شمانیوز

سخنگوی دستگاه قضا درباره دستگیری خانواده پویا بختیاری معترض کشته شده اعتراضات آبانماه، گفت: رفتار آن‌ها باعث به خطر افتادن امنیت کشور و شهروندان بود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تابناک: غلامحسین اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضایی کشور در پاسخ به سوالی درباره بازداشت خانواده پویا بختیاری، معرض کشته شده در حوادث آبان‌ماه، گفت: در این قصه کاری به اینکه این‌ها خانواده چه کسانی هستند نداریم، وقتی می‌بینیم جریان ضد انقلاب به افراد و اشخاصی در کشور وصل می‌شود و تشویق به اقدامات مجرمانه می‌کند و برخی از رفتار‌ها امنیت کشور و شهروندان را به مخاطره می‌اندازد، ما به موضوع ورود می‌کنیم.

وی افزود: در حوزه امنیت وظیفه داریم که انجام وظیفه کنیم و در این قصه آنچه اتفاق افتاد این بود که شورای تامین استان به اتفاق نظر دادند که این روند یک اتفاق علیه امنیت کشور است و قوه قضائیه نیز به نظر شورای تامین احترام گذاشت و به مساله ورود کرد.

اسماعیلی تاکید کرد: خرسندیم از اینکه تلاش‌های ضدانقلاب در جمع ما بی‌اثر بود و مردم اصلا به فراخوان‌های ضدانقلاب در ۵ دی توجه نکردند و امنیت کشور خود را به دست بیگانگان نسپردند.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه