شمانیوز

رئیس پلیس راهور فاتب گفت: در راستای کاهش آلودگی هوا طرح زوج و فرد از درب منزل از فردا ساعت ۶.۳۰ صبح در پایتخت اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از عصر ایران : رئیس پلیس راهور فاتب گفت: در راستای کاهش آلودگی هوا طرح زوج و فرد از درب منزل از فردا ساعت ۶.۳۰ صبح در پایتخت اجرا می شود.

 

 

خبر داغ و جنجالی:

ماجرای ازدواج مهران مدیری + فیلم

 

 

راز زندگی احسان علیخانی در ماه عسل فاش شد + فیلم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرفوری:

تعطیلی مدارس دوشنبه 25 آذر

 

 

 

 

 

 

سردار محمدرضا مهماندار  با اشاره به استمرار آلودگی هوا در پایتخت و بنا بر مصوبه کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا اظهار کرد: از ساعت ۶.۳۰ فردا صبح تا ۱۸ بعدازظهر طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا می شود.

وی افزود: علاوه بر طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا(زوج و فرد سابق )که طبق روال معمول اجرا می گردد، پلیس راهور تهران بزرگ در راستای کاهش آلودگی هوا، طرح زوج و فرد از درب منازل را از فردا در پایتخت اجرا می کند و بر این اساس، همکاران من از ساعت ۶:۳۰ بامداد تا ساعت ۱۸ از تردد خودروهای غیر مجاز جلوگیری نموده و اعمال قانون خواهند نمود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: بر این اساس، خودروهایی که رقم آخر پلاک آنها زوج است (اعداد ۲،۴،۶،۸)،فردا(شنبه) می توانند در شهر تردد کنند.

مهماندار گفت: البته این را یادآور می شوم که در محدوده طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا، قوانین و مقررات مانند سابق خواهد بود، یعنی افرادی که دارای طرح ترافیک نیستند نمی توانند در این محدوده حاضر شوند و در خارج از محدوده نیز تنها خودروهایی که پلاکشان زوج است می توانند تردد کنند.

وی یادآور شد: ممنوعیت تردد کامیون در پایتخت همچنان ۲۴ ساعته دایر است و فردا هم کامیون ها نمی توانند در سطح شهر تهران تردد داشته باشد، این وضعیت تا بهتر شدن وضعیت آلودگی هوا ادامه دارد.

سردار مهماندار در پایان به همشهریان توصیه نمود که از حمل و نقل عمومی استفاده نموده و حتی المقدور از سفرهای غیر ضرور پرهیز نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • ناشناس

  امروز یکشنبه پلاک های فرد میتونن تردد کنن

 • ناشناس

  فقط شهر تهران زوجو فرد هستش یا اینکه کل استان

 • علی خان

  منطقه ۲۲هم جزء طرح حساب میشه؟؟

 • مهدی

  یعنی سرویس کردین ی بار زوج و فرد ی بار میگین سهمیه ۲۰ روز

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه