شمانیوز
شما نیوز

تجاوز وحشیانه 2 پسر به 2 دختر تهرانی / پریا در پارک سرخه حصار و سمیرا ...

قضات دیوان با بررسی پرونده های دو مرد شیطان صفت تصمیمات متفاوتی گرفتند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از رکنا: حکم شلاق و تبعید پسر شیطان صفت که دختر جوان را با وعده ازدواج فریب داده و در خانه شان به تله انداخته بود در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.

همزمان حکم تبرئه پسر دیگری که دختری را آزار داده بود و با دروغ گویی از مجازات تبرئه شده بود، با ارائه مدارک جدید از سوی دختر جوان در دیوان عالی کشور نقض شد تا وی بار دیگر محاکمه شود.

 

وعده وسوسه آمیز شیطان

امین 27 ساله، تابستان سال ۹۷ با وعده ازدواج یک دختر ۲۲ ساله به نام سمیرا را به خانه پدری اش در پاکدشت کشاند و وی را آزار داد.

دختر جوان که به کلانتری ۱۴۴ حصارامیر پاکدشت رفته بود در تشریح شکایتش با گریه به ماموران گفت: چندی پیش در فضای مجازی با امین آشنا شدم. پس از مدتی او به من ابراز علاقه کرد و گفت قصد ازدواج دارد.

وی ادامه داد: پسر خوبی بود. اصلا تصور نمی کردم دروغ گو و فریبکار باشد. من چند بار به ملاقات امین رفتم او مرتب ابراز محبت می کرد و از آینده می گفت. امین مرا فرشته زندگی اش می دانست به طوری که باور کردم می توانم با او خوشبخت باشم.

دختر گریان گفت:من به او اعتماد داشتم تا این که آخرین بار به بهانه صحبت درباره ازدواج مرا به خانه شان کشید. وقتی داخل خانه شدیم، دیدم هیچکس نیست و برخلاف همیشه امین رفتار محترمانه ای ندارد. متوجه شدم او حال طبیعی ای ندارد. خواستم خانه را ترک کنیم که ناگهان به سمتم حمله ور شد. وقتی دیدم نیت پلیدی دارد به التماس افتادم اما انگار همان پسر مهربانی نبود که می شناختم اش! امین بدون توجه به التماس ها و گریه هایی که از ترس می کردم، من را آزار داد و بعد از خانه بیرون انداخت.

با تشکیل پرونده، این دختر با دستور قضایی به پزشکی قانونی معرفی و با تایید اظهارات وی از سوی کارشناسان پزشکی قانونی دستور بازداشت مرد شیطان صفت هم صادر شد.

ماموران پلیس خیلی زود امین را ردیابی و بازداشت کردند. وی در بازجویی ها ادعای بی گناهی کرد و گفت که دختر جوان با میل خودش به خانه وی رفته است.

پسرجوان در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و درحالی که دختر جوان ادعا می کرد تمایلی درکار نبوده و او فریب خورده است و نظریه پزشکی قانونی هم نشان می داد نوع رابطه به عنف بوده است، امین از سوی قضات دادگاه به ۱۰۰ ضربه شلاق و یک سال تبعید به شهری دورافتاده محکوم شد.

امین در این مرحله به حکم اعتراض کرد و پرونده روی میز قضات شعبه ۲۴ دیوان عالی کشورقرار گرفت. آن ها پس از بررسی های تخصصی مجازات امین را تایید کردند و قابل اجرا دانستند.

 

شیطان سرخه حصار

مردی شیطان صفت با اغفال دختری او را در پارک سرخه حصار تهران هدف نیت شیطانی خود قرار داد.

حکم تبرئه این پسر شوم که متهم بود دختر 23 ساله ای به نام پریا را به پارک سرخه حصار برده و وی را آزار داده است از سوی قضات دیوان عالی کشور نقض شد تا وی بار دیگر محاکمه شود.

هشتم اسفند ماه سال ۹۷ پریا همراه مادرش به کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو رفت و از پسری به نام سپهر شکایت کرد.

وی گفت: مدتی قبل با سپهر در خیابان آشنا شدم. او به من ابراز علاقه کرد. یک ماه از آشنایی ما گذاشته بود که او در میدان پروین با موتور سیکلت دنبالم آمد تا برای تفریح به پارک سرخه حصار برویم.

پریا گفت: یک دوستی برای آینده مشترک بود و من با اعتمادی که به سپهر داشتم سوار بر موتورسیکلت اش شدم و با هم به پارک سرخه حصار رفتیم. در آن جا متوجه شدم سپهر از مسیر اصلی منحرف شده است و به سمت درختان خلوت می رود. وقتی اعتراض کردم، او گفت مشکلی نیست، نترس تا این که در گوشه ای توقف کرد. اصلا تصور نمی کردم قصدش شیطانی باشد تا این که به سمتم آمد. به التماس افتادم اما فایده ای نداشت. او به من تجاوز و گریان رهایم کرد.

با این شکایت، پسر جوان بازداشت شد. وی ادعا کرد چون از ازدواج با دختر جوان منصرف شده پریا چنین شکایتی را علیه وی مطرح کرده است.

در پایان جلسه، قضات سپهر را تبرئه کردند و حکم صادر شده با اعتراض پریا در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار دارد.

دختر جوان در این مرحله گفت: سپهر مرا به دام شیطانی اش انداخت و آزارم داد اما حالا با دروغ هایی که در دادگاه مطرح کرده تبرئه شده است. این ماجرا تاثیر بدی بر روحیه ام گذاشته است و آینده سیاهی در انتظارم است.

دختر جوان پالتویی را ارائه داد که حرف هایش را تایید می کرد. با انجام آزمایش های تخصصی روی این پالتو، پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرد دختر جوان تحت آزار سپهر قرار گرفته است.

با این مدرک، قضات دیوان عالی کشور حکم تبرئه سپهر را شکستند تا وی بار دیگر در برابر اتهام شیطانی اش از خود دفاع کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied