شمانیوز

فال روزانه سه شنبه 10 دی 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/10/10

فال روزانه سه شنبه 10 دی 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/10/10

 

 

فال روز تولد (98/09/10)

 

 

دوست عزیزی که 10 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی خلاق، شجاع، محترم و با اصالت هستید. شخصیت منحصر به فردی که شما دارید باعث می شود در چشم دیگران به عنوان شخصی مهربان، سخاوتمند و آماده به کمک به دیگران دیده شوید. امسال برای تصمیمات سریع، صحیح و به موقع خود مورد تحسین و تأیید دیگران قرار خواهید گرفت. در انجام مسئولیت هایی که به عهده دارید رویکردی مفید و کاربردی خواهید داشت و وظایف و مسئولیت هایی که به شما واگذار می شوند را به خوبی انجام خواهید داد و نتایج مورد انتظارتان را به دست خواهید آورد. ایده ها و روش های جدید را با ذهنی باز می پذیرید و همین باعث خواهد شد تا پیشرفت قابل توجهی در کار خود داشته باشید که به مرور زمان منافع مادی زیادی را هم برای شما به همراه خواهد داشت. سرمایه گذاری هایی که انجام می دهید ممکن است سودآور باشند، اما ضرر فعالیت در زمینه هایی که ریسک بالایی دارند می تواند بسیار بیشتر از منافع آن باشد. اواخر امسال آنهایی که در روابط خود با مشکلاتی مواجه هستند یا موفق به حل مشکلات خود شده و یا رابطه ی خود را به پایان خواهند رساند. ماه های اسفند، تیر، شهریور و آیان مهم ترین ماه های امسال هستند.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه متولدین فروردین

خودتان را برای بالا و پایین هایی که امروز برایتان به همراه خواهد داشت آماده کنید، چون حداقل یک تماس تلفنی که به طور همزمان حاوی خبرهای خوب و بد برای شما باشد را دریافت خواهید کرد و این موضوع باعث متغیر بودن حال روحی و در نتیجه رفتارهای شما خواهد شد. سعی کنید تعادل خودتان را حفظ کرده و از از اخبار خوب به عنوان انگیزه ای برای خودتان استفاده کرده و خبرهای بد را هم به طور منطقی مورد بررسی قرار داده و راه هایی برای از بین بردن اثرات آنها پیدا کنید. همیشه یک راهی پیدا می شود! امروز سعی کنید از امر و نهی کردن به دیگران تا جای ممکن خودداری کنید، زیرا گفته هایتان مورد استقبال قرار نخواهند گرفت.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین

 

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز شما بین دنیای واقعی و دنیای جادویی خیالات خود در رفت و آمد هستید. اگر این دو دنیای موازی به نظرتان بسیار پیچیده می آین کاملا حق دارید. به هر حال درک دنیای واقعی برای شما اردیبهشتی ها بسیار راحت تر خواهد بود، چون ابعاد نامرئی مفاهیم انتزاعی برای شما چندان ملموس نیستند. از سفر در دنیای خیالات خود لذت ببرید، اما بازگشت به موقع به دنیای حقیقی را از یاد نبرید. امروز در ایمان خود نسبت به یک رابطه ی عاطفی دچار تردید شده اید و این احساس اصلا برایتان خوشایند نیست. هر از گاهی کمی شک و تردید می تواند در رابطه نقشی سازنده داشته باشد، اما به این شرط که بیش از حد به آن اجازه ی دوام ندهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت

 

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست***گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست

مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند***زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال امروز متولدین خرداد

امروز به حقیقتی در مورد یکی از دوستان خود پی خواهید برد که ممکن است کمی آزاردهنده باشد. ممکن است شخصیت او جنبه ی دیگری هم داشته باشد که شما تا به حال از آن بی خبر بوده اید و این موضوع باغث می شود تصمیم بگیرید برای مدتی از او فاصله گرفته و رابطه ی که با او دارید را مورد بررسی مجدد قرار دهید. وقتی دارید به این موضوع فکر می کنید این واقعیت را در نظر داشته باشید که در شخصیت همه ی ما جنبه های منفی نیز وجود دارند و نمی توانیم به این دلیل دیگران را مورد سرزنش قرار دهیم. به این فکر کنید که آیا این شناخت جدیدی که نسبت به او پیدا کرده اید برای شما قابل هضم است یا نمی توانید با آن کنار بیایید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد

 

 

کنون که می‌دمد از بوستان نسیم بهشت***من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت

گدا چرا نزند لاف سلطنت امروز***که خیمه سایه ابر است و بزمگه لب کشت

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین تیر

مسئولیت های حرفه ای و اجتماعی که دارید ممکن است با زندگی و روابط عاطفی شما تداخل پیدا کرده باشند. با وجود این که به شدت دلتان می خواهد امروز بعدازظهر را با کسی که دوست دارید بگذرانید شرایط به وجود آمده شما را وادار خواهند کرد ساعات بیشتری را در محل کارتان بگذرانید. از آنجایی که به شدت چشم انتظار این دیدار بوده اید، این موضوع می تواند باعث عصبانیت شما شود، اما اگر کمی حوصله به خرج دهید و مسئولیت هایتان را هر چه سریعتر به انجام برسانید شاید بتوانید، هر چند کمی دیرتر از  موعدی که انتظار داشته اید به دیدن عشقتان بروید. مطمئنا اگر مشکلتان را با طرف مقابلتان در میان بگذارید او شما را درک خواهد کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر

 

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین مرداد

امروز روند تکراری کارهای روزمره تان برای شما بیش از اندازه خسته کننده شده است و دلتان می خواهد بی خیال همه ی کارها و مسئولیت هایتان شده و کمی دیوانه بازی در بیاورید، اما از طرفی هم احساس مسئولیت و تعهدی که دارید نمی گذارد به سادگی این تصمیمتان را عملی کنید و احساس عذاب وجدان خواهید داشت. این احساسات ضد و نقیض به احتمال زیاد موقتی هستند و تا فردا برطرف خواهند شد، اما اگر دیدید طی چند روز آینده این وضع ادامه پیدا کردد باید به فکر ایجاد تغییرات جدی در برخی از زمینه های مختلف زندگی خود باشید. مطمئنا فرصت های بسیار زیادی برای شما وجود دارند و زندگی خیلی کوتاهتر از آن است که بخواهید خودتان را تا ابد در این وضع نگه دارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد

 

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

تعبیر:هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه متولدین شهریور

 به زودی تغییرات مثبتی را در کار، روابط اجتماعی و فعالیت های زندگی خود مشاهده خواهید کرد. پس از گذراندن تعطیلات، حال نوبت آن است که تمام توجه تان را بر زندگی خود متمرکز کنید. اگر هنوز آمادگی آن را ندارید، امشب در آرامش، فهرستی از فعالیت هایی را که در حال انجام آن هستید تهیه کنید و برنامه ریزی خود را دوباره به دقت مرور کنید. توصیه می کنیم زیاد احساسی برخورد نکنید، حداقل امشب را. فرقی نمی کند مجرد باشید یا متاهل، شما هم در محیط کار و هم در زندگی خصوصی خود روابط عاطفی خوبی را تجربه خواهید کرد. اگر شجاعت آن را دارید، احساسات خود را بیان کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور

 

روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست

نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست

تعبیر:به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه متولدین مهر

امروز شما کمی احساس ناراحتی می کنید و دلیل آن هم این است که موانعی را که این اواخر سر راه رسیدن شما به اهدافتان قرار گرفته اند را به خودتان و ناتوانی در انجام وظایفتان نسبت می دهید. اگر تسلیم این تفکرات منفی شوید تمام روز این افکار شما را آزار خواهند داد و روزتان را خراب خواهند کرد. سعی کنید نگرشی منطقی داشته باشید و فقط خودتان را سرزنش نکنید. البته که باید مسئولیت اشتباه هایتان را به عهده بگیرید، اما باید این را هم در نظر داشته باشید که شاید اصلا شرایط به گونه ای بوده که کاری از دست شما بر نمی آمده است. شما هنوز در این نبرد شکست نخورده اید و اگر تمام توانتان را به کار بگیرید بی شک پیروز میدان خواهید بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر

 

میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت***خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت

گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست***خوش تقاضا می‌کنی پیش تقاضا میرمت

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین آبان

امروز ممکن است یک تماس تلفنی باعث ناراحتی و نا امیدی شما شود. شاید این تماس حاوی اخباری در رابطه با موانعی باشد که سر راه یکی از پروژه هایی که در دست انجام دارید قرار گرفته اند. این وضعیت حتی اگر موقتی باشد هم باعث خشم و ناراحتی شما خواهد شد و شما را مجبور به رسیدگی به جزئیاتی خواهد کرد که در حالت عادی تمایلی به آزار دادن خودتان و هدر دادن وقتتان با آنها را ندارید. به اعصاب خود مسلط باشید! شما دارید عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش می گذارید، پس اجازه ندهید آشفتگی اعصابتان کنترل اوضاع را از دستتان خارج کند. فراموش نکنید که این وضعیت موقتی است و به زودی برطرف خواهد شد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان

 

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه متولدین آذر

طی چند روز گذشته شما موج شدیدی از انرژی را در وجود خود احساس می کردید، اما امروز دیگر خبری از آن همه انرژی نیست و در واقع تا حدود زیادی احساس خستگی می کنید و حس می کنید که حتی حال و حوصله ی کارهای روزمره تان را هم ندارید. این حالت کاملا طبیعی است و قرار نیست که هر روزمان سرشار از انرژی و شور و نشاط باشد. در ابتدای روز کارهایی را انجام دهید که می دانید به بالا رفتن سطح انرژیتان کمک خواهند کرد و سپس سعی کنید فقط کارهای ضروریتان را انجام دهید و خودتان را زیاد اذیت نکنید. اگر امروز کمی استراحت کنید فردا حال و هوایتان به حالت عادی خود باز خواهد گشت.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر

 

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین دی

هدفی که این اواخر با تمام وجود در تلاش برای به دست آوردن آن بوده اید امروز ممکن است با یک مانع هر چند موقتی اما بزرگ مواجه شود. این موضوع باعث ناراحتی و افسردگی شما خواهد شد و شاید حتی به این فکر بیفتید که دیگر هرگز به این هدف خود دست نخواهید یافت. امروز مدام به خودتان بگویید «این نیز بگذرد» و به این گفته ی خود باور داشته باشید، چون مانعی که سر راهتان قرار گرفته به تدریج از میان برداشته خواهد شد و دوباره در همان مسیری که می خواسته اید قرار خواهید گرفت. فعلا سر خودتان را با کارهای روزمره تان گرم کنید و خیالتان از این بابت راحت باشد که به زودی پیشرفتی که انتظار داشته اید را به چشم خواهید دید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی

 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه متولدین بهمن

امروز شما باید دست به جیب شده و مقادیر نسبتا قابل توجهی پول خرج کنید. شاید لازم باشد برای خانه و یا ماشین خود تجهیزات جدیدی را خریداری کرده و یا تعمیراتی انجام دهید و این کار هزینه ی زیادی را به شما تحمیل کند. شاید این موضوع باعث نا امیدی و دلسردی شما شود و شما را وادار به خرج پولی کند که برا کارهای بهتری کنار گذاشته بودید، اما این هزینه ای که الان می کنید از هزینه های بیشتری که بعدا ممکن است پیش بیایند جلوگیری خواهد کرد. امروز شما نمی توانید نسبت به آنچه در دنیای اطرافتان دارد اتفاق می افتد بی تفاوت باشید و تلاش هایتان برای تمرکز روی دنیای شخصی خودتان بی فایده خواهد بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن

 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین اسفند

بار سنگینی مسئولیت های بسیاری که به عهده دارید و شامل مسائل خانوادگی، حرفه ای و فعالیت های اجتماعی می شود امروز دارد فشار زیادی به شما وارد می کند. شما احساس می کنید که انگار بار تمام دنیا به دوش شما گذاشته شده و شما را خسته کرده است. شاید بهتر باشد تعهدات خود را یک بار دیگر بررسی کنید و ببینید از روی دلسوزی و مهربانی بیش از اندازه برای خودتان این همه دردسر درست نکرده باشید. البته که باید مسئولیت هایی را که پیش از این به عهده گرفته بودید را عملی کنید، اما پیش از پذیرفتن هرگونه تعهد جدیدی خوب فکر کنید. هر چند دوستان و خانواده برایتان عزیز هستند، اما باید برای خودتان هم ارزش قائل باشید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند

 

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه