شمانیوز

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۳۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق طی هفته گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از مهر : فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۳۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق طی هفته گذشته در این استان خبر داد.

سردار محمد قنبری در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در حال حاضر پلیس استان سیستان و بلوچستان طرح توقیف تانکرهای سوخت کش خارج از چرخه توزیع، توقیف اتوبوس های مسافربری دارای باک اضافی و شناسایی و انهدام دپوهای سوخت را در دستور کار قرار داده و در این خصوص گشت‌های ویژه ای را در نقاط مختلف استان فعال کرده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان داشت: در این راستا طی هفته گذشته ضمن انهدام ۲ باند قاچاق و شناسایی ۶ دپوی سوخت، ۱۱ باک اضافه کشف و ۱۲ دستگاه تریلی حمل سوخت توقیف شد.

وی افزود: این مقدار سوخت قاچاق کشف شده شامل ۱۶۷ هزار و ۸۳۵ لیتر گازوئیل، ۷۷ هزار لیتر هیدروکربن، ۶۱ هزار و ۲۳۰ لیتر نفت سفید، یک هزار و ۱۴۰ لیتر بنزین، ۲۴ هزار لیتر قیر و ۱۱ هزارو ۴۱۵ لیتر سایر مشتقات نفتی است.

سردار قنبری با اشاره به اینکه سوخت های کشف شده از شهرستان های ایرانشهر، سیب و سوران و زاهدان بوده است، ابراز داشت: در این خصوص ۲۳ دستگاه کامیون و اتوبوس توقیف و ۳۱ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه