شمانیوز

صندوق قرض‌‌الحسنه امداد ولایت، گفت: در سال 99 بودجه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به 3 هزار میلیارد تومان افزایش می‌یابد و پیش‌بینی می‌کنیم 500 هزار فقره وام بدون بهره به نیازمندان پرداخت کنیم.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فارس : مجید باجلان مدیرعامل صندوق قرض‌‌الحسنه امداد ولایت درباره  تسهیلاتی که به مددجویان کمیته امداد بدون سود و بهره داده می‌شود، گفت: امسال دو هزار میلیارد تومان مصوب سالانه توزیع تسهیلات بین مددجویان کمیته امداد بوده است که تا ابان 1570  میلیارد تومان در 290 هزار فقره وام به مددجویان پرداخت کرده‌ایم. 

وی ادامه داد: وام‌های قرض‌الحسنه در قالب کارگشایی، ودیعه مسکن، تامین ساختمان‌های مددجویی،‌ دانشجویی، ازدواج، توان‌افزایی و دیگر موارد است که از 5 میلیون تا 50 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌کنیم. 

صندوق قرض‌‌الحسنه امداد ولایت گفت:  پیش‌بینی می‌کنیم در سال 99 بودجه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به سه هزار میلیارد تومان افزایش یابد و 500 هزار فقره وام به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد پرداخت شود. 

وی گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از  طرح‌های اشتغال‌زایی حمایت می‌کند و در صورتی که چند نفر از مددجویان کمیته امداد در یک کارگاه مشغول به کار شوند و فرایند اشتغال آنها ثابت باشد تا 300 میلیون تومان وام به آن کارگاه پرداخت می‌کنیم. 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه