شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

در این مقاله ما به برخی از عوامل افزایش استقبال ادامه تحصیل در روسیه به عنوان یک مقصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی می پردازیم .

 

در این مقاله ما به برخی از عوامل افزایش استقبال ادامه تحصیل در روسیه به عنوان یک مقصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی می پردازیم .

هزینه شهریه ارزان تر و هزینه مقرون به صرفه تر برای زندگی

در حالی که ماهانه 1000 دلار آمریکا برای پرداخت هزینه های اجاره و زندگی خود در اکثر کشورهای اروپایی کافی نیست ، شما می توانید در روسیه فقط با 430-580 دلار در ماه اتاق خوابگاه ، حمل و نقل و لباسشویی خود را دریافت کنید . از نظر شهریه نیز هزینه تحصیل در کشور روسیه بسیار معقول است که برخی از دوره ها از 1000 دلار تا 6000 دلار در سال هزینه دارند .

 

آینده بهتر

افراد بیشتری شروع به درک این موضوع می کنند که تجربه زندگی در خارج از کشور ، به ذکر مهارت های زبانی که در این فرآیند می آموزند ، در تشخیص آنها از سایر فارغ التحصیلان جدید کمک خواهد کرد .

شایان ذکر است که دانشگاه های کشور روسیه از طریق برنامه های بنیاد دانشگاه ، دوره های آموزش زبان روسی بسیار مؤثری را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند و دانشگاه های روسیه در حال افزایش رتبه هستند و دوره های انگلیسی را نیز ارائه می دهند .

قیمت های رقابتی نیز کیفیت شهریه را پایین نمی آورند . از جمله دانشگاه های مشهور روسیه برای تعالی ، SPbPU است که در سال های اخیر در موضوعات STEM از جمله فناوری انرژی ، نانوبیوتکنولوژی ، مهندسی صنایع و عمران و بوم شناسی به عنوان رهبر ظاهر شد . دانشجویان SPbPU همچنین می توانند به آموزش با زبان انگلیسی یا روسی بپردازند .

 

اوقات فراغت در حین تحصیل در روسیه

سن پترزبورگ دقیقاً یک مقصد غیر جذاب نیست . این مکان به نقاط واقعاً خیره کننده ای مانند کاخ های باشکوه پوشکین یا جمهوری کارلیا ، یک مقصد گردشگری محبوب در شمال غربی روسیه ، معروف به "سرزمین هزاران دریاچه" نزدیک است .

دانشجوی مطالعات منطقه ای ، Lindsey Collier ، 22 ساله از ایالات متحده ، می گوید : "من اغلب با دوستان روسی خود به مسافرت می روم - به Gatchina ، Vyborg ، Peterhof. در طول تابستان ، من نیز به مسافرت های قایقی در سن پترزبورگ می رفتم تا به شهر زل بزنم . "

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در این کشور با موسسه اعزام دانشجو studyunique تماس گرفته و از مشاوره رایگان مشاورین خبره آن بهره مند گردید .

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه