شمانیوز

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: آلودگی هوا موضوعی نیست که بشود با یک طرح دوفوریتی آن را حل و فصل کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فارس : در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران نوبت به بررسی دو فوریت لایحه انتخاب شوراهای محله رسید.

ابتدا احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران درخصوص علت دو فوریت این طرح نکاتی را ارائه کرده و در نهایت مقرر شد تا مخالفان و موافقان دو فوریت این طرح نظرات خود را اعلام کنند.

حجت نظری یکی از اعضای شورای شهر تهران در مخالفت با دو فوریت این طرح گفت: از نظر من این طرح نیازی به قید دو فوریت ندارد زیرا در زمانی که تهران دچار آلودگی هوا شده بود هیچ کدام از اعضای شورای اسلامی شهر تهران هیچ طرحی با قید دو فوریت به شورا نیاوردند حالا صرفا برای انتخاب مدیران محله طرح دوفوریت ارائه شده است.

وی افزود: به نظرم بهتر بود اعضای شورا به جای آنکه طرحی با قید دوفوریت برای انتخاب مدیران محلات بیاورند برای رفع آلودگی هوای شهر تهران طرح و لایحه ارائه کنند.

آلودگی هوا را نمی‌شود با طرح دو فوریتی حل کرد

زهرا صدراعظم نوری، رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در واکنش به سخنان حجت نظری گفت: بحث آلودگی‌هوا موضوعی نیست که بشود با طرح  دو‌فوریتی آن را حل کرد.

وی ادامه داد: یک زمانی آقای قالیباف می‌گفتند به من اختیارات لازم را بدهید تا یکجا آلودگی هوا را حل کنم اما طرح این موضوع آن هم به این شیوه معنی‌اش این است که از کل موضوع درک درستی وجود نداشته است وگرنه همه می‌دانند که آلودگی هوا را نمی‌شود با یک طرح دو فوریتی به سرانجام رساند.

نوری تاکید کرد: اعضای شورای شهر تهران به خوبی واقف هستند که برای چه موضوعاتی طرح دو فوریتی به صحن ارائه دهند و برای چه موضوعاتی نه!

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه