارید. فعالیت های جدیدی که امسال آغاز می کنید برای شما موفقیت را به ارمغان خواهند آورد و در نتیجه از لحاظ مالی به ثباتی نسبی دست پیدا خواهید کرد. هوش و ذکاوت بالایتان شما را قادر خواهد ساخت تا در زمینه ی حرفه ای عملکردی فوق العاده از خود به نمایش بگذارید، با این حال باید سعی کنید به بی حوصلگی، لجبازی و رفتارهای از روی دمدمی مزاجی خود غلبه کنید. شما باید برای عملی کردن نقشه هایتان یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید، زیرا شانس بالایی برای موفقیت دارید و فرصت های خوبی هم سر راهتان قرار خواهند گرفت. بعضی مجردها با شخص مورد نظرشان ازدواج خواهند کرد. دی، بهمن و فروردین بهترین ماه های سال هستند.

 

z1og_fefdjnd3y7qvفال روزانه♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز به آتش عشقتان اجازه بدهید شعله ور شود و درخشان تر از هر زمان دیگری زبانه بکشد. در نظر داشته باشید که شاید لازم شود برای راضی نگه داشتن عشقتان در برخی موارد کمی کوتاه بیایید، اما این اصلا بدان معنا نیست که مجبور هستید مدام از حق خودتان بگذرید. قرار است هر دو طرف خوشحال باشند و نباید یکی از شما دو نفر به خاطر خوشحالی دیگری خودش را قربانی کند. امروز مواظب باشید در جمع هایی که حاضر می شوید بیش از حد خودنمایی نکنید و مدام برای اینکه همه ی توجه ها روی شما متمرکز باشند تلاش نکنید. به دیگران هم اجازه بدهید حرف هایشان را بزنند و بگذارید تعادل برقرار شود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

 

 

صحن بستان ذوق بخش و صحبت یاران خوش است***وقت گل خوش باد کز وی وقت میخواران خوش است

از صبا هر دم مشام جان ما خوش می‌شود***آری آری طیب انفاس هواداران خوش است

تعبیر:درد دل کردن با ائمه اطهار برای تو از یک دوست عادی بهتر است چون هر منفعتی می بینی از هدایت ایشان است. وجود خود را به آنها نزدیک کن تا بلکه دلت آرامش بیشتری پیدا کند. در این حالت است که به مراد می رسی و فالت نیکو می شود و غم دوری عزیزان را نمی کشی و از آتش نفس اماره در امان می مانی.

z1og_fefdjnd3y7qv

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز چند مسئله ی مهم وجود دارد که شما باید به آنها رسیدگی کنید. شاید این موضوع وقت زیادی از شما بگیرد، اما اهمیت این مسائل به اندازه ای هست که ارزش وقتی که صرف آنها می کنید را داشته باشد. امروز در روابط عاطفی خود سعی کنید نقشی فعال تر داشته باشید و منتظر ننشینید تا طرف مقابلتان هر طوری که خودش درست می داند با شما رفتار کند. در مورد نیازهایتان صحبت کنید و حتی اگر لازم دیدید کمی حالت تهاجمی هم داشته باشید! شما باید با شخصی که دوست دارید راحت باشید، اگر به اندازه ی کافی راحت نیستید که در مورد نیازهایتان صحبت کنید شاید بهتر باشد فکری اساسی به حال خودتان و رابطه تان بکنید!

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

 

 

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز خوشبختانه حال شما خوب است و همه چیز هم دارد کم و بیش همان طوری که خودتان دلتان می خواهد پیش می رود. شاید تنها موقعیت ناخوشایندی که ممکن است برایتان پیش بیاید یک برخورد تند بین شما و شخصی که دوست دارید باشد که باعث دلخوری و ناراحتی هر دو طرف خواهد شد. کم حوصلگی و واکنش ناگهانی از جانب یکی از دو طرف و یا هر دو می تواند یک جنگ تمام عیار به راه بیندازد. سعی کنید تحت هر شرایطی به اعصاب خود مسلط باشید و رفتاری منطقی داشته باشید. یادتان باشد که قرار نیست بعد از این دعوا دنیا به آخر برسد و بعدا مجبور خواهید شد به خاطر رفتار اشتباهتان عذر خواهی کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

 

 

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

z1og_fefdjnd3y7qv

♋ فال روزانه متولدین تیر

شاید شرایطی که امروز برایتان پیش می آید شما را در برخی موقعیت های نه چندان خوشایند قرار دهد و باعث شود گاهی احساس کنید که نه راه پس دارید و نه راه پیش! جدال منطق و غریزه تان و خود درگیری بر سر اینکه بجنگید یا با شرایط کنار بیایید شما را هراسان و بیقرار کرده است. از طرفی می خواهید رفتاری منطقی داشته باشید و به حل مشکلات کمک کنید و از کاه کوه نسازید، از طرفی دیگر هم چیزی از درونتان شما را به یک جنگ اتمی دعوت می کند! خونسردی خودتان را حفظ کنید و اگر فکر می کنید نمی توانید خودتان را با موقعیتی تطبیق دهید سعی کنید تا جای ممکن از آن شرایط فاصله بگیرید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

 

ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت

حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت

تعبیر:مطمئن باش به مقصود خواهی رسید.شک نداشته باش خودت می دانی که هدفت را شناخته ای و در چه راهی قدم می گذاری و به خود عتماد داری و همین خیلی کمکت می کند. دام ها را گشوده و از قفس چون باد فرار کرده ای تا برای مرادت تلاش کن. مردم تو را تحسین می کنند و همگان دوستت دارند.

z1og_fefdjnd3y7qv

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز برای شما روز خوبی خواهد بود و همه چیز کم و بیش باب میلتان خواهد بود. احساسات رمانتیک شما در اوج خود قرار دارند و احساس می کنید که برای اینکه عشقتان را هم سر ذوق بیاورید خودتان باید پیش قدم شوید و در مورد احساسات عمیقی که نسبت به او دارید صحبت کنید. اگر هنوز مجرد و در جستجوی عشق هستید امروز را به سادگی از دست ندهید. در خانه ننشینید و منتظر نمانید تا عشق خودش به سراغتان بیاید. در فعالیت های اجتماعی مختلف شرکت کنید و اگر از کسی خوشتان آمد سعی کنید توجه او را به خود جلب کنید. یادتان باشد به ظاهر خودتان هم برسید و بهترین لباس هایتان را بپوشید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

 

 

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر: تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتیاج ب یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به یر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می باشد و راه ر برایت میسر می سازد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز وقت آن فرا رسیده است که از جایتان بلند شده و دست به کار شوید. شما از هر جهت تحت فشار قرار گرفته اید و برقراری تعادل بین همه ی این نیروهایی که دارند به شما فشار وارد می کنند کار سختی به نظر می رسد. شما امروز شانس بالایی برای مدیریت این بحران دارید و تنها کاری که لازم است بکنید این است که با اعتماد به نفس، اما در عین حال با صبر و حوصله با دیگران رفتار کنید. شاید رفتارهای آنها برایتان زیاد خوشایند نباشد، اما باید به اعصاب خود مسلط باشید. اگر عضو گروهی هستید که هدف خاصی را دنبال می کند سعی کنید وظیفه ی خود را به خوبی انجام دهید و بقیه ی اعضای گروه را از خود دلسرد نکنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

 

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:مطمئن باش به مقصود خواهی رسید.شک نداشته باش خودت می دانی که هدفت را شناخته ای و در چه راهی قدم می گذاری و به خود عتماد داری و همین خیلی کمکت می کند. دام ها را گشوده و از قفس چون باد فرار کرده ای تا برای مرادت تلاش کن. مردم تو را تحسین می کنند و همگان دوستت دارند.

z1og_fefdjnd3y7qv

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شما خیلی خوب و راحت با دیگران ارتباط برقرار می کنید و صحبت هایتان نتایج خوبی را برایتان به همراه خواهند داشت. از آنجایی که می توانید تعصبات خود را کنار بگذارید حتی در بحث ها و درگیری هایی که دیگران دارند به عنوان میانجی قرار خواهید گرفت و راه حل مشکلاتشان را پیدا خواهید کرد. امروز دیگران از این که مورد توجه و محبت شما قرار بگیرند لذت می برند، تا می توانید عزیزان خود را در آغوش بگیرید. کلمات و رفتارهای خوشایند چیزی از شما کم نمی کنند و هیچ گاه هم فراموش نمی شوند. اجازه بدهید روح مهربان و بخشنده تان بدرخشد. آغوش خود را باز کرده و به تمام دنیا عشق بورزید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

 

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر:از حرف سنجیده و درست ناراحت نشو. بدان که مصلحتتورا می خواهند هر چند که فکر کنی کسی درکت نمی کند. کاری را که اصرار به انجام آن داری عاقبت خوشی ندارد. در افکارت تجدید نظر کن. مشورت با اهل فن به تو کمک می کند، خر در کنار صبرنیازهای تو را نیز برطرف می سازد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز چرخیدن به دور خودتان با حداکثر سرعت و بدون هیچ هدف و انگیزه خاصی هیچ کمکی به آرام کردن بیقراری درونیتان نخواهد کرد. شما برای انجام هر کاری آماده اید و فکر می کنید می توانید با وجود مشکلات مختلف، به اشاره ای به صورت تخته گاز در مسیر رسیدن به هدفتان قرار بگیرید. با این که متاسفانه امروز پیشرفت چندانی نخواهید داشت، نباید مسیری که در پیش گرفته اید را ترک کنید، با سرعت کم هم که شده باید به مسیرتان ادامه دهید. فقط مواظب باشید که خطری در راهتان قرار نداشته باشد و چراغ قرمزها را رد نکنید. داشتن اعتماد به نفس و اطمینان به آنچه می خواهید به دست بیاورید کلید موفقیت شما خواهد بود.
 
 
فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

 

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:خداوند نعمت و رحمت زیادی به تو ارزانی داشته و آنچه را که احتیاج داری فراهم نموده است، پس مغرور نباش. او از حال تو خئب آگاه است. روزی تو قطع نمی شود. در زندگی به پستی و بلندی اعتقاد داشته باش قبله ی معبود تو فقط و فقط خداوند باشد.

 
z1og_fefdjnd3y7qv

♐ فال متولدین آذر

امروز ممکن است نتوانید به راحتی همیشه با دیگران ارتباط برقرار کنید، چنانچه اطرافیانتان منظورتان را متوجه نشدند به جای این که عصبانی شوید با آرامش اشتباهشان را برایشان توضیح دهید. کارهای کوچکی ممکن است پیش بیایند که در روند معمول کارهای روزانه تان بی نظمی هایی به وجود بیاورند. اما سعی کنید با یک لبخند هرگونه عصبانیت و آشفتگی و انرژی منفی را فراموش کنید. در کارگاه ها و سمینارهای یک روزه در زمینه های خوشبختی و موفقیت ثبت نام کنید تا هم احساس بهتری نسبت به زندگی پیدا کرده و هم با افراد جدیدی آشنا شوید که می توانند اثرات مثبتی روی زندگیتان داشته باشند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

 

 

تویی که بر سر خوبان کشوری چون تاج***سزد اگر همه دلبران دهندت باج

دو چشم شوخ تو برهم زده خطا و حبش***به چین زلف تو ماچین و هند داده خراج

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

z1og_fefdjnd3y7qv

♑ فال روز متولدین دی

امروز مسائلی که در حالت عادی جذابیتی برای شما ندارند توجه شما را به خود جلب کرده اند. پرداختن به مسائل اسرار انگیز برایتان بسیار جالب و هیجان آور است و بی آن که در دنیای واقعی جایی بروید این موضوعات شما را به سفرهای دور و دراز خواهند برد. ولی فکر کردن به این موضوعات حواس شما را از مسائل و کارهایی که به رسیدگی شما نیاز دارند پرت خواهد کرد. قبل از هر کاری به مسائلی که برایتان در اولویت هستند بپردازید. امشب را با دوستانتان بگذرانید، البته اگر متاهل هستید این یعنی باید وقتتان را با دوستان خانوادگی خود بگذرانید تا عشقتان نیز با شما همراه باشد، امروز حتما باید برای خانواده تان وقت بگذارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است***سلطان جهانم به چنین روز غلام است

گو شمع میارید در این جمع که امشب***در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

تعبیر:مطمئن باش به مقصود خواهی رسید.شک نداشته باش خودت می دانی که هدفت را شناخته ای و در چه راهی قدم می گذاری و به خود عتماد داری و همین خیلی کمکت می کند. دام ها را گشوده و از قفس چون باد فرار کرده ای تا برای مرادت تلاش کن. مردم تو را تحسین می کنند و همگان دوستت دارند.

z1og_fefdjnd3y7qv

♒ فال متولدین بهمن

امروز با طبیعت شاد و آرامتان تأثیر بسیار زیادی روی اطرافیان خود می توانید داشته باشید. جذابیتتان شما را به هر کجا که بخواهید می توانید برسید، پس از آن هر جور که دلتان می خواهد استفاده کنید. روی نقاط مثبت تمرکز کنید و در طرف آفتابی خیابان راه بروید. لبخند بزنید و باعث شادی اطرافیانتان بشوید. شما آدمی نیستید که بتواند نسبت به بی توجهی و نادیده گرفته شدن بی تفاوت باقی بماند. اگر احساس کردید که شخص دیگری در مرکز توجه قرار دارد بدون آن که عصبانی شوید و با خونسردی جای خودتان را پس بگیرید. احساس می کنید کسی که دوست دارید با شما بدرفتاری می کند؟شاید این فقط انعکاس رفتار خودتان است!

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

 

 

آن پیک نامور که رسید از دیار دوست***آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست

خوش می‌دهد نشان جلال و جمال یار***خوش می‌کند حکایت عز و وقار دوست

تعبیر:کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. روزگار تنگدستی به پایان رسیده و زمان آسایش است. عمرتان طولانی است وضعیت فعلی تان تغییر می کند.

z1og_fefdjnd3y7qv

♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما فکر می کنید که دیگران از شما توقعاتی بیش از حد و بیجا دارند و قابلیت هایتان نیز آنطور که باید و شاید دیده نمی شود و توجهی که لیاقتش را دارید به شما نشده است. اگر می خواهید جدی گرفته شوید بیش از هر چیز دیگری باید به چیزهایی که برایتان اولویت دارند توجه کنید. شما دوست دارید که به فرد بهتری تبدیل شوید و این موضوع می تواند کمک بسیار زیادی به رشد و پیشرفت شخصی شما بکند. می خواهید رابطه ای که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است را به مرحله جدیدی برسانید، برای این کار باید مسائلی که به رسیدگی فوری شما نیاز دارند را در نظر بگیرید و با بی تفاوتی از کنار آنها عبور نکنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

 

 

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست

مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست

تعبیر:یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه