شمانیوز

یک مرد انگلیسی که به تقلید از فیلمهای پورن، تلاش کرد به زنی در پارک حمله کند توسط پلیس این کشور دستگیر و زندانی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ایندیپندنت، صنعت پورن یکی از صنایع پولساز در جهان محسوب و گفته می شود که سود جهانی تجارت پورنو در سال، میلیارد ها دلار است و بر طبق آمار در هر ثانیه بیش از سه هزار دلار برای دسترسی به منابع پورنو در سراسر دنیا پرداخت می شود.

از آنجا که اعمال بازیگران فیلم‌های پورنوگرافی تأثیرات بد و مخربی بر نگرش و رفتار جنسی خشونت‌بار افراد دارد و باعث احترام‌زدایی و شی انگاری از زنان می‌شود، علی رغم سرمایه گذاریهای عظیم برای ساخت چنین فیلمهایی،همواره مخالفانی در سراسر جهان داشته است.

 به تازگی نیز به دنبال تقلید یک مرد انگلیسی از فیلمهای پورن و تجاوز به یک زن، پلیس لندن خواستار توقیف ساخت و انتشار چنین فیلم هایی شد.

"جمل نووکوی" 30 ساله چندی پیش پس از تماشای یک فیلم خشن جنسی که بازیگر زن به شکل وحشیانه ای مورد آزار و اذیت قرار می گرفت بر آن شد تا به تقلید از این فیلم پورن،چنین رابطه خشن و وحشتناکی را تجربه کند. مرد جوان به همین منظور صبح خیلی زود پس از پرسه زدن در حوالی پارکی در "هاکنی" طعمه خود را انتخاب و او را تعقیب کرد. "جمل" پس از آنکه مطمئن شد کسی آن اطراف نیست از پشت به زن جوان حمله کرد و با کشیدن موهای زن بیچاره، او را به مکانی خلوت در داخل پارک کشاند.

زن جوان ابتدا تلاش کرد که از دست مهاجم فرار کند اما "جمل" با مشت و لگد به جان وی افتاد و تلاش کرد تا همانند فیلمهای پورن خشن، به زن بیچاره تجاوز کند. همان موقع چند نفر با شنیدن فریادهای زن زخمی به کمک آمدند و قصد شوم مرد هوسران ناکام ماند.

با کمک مردم، شکارچی جنسی پیش از فرار، تحویل پلیس داده شد. او در بازجویی ها ابتدا منکر هرگونه خشونت علیه زن جوان شد اما تصاویر دوربینهای مدار بسته داخل پارک، دست  او را رو کرد.  ماموران همچنین در بررسی تلفن همراه "جمل" تعداد زیادی فیلم مستهجن پیدا کردند که در آن رابطه جنسی اجباری و خشونت بار را به تصویر می کشید.

"جمل" سرانجام در دادگاه کیفری مرکزی انگلستان، معروف به "اولد بِیلی" به چهارسال زندان محکوم شد.

به گفته افسر پرونده، دسترسی آسان به چنین فیلمهایی که خشونت جنسی را به تصویر می کشد می تواند زنگ خطری برای خانواده ها و زنان باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه