شمانیوز
شما نیوز

سارقان شوتی ها دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری اعضای باند سارقان مسلح مامورنما با ۱۶ فقره سرقت مسلحانه و به عنف در شهرستان اهواز خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از مهر : فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری اعضای باند سارقان مسلح مامورنما با ۱۶ فقره سرقت مسلحانه و به عنف در شهرستان اهواز خبر داد.

 

سردار حیدر عباس زاده در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه از خودروهای شوتی محور «اهواز _ ماهشهر» توسط سرنشینان یک خودروی پژو ۴۰۵ که در پوشش مأمور پلیس، بررسی موضوع و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس اهواز قرار گرفت.

 

سردار عباس زاده بیان کرد: مأموران کلانتری ۲۶ با انجام اقدامات اطلاعاتی و تشکیل اکیپ ویژه گشت زنی‌های نامحسوس و هدفمند باند چهار نفره سارقان مسلح مامورنما را با خودروی مورد نظر شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

 

وی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۶ فقره سرقت مسلحانه و به عنف تحت عنوان مأمور پلیس اعتراف کردند، افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه اسلحه شکاری به همراه ۳۱ عدد فشنگ مربوطه و اموال سرقتی از قبیل ۲۱۶ دستگاه سشوار برقی، ۱۹۹ دستگاه ماشین اصلاح صورت و ۱۴۹ دستگاه اتو موی برقی کشف شد.

 

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شدند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied