شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

امروزه اهمیت کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن برای فروش کارتن های متناسب و مرغوب در سایزها و ابعاد مختلف برای انتقال و جابه جایی اثاثیه بسیار مورد توجه است چرا که با دانستن این نکات و تهیه کارتن در سایز مناسب حمل و نقل راحتتر و امن تری خواهید داشت.

در این مقاله قصد داریم راجع به کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن برای امر مهم اسباب کشی که کاری بسیار سخت و پردردسر است مطالبی را به شما ارائه دهیم.یکی از دغدغه های اصلی اسباب کشی تهیه کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن مناسب جهت خرید کارتن ها در ابعاد مختلف می باشد.

 

در گذشته مردم چندان اهمیتی به تهیه کارتن برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه شان نمیدانند و فروشگاه کارتن نیز به شکلی که امروزه وجود دارد شکل نگرفته بود و افراد معمولا برای تهیه کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن به سوپرمارکت ها و میوه فروشی ها مراجعه می کردند و کارتن های دسته دوم و نامناسب خریداری می نمودند که مسلما باعث میشد هنگام اسباب کشی به لوازم و اسباب آسیب برسد و در واقع صاحب اسباب ضرر کند.

 

Capture

 

راهکاری امن خرید کارتن و کارتن فروشی

در دنیای امروز افراد به دنبال اسباب کشی با امنیت و شرایط بهتری هستند تا استرس و نگرانی از بابت انتقال اسباب نداشته باشند و با خیالی آسوده لوازم منزل یا اسباب شرکت را جا به جا نمایند.در این حین شرکت های زیادی با سرمایه گذاری در این زمینه یعنی تولید کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن به سودآوری زیادی دست یافته اند و به این شکل نیاز مردم را نیز برطرف نموده اند.

خرید کارتن و کارتن فروشی امروزه به یک نیاز در زندگی شهری تبدیل شده است چرا که افراد برای جا به جایی لوازم با ارزش و انتقال راحت آنها این مسئله را مورد توجه قرار می دهند.

با توجه به حمل و نقل های امروزی و زمان کم و سرعت در کار باید توجه کنیم که کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن نقش بسیار مهمی دارد و همچنین کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن در سایزهای مختلفی کارتن ها را به فروش می رسانند.هر کدام از کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن خصوصیت خاصی دارد.کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن در سایز کوچک دوام بالایی دارد و برای لوازم سنگین می توان از آن استفاده کرد.از کارتن در سایز کوچک برای اجناس سنگین مثل شکستنی ها از جمله لوازم دکور و مجسمه لوازم غذاخوری که وزن بالایی دارد که از مهم ترین وسایل جا به جایی است استفاده کرد.

دسته دیگر کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن به فروش می رساند تحت عنوان کارتن اسباب کشی متوسط است .زمان اسباب کشی اکثرا لوازمی وجود دارد که وزن بیشتری دارد و باید برای آن ها کارتن متوسط در نظر بگیریم لوازمی مانند سرویس های قابلمه و دستگاه های برقی آشپزخانه از دسته این کارتن ها برای انتقال استفاده می شود.

 

Capture.JPGال

 

نکات قابل توجه برای خرید کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی

 

به هنگام خرید کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی باید به یک سری نکات توجه کنیم.برای اسباب کشی باید از چند روز قبل به فکر بسته بندی و حمل و نقل اصولی ملزومات و اسباب باشیم و کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن مناسب را جستجو کنیم سپس اقدام به سفارش کارتن در سه سایز کوچک,متوسط و بزرگ نماییم چرا که نظم در بسته بندی اسباب بسیار اهمیت دارد و برای همین منظور سلفون که همان استرچ صنعتی است,کیسه های لباس,چسب و نخ بسته بندی و نایلون حبابدار که به اسم بابل رپ معروف است را به سبد خرید اضافه کنید که اسباب کشی بدون دردسر و راحتتری داشته باشید.نایلون حبابدار که در بالا اشاره کردیم نقش حفاظتی به ویژه برای لوازم شکستنی استفاده می شود قبلترها از روزنامه باطله برای پیچیدن و محافظت از ظروف استفاده میکردیم که امروزه این مورد تقریبا حذف شده است.برای لوازم برقی که کارتن خودشون در اثر اسباب کشی یا غیره از بین رفته است از بابل رپ به عنوان بسته بندی بسیار مطمئن می توان به حساب آورد. اگر در هنگام حمل اسباب و همینطور هنگام بازکردن بسته بندی دقت لازم را داشته باشید می توانید مجدد برای سری های بعد از کارتن اسباب کشی استفاده کنید.

امروزه کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن اقدام به توزیع کارتن های چند لایه برای اسباب کشی می نمایند.

در بین این لایه ها فضای خالی وجود دارد که نقش آن این است که از صدمه خوردن اثاثیه و دیدن خسارت جلوگیری می کند.فروشگاه کارتن با این دیدگاه توانسته به فروش حداکثری دست یابد.

 

ویژگی های مهم در فروش کارتن و کارتن فروشی

1.بسته بندی البسه

2.بسته بندی کیف و کفش

3.بسته بندی مواد غذایی

4.بسته بندی لوازم برقی منزل

5.بسته بندی لوازم کوچک و ریز

6.بسته بندی وسایل و ظروف شکستنی و لوازم آشپزخانه

 

                                         Capture.JPGغغ

 

مرغوب ترین و باکیفیت ترین کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن برای لوازم بسته بندی را می توان با کمی جستجو پیدا کرد.انواع مختلف این کارتن ها با توجه به نیاز بازار و مشتریان تولید و به بازار ارائه می شود.

فروشگاه کارتن اسباب کشی امروزه برای صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد مشتریان فروش به صورت اینترنتی را ایجاد کرده اند که مشتریان به صورت اینترنتی و غیرحضوری بتوانند سفارش بدهند و در زمان کمتری سفارشات را تحویل بگیرند.حتی کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند می توانند به صورت تلفنی سفارش محصول دهند و به صورت غیر حضوری اقدام به خرید نمایند.

در دنیای امروز کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن بسیار معروف شده است و در صورت لزوم همه از آن استفاده می نمایند.به همین دلیل فروشگاه کارتن بسیاری مشغول به کار هستند و اقدام به فروش این محصول می کنند.شرکتهای فروش کارتن محصولاتی با قیمت مناسب ارائه می دهند تا مشتریان با خیال راحت کارتن مورد نظر تهیه کنند.در فروشگاه کارتن دو دسته از کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن ویژه منازل و کارتن مخصوص لوازم اداری و شرکت ها به فروش می رسد.کارتن اسباب کشی کارتن اسباب کشی مخصوص شرکت ها شامل کارتن زونکن,کارتن کیبورد,کارتن کیس و کارتن پرونده برای عرضه به بازار عرضه می کنند.کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن مخصوص منازل نیز در ابعاد و سایز مختلف تولید می شود از آن جهت که کارتن برای لوازم منزل شامل کتاب و شکستنی ها به کارتن های کوچکتر و متوسط نیاز است و وسایل منزل شامل ظروف و قابلمه و لوازم برقی به کارتن بزرگتری احتیاج است و برای تهیه می توان به فروشگاه کارتن به نزدیکترین فروشگاه کارتن مراجعه نمود.

                                          

Capture.JPG77

نحوه انتخاب کارتن اسباب کشی

 

برای تهیه کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن مناسب لوازم منزل و اداره باید با توجه به وزن و نوع اسباب کارتن های سه و پنچ لایه را انتخاب کنید تا برای انتقال اسباب استحکام بیشتری داشته باشد البته ابعاد و سایز کارتن نیز اهمیت زیادی دارد همچنین تولیدکنندگان محصول باید توجه کنند که کارتن ها نه ابعاد خیلی بزرگ یا نه خیلی کوچکی برای استفاده نداشته باشند.

فروش کارتن و کارتن فروشی در تهران چگونه عرضه می گردد

فروش کارتن و کارتن فروشی در تهران با توجه به نوع کارتن متفاوت است مثلا برخی نوع دو لایه  را تولید و عرضه به بازار می نمایند که از یک ورق کاغذ صاف و یک ورق کاغذ چین دار ایجاد می شودکه در صنعت کارتن به آن سینگل فیس می گویند.این کارتن مقاومت کمی دارد برای بسته بندی به صورت مستقیم امکان استفاده ندارد و معمولا برای ضربه گیری در درون فضای کارتن ها استفاده می شود.مثلا کارتن های سفید چبن داری که داخل جعبه بیسکوییت مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به عنوان کفپوش یکبار مصرف سالنهای صنعتی کاربرد دارد.

در هر بار اسباب کشی باید از کارتن جدید استفاده کنیم اما چرا؟

به این دلیل که کارتن اسباب کشی نو بافتی چند لایه دارد که لایه ها با فاصله از هم قرار گرفته است و بین آنها هوا وجود دارد. با هر بار استفاده از این کارتن ها و فشار اسباب داخل جعبه باعث چسبیدن کارتن ها به هم شده و خاصیت ارتجاعی را از دست می دهند و مانع از آسیب دیدن وسایل می شوند.البته سعی بر این است تا کارتنی با کیفیت تر تولید و ارائه شود که قابلیت چند بار استفاده را داشته باشند.

تهیه کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن شاید در نگاه اول برایمان هزینه اضافی به حساب بیاید اما با کمی دقت متوجه می شوید که اسباب کشی غیر اصولی و نامنظم چه خطراتی در پی خواهد داشت.

 

Capture.JPGغغغ

انواع کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن

 

کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن به فروش و ارائه کارتن با کیفیت بالا در سایز متفاوت می نمایند تا با تهیه آنها افراد به خصوص مستاجرین که میشه گفت هر سال نیاز به تهیه کارتن اسباب کشی دارند حمل اثاثیه را راحت و طبق اصول بدون دردسر انجام دهند.در فصل زمستان باید برای جابه جایی لوازم دقت بیشتری کرد زیرا در این فصل بدلیل شرایط آب و هوایی و برف و باران برای حمل و نقل اثاثیه از وسایل نقلیه مسقف استفاده کرد تا از خیس شدن وسیله ها و کارتن اسباب کشی جلوگیری شود.برای این کار بهتر است روزی را در نظر بگیرید که شرایط آب و هوایی بهتر است و بارش نیست یا بارش ها کمتر است سرعت انتقال اسباب به خصوص زمان انتقال اسباب از خانه به داخل ماشین حمل بسیار مهم است.

کلام آخر اینکه هر چند که اسباب کشی کاری دشوار است و وقتگیر اما این را بدانید که اگر هر کاری اصولی و طبق برنامه پیش رود احساس خوبی خواهید داشت و با خیالی آسوده اقدام به اسباب کشی می کنیم و از کار خود راضی خواهیم بود حتی ممکن است از اسباب کشی لذت نیز ببریم فقط کافی است کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن را تهیه کرده و نکات گفته شده را رعایت کنیم و همینطور از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیریم تا وسیله ها صدمه نبینند.اگر که به طور سالیانه مجبور به اسباب کشی هستید سعی کنید لوازم خود را کاهش دهید و حتی المقدور از وسایل دم دستی استفاده کنید تا هنگام حمل اسباب دچار مشکل نشوید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه