شمانیوز

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال تمام محور‌های شرق استان نیمه سنگین و پرحجم در جریان است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تابناک: سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محور‌های هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز نیمه سنگین و پر حجم است و خودرو‌ها به مرور در حال عبور از این محور مهم مواصلاتی به سمت شمال کشور هستند.

وی گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه در فیروزکوه به سمت شمال کشور نیمه سنگین و پرحجم است و هم وطنان به مرور و بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محور هستند.

محبی با بیان اینکه حادثه خاصی در محور‌های مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، بیان کرد: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگ و حرم به حرم پرحجم و نیمه سنگین در جریان است و به دلیل گنجایش بالای عبور خودرو‌ها از این محور‌ها گره ترافیکی در طول مسیر مشاهده نمی‌شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ضمن تاکید بر رعایت مدیریت زمان سفر توسط مسافران ابراز کرد: هم وطنان بازگشت از سفر خود را به روز جمعه موکول نکنند و قبل از پایان تعطیلات بازگشت خود را زمان بندی کنند، زیرا به طور حتم در روز جمعه با ترافیک فوق سنگین به سمت تهران مواجه خواهیم شد.

وی تاکید کرد: مسافران با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب با خودرو‌های جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز، چک کردن خودرو قبل از شروع مسافرت و استراحت کافی قبل و در حین مسافرت می‌توانند سفری ایمن و بدون خطر را سپری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه