شمانیوز

شنبه در زاگرس مرکزی، استان خوزستان، لرستان و چهارمحال و بختیاری بارش باران و روی ارتفاعات این استان‌ها بارش برف پیش بینی شده و شنبه نیز شمال غرب و دامنه‌های البرز غربی و مرکزی بارش پراکنده باران را خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فرارو؛ کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تهران از پنج شنبه بعد از ظهر افزایش ابر را خواهد داشت و به تدریج بارش‌های پراکنده در تهران آغاز می‌شود که در روز‌های جمعه و شنبه نیز این بارش‌ها تداوم خواهد داشت که موجب کاهش غلظت آلاینده‌های جوی و بهبود کیفیت هوا می‌شود.

امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی در گفتگو با میزان، درباره وضعیت جوی تهران طی امروز سه شنبه و فردا چهارشنبه گفت: امروز و فردا برای تهران و بیشتر مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می‌شود که موجب افزایش غلظت آلاینده‌های جوی برای شهر‌های پر جمعیت طی امروز و فردا سه شنبه و چهارشنبه می‌شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه درباره شرایط جوی تهران برای پنج شنبه و جمعه گفت: تهران از پنج شنبه بعد از ظهر افزایش ابر را خواهد داشت و به تدریج بارش‌های پراکنده در تهران آغاز می‌شود که در روز‌های جمعه و شنبه نیز این بارش‌ها تداوم خواهد داشت و موجب کاهش غلظت آلاینده‌های جوی و بهبود کیفیت هوا می‌شود.

نقشینه در ادامه با بیان اینکه امروز سواحل دریای خزر بخصوص گیلان و اردبیل با وزش باد شدید جنوبی و افزایش ۴ تا ۶ درجه‌ای دما رو به رو هستند افزود: فردا چهارشنبه برای مناطقی از ایلام، کرمانشاه، خوزستان وزش باد شدید پیش بینی می‌شود که همراه با گرد و خاک خواهد بود. نقشینه از ورود سامانه بارشی به کشور طی چهارشنبه به شمال غرب و غرب کشور خبر داد و بیان کرد: طی روز‌های پنج شنبه و جمعه شمال غرب و غرب بارش باران همراه با کاهش دما را خواهد داشت و طی این دو روز بخش‌هایی از جنوب غرب و دامنه‌های البرز مرکزی بارش باران و وزش باد شدید را خواهیم داشت که این بارش‌ها در مناطق جنوبی می‌تواند همراه با رعد و برق و بارش باران و روی ارتفاعات و مناطق سردسیر همراه با بارش برف می‌شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: شنبه در زاگرس مرکزی، استان خوزستان، لرستان و چهارمحال و بختیاری بارش باران و روی ارتفاعات این استان‌ها بارش برف پیش بینی شده و شنبه نیز شمال غرب و دامنه‌های البرز غربی و مرکزی بارش پراکنده باران را خواهند داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه