شمانیوز

در همه شهرها و مناطقی که مدارس به علت آلودگی هوا تعطیل هستند، تمام مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی (علمی آزاد و زبان خارجی) دارای مجوز از آموزش و پرورش، نیز تعطیل بوده و حق برگزاری کلاس را ندارند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از عصرایران: رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی آموزش و پرورش گفت: مراکز آموزشی و پرورشی (علمی آزاد و زبان خارجی) در شهرها و مناطقی که مدارس آنها به علت آلودگی هوا تعطیل است، دایر نخواهد بود.

مجتبی زینی وند با اشاره به آلودگی هوا و تعطیلی مدارس در برخی شهرها، اظهار داشت: در همه شهرها و مناطقی که مدارس به علت آلودگی هوا تعطیل هستند، تمام مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی (علمی آزاد و زبان خارجی) دارای مجوز از آموزش و پرورش، نیز تعطیل بوده و حق برگزاری کلاس را ندارند.

معاون وزیر و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی آموزش و پرورش افزود: در چند روز گذشته و در پی بروز پدیده وارونگی هوا و بالا رفتن میزان آلاینده‌های جوی، هوای برخی استان‌های کشور به وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس رسیده و این امر باعث شد در برخی استان ها، شهرها و مناطق مدارس تعطیل شوند.

زینی وند خاطرنشان کرد: برای حفظ سلامت دانش آموزان، مراکز آموزشی و پرورشی (علمی آزاد و زبان خارجی) دارای مجوز از آموزش و پرورش، نیز تابع همین مصوبات بوده و نمی توانند کلاسی دایر کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه