شمانیوز

فال روزانه شنبه 30 آذر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/09/30

فال روزانه شنبه  30 آذر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/09/30

 

 

فال روز تولد (98/09/30)

 

 

دوست عزیزی که 30 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی منطقی و عملگرا، احساساتی، با صداقت، سخاوتمند و دارای قدرت تخیل بسیار قوی هستید. شما ذهنی بسیار قدرتمند و درک فوق العاده بالایی دارید و فکر می کنید که هرگز برای یادگیری دیر نیست. شخصیت و رفتار خوشایند شما باعث می شود بین همه عزیز باشید، دیگر نیازی به این که بخواهید برای جلب توجه دیگران ولخرجی کنید نیست. امسال انرژی شما در سطح بالایی قرار دارد و قدرت کافی برای رویارویی با هر چالشی را در اختیار دارید. برای آنهایی که قصد ایجاد تغییر در حرفه شان را دارند نیمه های سال زمان بسیار خوبی خواهد بود و پیشنهادهای کاری قابل توجهی دریافت خواهند کرد. سفرهای زیادی در طی سال خواهید داشت که می توانند منافع مادی بسیاری برای شما به همراه داشته باشند. امسال فرصت استحکام بخشیدن به رابطه عاطفیتان را در اختیار شما خواهد گذاشت و اگر خودتان هم بخواهید می توانید آینده ای که رویایش را در سر دارید برای این رابطه رقم بزنید. آنهایی که مشغول به تحصیل هستند عملکرد فوق العاده ای خواهند داشت. ماه های فروردین، تیر، مهر و آبان اتفاقات مهمی را به همراه خواهند داشت.

z1og_fefdjnd3y7qv♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز ارتباط با دنیای درونتان می تواند بسیار ارزشمند و مفید باشد و به نفعتان است که از فرصت استفاده کرده و کمی مدیتیشن و تمرکز کرده و به درون خود بپردازید. این نکته را به خودتان یادآوری کنید که هر گاه همه چیز را به حال خود رها کنید و دست از تلاش برای تحت کنترل داشتن همه چیز بردارید بسیار موفق تر خواهید بود. اجازه دهید کارها طبق روند عادی خود جریان داشته باشند و اینقدر نگران برنامه ریزی و جهت دادن به آنها نباشید. امروز سعی داشته باشید بیشتر از اهداف شخصی خود به اهداف دسته جمعی و گروه هایی که در آن عضو هستید اهمیت داده و در راستای رسیدن به آنها هر کاری که از دستتان برمی آید انجام دهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

 

 

مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت***خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت

پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن***که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت

تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

روی انرژی فوق العاده ای که در امروز جریان دارد سرمایه گذاری کنید و خیالتان راحت باشد که ضرر نخواهید کرد. اکنون زمان بسیار خوبی برای بیان خودتان و احساساتتان با قدرت و به محکم ترین شکل ممکن خواهد بود. با این حال باید مواظب باشید که در این زمینه زیاده روی نکنید تا مبادا در طرف مقابلتان واکنشی منفی ایجاد کنید. در موقعیت هایی که پیش می آیند و کارهایی که انجام می دهید سعی کنید ذهنی باز و پذیرا داشته باشید و فکر نکنید که همه چیز حتما باید همان طوری که شما برنامه ریزی کرده بودید پیش برود. تمام تلاش خودتان را بکنید و بقیه کارها را به دست خدا بسپرید و مطمئن باشد بهترین چیزها برایتان پیش خواهند آمد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

 

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

z1og_fefdjnd3y7qv

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز فعالیت و جنب و جوش در اطراف شما دارد اوج می گیرد و شما هم باید در این فعالیت ها شریک شده و به اندازه ی سهم خود به انرژی هر گروهی که در آن هستید اضافه کنید. فکر نکنید برای این که بخشی از این گروه ها باشید لازم است حتما هزینه ای بکنید، تأثیری که خود شما با به کار گرفتن توانایی ها و استعدادهایتان می توانید داشته باشید خیلی بیشتر از تأثیر خریدن گران ترین چیزها از مغازه هاست. امروز شرکت در بحث های عمیق و جدی برای شما بسیار جالب خواهد بود و با شرکت در این بحث ها خواهید توانست ذهن خود را به چالش کشیده و چیزهای جدیدی یاد بگیرید که به کارتان خواهند آمد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر:صلاح در این است که فعلا" به عهدی که بسته ای عمل کنی. درست است که پشیمان شده ای اما خود را به دست سرنوشت سپرده ای. رحمت خداوند شامل حالت می شود و اقبال بلند و ثروت زیادی به تو می بخشد. اما مواظب باش با وزیدن باد غفلت زود همه چیز را از دست ندهی.

z1og_fefdjnd3y7qv

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز شما فکر می کنید که داشتن یک نگرش مثبت کمک خواهد کرد تا یک روز پردغدغه و پر استرس را به یک روز خوب و خوشایند تبدیل کنید، اما متأسفانه تغییر دادن نگرشتان در تغییر شرایط موجود کمک چندانی به شما نخواهد کرد. سعی کنید برای رهایی از وضعیتی که در آن گرفتار شده اید به نیروی درون خود و آنچه احساستان به شما می گوید توجه کنید. امروز در پیش گرفتن کوتاهترین راه ممکن برای انجام کارها و مسئولیت هایتان لزوما بهترین راه نخواهد بود. گاهی مسیرهای طولانی تر می توانند خیلی بهتر و مؤثرتر باشند. در هر شرایطی به خاطر داشته باشید که داشتن صداقت بهترین انتخاب ممکن است، پس آن را با هیچ چیزی عوض نکنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

 

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

z1og_fefdjnd3y7qv

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

اگر می خواهید به اهداف فعلی خود دست پیدا کنید هیچ راهی برای فرار از کارهای سختی که در مسیر شما به سوی آینده قرار دارند وجود نخواهد داشت. بزرگترین چالش شما در حال حاضر بی توجهی به جزئیات است که می تواند برایتان دردسرساز شود. شما دوست دارید با هر مشکل و موقعیتی همان لحظه ای که پیش می آید روبرو شوید و فکر می کنید این کار باعث می شود در رویارویی با این موقعیت ها از انرژی بیشتری برخوردار باشید. با این حال در حال حاضر به نفعتان است که کارهایتان را با یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده پیش ببرید. در این برنامه ریزی روی مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید تمرکز کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

 

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

z1og_fefdjnd3y7qv

♍ فال امروز متولدین شهریور

طی روزهای آینده اگر یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده داشته باشید خواهید توانست کارهای بسیار زیادی را به انجام برسانید و در هر گروهی که قرار بگیرید بسیار مفید واقع شوید. اگر بر اساس یک برنامه پیش بروید خیلی موفق تر خواهید بود تا این که بخواهید در لحظه با تمام متغیرهای پیچیده ای که در پیش رویتان قرار می گیرند مواجه شوید. به شانس خودتان اعتقاد داشته باشید، اما این را هم فراموش نکنید که هر چه بیشتر تلاش کنید شانستان نیز بیشتر خواهد شد. البته که باید برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید، اما این موضوع به شما هیچ حقی نمی دهد که بخواهید برای رسیدن به خواسته های خود حق دیگران را زیر پا بگذارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

 

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

z1og_fefdjnd3y7qv

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز تا زمانی که آنچه به دنبالش هستید را نیافته اید دست از تلاش و جستجو برندارید. شاید خیلی جاها را بگردید و آن را پیدا نکنید، اما بالاخره یک جایی آن را خواهید یافت. امروز داشتن تسلط به احساساتتان در پیش بردن کارهایتان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باد سعی کنید از احساسات خود در جهت مثبت استفاده کنید. داشتن یک تفکر منفی نگرایانه و همراه با نا امیدی نه تنها هیچ کمکی به شما نخواهد کرد، بلکه مسائل را پیچیده تر کرده و کنار آمدن با دیگران را هم برایتان سخت تر خواهد کرد. امروز شما ترجیح می دهید از دیگران کمی فاصله بگیرید تا بتوانید بدون تحت تأثیر قرار گرفتن از آنها در مورد مشکلات خود فکر کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

 

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تعبیر: یاد ایام قدیم دلت را شاد می کند. به یاد روزهایی می افتی که صبح و شام آزاد بودی. درد دل زیادی داری و به دنبال یک هم راز و هم سخن می گردی. خود را ضعیف می پنداری اما دلت قوی است. حالا می فهمی که نصیحت بزرگان چقدر باعث موفقیتت شده. تمام خاطرات با قید تاریخ روی قلبت حک شده است و تو تا آخر عمرت به نیک نامی و کامروایی زندگی می کنی.

z1og_fefdjnd3y7qv

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز در انجام کارهایتان تعصب و کله شقی به هیچ وجه به شما کمکی نخواهد کرد. اگر در برابر روش های جدید از خودتان انعطاف پذیری نشان دهید افکاری انقلابی به سرتان خواهند زد که شما را از لحاظ ذهنی در برابر مشکلات احتمالی مجهز خواهند کرد. روشی که شاید برای سالیان طولانی مفید واقع شده است ممکن است امروز دیگر جواب ندهد و لازم باشد در روش های خود تغییر ایجاد کنید. شما امروز احساس می کنید سر یک چهار راه قرار گرفته اید و نمی دانید که کدام یک از این راه ها برای شما بهترین مسیر ممکن خواهد بود. در نظر داشته باشید که هیچ مسیری را بدون داشتن اطلاعات لازم و کافی برای خود انتخاب نکنید

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

 

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

z1og_fefdjnd3y7qv

♐ فال متولدین آذر

شما همیشه وقتی برنامه ی هیجان انگیزی برای خود در سر داشته باشید می توانید راهی برای فرار کردن از مسئولیت هایی که به عهده دارید پیدا کنید، اما امروز احساس می کنید که باید برای رسیدن به اهدافتان باید دقت و توجه بیشتری به کارتان داشته باشید و وقت بیشتری برای آن صرف کنید. در هر صورت به این نکته هم توجه داشته باشید که برای افزایش درآمد و بهتر شدن وضعیت حرفه ایتان لزوما نیاز به فعالیت جسمی و ذهنی بیش از اندازه ندارید و گاهی تلاش برای تمرکز روی معنویات و بالا بردن اعتماد به نفستان می تواند خیلی موثرتر واقع شود. سعی کنید در این مسیر به آرامی اما با ثبات پیش بروید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر

 

صوفی از پرتو می راز نهانی دانست***گوهر هر کس از این لعل توانی دانست

قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس***که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست

تعبیر:قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

z1og_fefdjnd3y7qv

♑ فال روز متولدین دی

امروز شما در انجام هر کاری که به عهده داشته باشید قدرت و پشتکار قابل توجهی از خود نشان خواهید داد. شما در حال حاضر انرژی بسیار زیادی را در وجود خود احساس می کنید و اطرافیانتان با دیدن عزم فوق العاده ای که شما در راه رسیدن به اهدافتان از خود نشان می دهید به شدت تحت تأثیر قرار می گیرند. شاید این عزم و پافشاری شما در راه رسیدن به خواسته هایتان برای بعضی ها چندان خوشایند نباشد، اما این باعث نخواهد شد که شما از میدان خارج شوید. این موضوع را در نظر داشته باشید که در حال حاضر رسیدن به اهدافتان وقتی به صورت گروهی برای به دست آوردن آنها تلاش کنید بسیار راحت تر خواهد بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

 

اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را***به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را

بده ساقی می باقی که در جنت نخواهی یافت***کنار آب رکن آباد و گلگشت مصلا را

تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♒ فال متولدین بهمن

امروز اتفاقات بسیار زیادی در اطراف شما در جریان هستند و شما احساس می کنید که انگار دارید یک فیلم پرماجرای خارجی را در سینما تماشا می کنید. امروز روز خوبی برای تماشاچی بودن نیست و شما باید در این فیلم یک نقش فعال داشته باشید. کمی از منطق محکم و قدرتمند خود را به فیلم نامه اضافه کنید تا به آن تعادل ببخشید. با وجود این که در حال حاضر از میزان پیشرفت خود راضی هستید، هنوز راهی بسیار طولانی در پیش دارید. شاید آنقدر سرتان گرم باشد که وقتی برای رویاپردازی در مورد آینده برای شما باقی نمانده باشد، اما اتفاقات مهمی در پیش هستند که باید خودتان را برای تصمیم گیری در مورد آنها آماده کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

 

مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت***خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت

پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن***که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز روابط شما با دوستان و همکارانتان ممکن است طبق برنامه هایی که داشته اید پیش نروند، دلیل آن هم چیزی نیست جز این که شما فکر می کنید کارهایی مهمتر از سر و کله زدن با آنها دارید و حاضر نیستید برای کنار آمدن با آنها تلاش کنید. شما در حال حاضر بیش از همیشه در انجام کارهایتان از خود جدیت نشان می دهید، چون فکر می کنید که پیش رفتن و یا شکست خوردن نقشه هایتان به طور مستقیم با این موضوع در ارتباط است. نشان دادن توانایی ها و کارآمد بودنتان در انجام وظایفی که به عهده دارید در موفقیت شما نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. با این همه داشتن حمایت اطرافیانتان نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است و نباید آن را نادیده بگیرید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

 

سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت***آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت***جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه